POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [28.01.2017, 13:53:58] • Świnoujście

Chór Logos zaprasza na Koncert Kolęd!

Chór Logos zaprasza na Koncert Kolęd!

fot. Organizator

Miejski Młodzieżowy Chór LOGOS z MDK w Świnoujściu, pod dyrekcją Elżbiety Naklickiej zaprasza na koncert który odbędzie się w niedzielę 29 stycznia w Kościele pw. św. Stanisława i Bonifacego B.M. przy ulicy Siemiradzkiego 9.

Laureaci Srebrnego dyplomu na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pieśni Adwentowych w Krakowie oraz trzeciej nagrody (pierwszej i drugiej nie przyznano) na podobnym festiwalu w Będzinie, zaprezentują mieszkańcom repertuar z jakim wystąpili na tych konkursach.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć tradycyjne kolędy, utwory adwentowe ale też klasyczne chórowe utwory takie jak Ave Maria, Panis Angelicus, czy Amazing Greace.

Sam koncert nie jest biletowany, jednak członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Miejskiego Młodzieżowego Chóru LOGOS w Świnoujściu z wdzięcznością przyjmą datki na dalszą działalność. Uczestnictwo w konkursach i związane z nimi wydatki na podróże czy noclegi poważnie nadwyrężają budżet, dlatego też każda pomoc jest na wagę złota.

Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru Logos w Świnoujściu
numer konta: 67939300000017945820000010

Kamil Kwiatkowski


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Niedziela [29.01.2017, 18:26:52] • [IP: 94.254.236.**]

do Gość 02:25:44. Przecież nawet ciebie Palikocie czy lewaku na koncercie nie było. Strach przed krzyżem pozostawił cię przed kompem.

Gość • Niedziela [29.01.2017, 14:49:00] • [IP: 88.156.206.***]

Świetny występ...Jestem pod wrażeniem...

Gość • Niedziela [29.01.2017, 10:57:21] • [IP: 188.146.15.***]

2:25,. ...114; Pewnie długo się nie było w kościele? Wyjaśniam, że tacę zbiera się na Mszy, a nie na koncercie, i taca nigdy nie jest obowiązkowa, a w tamtym kościele zbierana jest przez świeckich, nie przez księdza. No ale jak napisałem - nie jest zbierana na koncercie. A jeśli dowolny datek na chór jest dla ciebie kłopotem, to widocznie wstydzisz się jednej z tych dwóch rzeczy: własnego bezrobocia lub skąpstwa. Z obiema można coś w życiu zrobić. Do dzieła!

Gość • Niedziela [29.01.2017, 07:35:06] • [IP: 184.168.27.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [29.01.2017, 03:52:37] • [IP: 87.150.50.**]

Wspaniale, że w końcu ukazała się jakaś zapowiedź koncertu. Szkoda mi zawsze, kiedy piszecie o fajnych imprezach po fakcie, a ja o nich nie wiedziałam i nie miałam szansy na nie pójść. Z tego koncertu skorzystam. To będzie wspaniale moc znów usłyszeć ten piękny chór śpiewający na głosy :)

Gość • Niedziela [29.01.2017, 02:25:44] • [IP: 92.42.114.***]

Kiedyś słyszałam jak Chór Logos śpiewa bardzo ładnie. Wstęp bezpłatny ale datki no i ksiądz też pewnie z tacą zrobi rundkę. A na tacę i na datki mnie nie stać. Dziękuję.

Gość • Sobota [28.01.2017, 23:57:16] • [IP: 37.47.128.***]

Do Gość • Sobota [28.01.2017, 23:20:54] • [IP: 178.238.251.***] piejesz to ty bo nic innego nie potrafisz. Chór Logos śpiewa i to z powodzeniem odnosząc sukcesy a tobie nieudaczniku pozostało tylko krytykować bo nic innego nie potrafisz

Gość • Sobota [28.01.2017, 23:20:54] • [IP: 178.238.251.***]

młode takie za sport się brać a nie za pianie!!

Gość • Sobota [28.01.2017, 18:19:50] • [IP: 83.11.243.***]

DEWOTA TO JESTEŚ TY JAK LEŻYSZ NA KANAPIE PEWNIE ZAZDROŚĆ CIE BIERZE ! BRAWO DLA CHÓRU LOGOS TAK TRZYMAĆ POZDRAWIAM

Gość • Sobota [28.01.2017, 18:10:36] • [IP: 62.69.254.**]

Śpiewajcie, bo robicie to pięknie. Jutro przyjdę na Wasz koncert i już się na to cieszę.

Gość • Sobota [28.01.2017, 16:33:37] • [IP: 109.243.157.*]

14:56 - Ten, który nazywa chórzystów śpiewających kolędy, jedne z najpiękniejszych pieśni, jakie znamy, dewotami, na pewno sam wiądł pod nie choinką, lecz telewizorem, zagryzał jajkiem i puszczał sobie" kolędy" Dody do mocno różowych filmów. Tak sobie wyobrażam piekło.

Gość • Sobota [28.01.2017, 15:28:54] • [IP: 109.243.157.*]

Logos dobrze że jest, to przyzwoity chór, ale pamiętam, jak zakłócenia w dobrym samopoczuciu pod tym względem uczynił mi chór ze Szwecji - tam chóry są na niesamowitym poziomie i nie przypadkiem regularnie wydaja ze swojego kraju sławy nawet muzyki pop - jest podłoże.Kiedy usłyszy sie markowy chór ze Szwecji, nic już potem nie jest takie jak przedtem, nawet uszy.

Gość • Sobota [28.01.2017, 14:56:58] • [IP: 178.238.251.***]

MŁODE DEWOTY

Oglądasz 1-13 z 13
■ Od godz. 11 do 13 policja znakować będzie rowery na pl. Wolności. Wystarczy pojawić się z dowodem zakupu roweru i zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą ■ Rozpoczynamy Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. We wtorek jeździmy za darmo komunikacją miejską ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00 Sobota. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■