POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.08.2017, 21:23:54] • Świnoujście

Niemcy okradli ją w jej własnej restauracji! Teraz prosi o Waszą pomoc!

Niemcy okradli ją w jej własnej restauracji! Teraz prosi o Waszą pomoc!

fot. Czytelnik

Szok i niedowierzanie! Takie uczucia towarzyszyły kobiecie, która została okradziona w swojej własnej restauracji w samym centrum miasta. Rabusiami okazała się niemiecka rodzina z dzieckiem... Zniknęła czarna skórzana torebka, w której znajdował się dowód osobisty, niemieckie ubezpieczenie, bardzo ważna karta choroby, klucze oraz kilkaset złotych. Jak mówi nam poszkodowana najbardziej zależy jej na odzyskaniu bardzo ważnej dokumentacji medycznej i tutaj pojawia się prośba do naszych Czytelników. Może Wy rozpoznajecie tych złodziejaszków? Jeżeli tak, to dzwońcie pod numer telefonu 535 899 616. Czeka nagroda!

Wszystko wydarzyło się 9 sierpnia około godziny 13:00, w jednej z restauracji przy ulicy Bohaterów Września.

Jak poinformowała nas właścicielka restauracji złodzieje byli na tyle bezczelni, że swój łup schowali do wózka.

- Wjechali z wózkiem do restauracji, tam schowali torebkę, następnie zjedli to co zamówili, zapłacili i poszli - mówią nam właściciele restauracji.

Sprawa została zgłoszona na policję. Poszkodowana za informację o rabusiach daje nagrodę! Jeżeli ich rozpoznajecie to dzwońcie pod numer telefonu 535 899 616.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 94, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 94

Gość • Wtorek [15.08.2017, 10:56:38] • [IP: 94.254.231.***]

Oj nieładnie wypierac się rodziny !! Co wstyd ??

Gość • Wtorek [15.08.2017, 00:23:30] • [IP: 37.47.171.***]

Właścicielka lokalu i Pani, która ma firmę sprzątającą to dwie różne osoby.Od jakiegoś czasu jest nowa właścicielka, która poważnie choruje...Zanim wylejecie wiadro pomyj na niewinną osobę, najpierw uaktualnijcie informacje.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 19:12:44] • [IP: 92.42.114.**]

NAJPIERW DOWIEDZCIE SIE KTO TO PROWADZI A POTEM SIE WYPOWIADAJCIE!! Już od dawna jest nowy właściciel ;)

Jawa • Poniedziałek [14.08.2017, 18:32:35] • [IP: 95.129.225.**]

O jacy święci ! Tak najeżdżają na Niemców a pół Świnoujścia jeździ tam pracować. Jeżeli Niemcy tacy be, to powinniście mądrale mijać ich z daleka a nie wylewać swoje żale na forum.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 18:28:21] • [IP: 80.245.183.***]

Ta całkiem inna Pani to siostra - tamtej Pani hahahaha

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 17:11:39] • [IP: 80.187.106.**]

Tyle tu dziecinnych wypowiedzi ze aż Was żal ludzie. Mówicie o wykorzystywaczce, złodziejce, wymalowanym ryju, itp. A nikt nie wspomniał że ona już tej restauracji nie prowadzi i chodzi o zupełnie inną panią. Zanim coś napiszesz to pomyśl Czy byś sie odważył te same słowa w twarz powiedzieć. Mądralińscy ONLINE!! Haha. Jak nie możesz pomòc to sie nie udzielaj Bando i Chołoto

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 15:25:09] • [IP: 31.0.23.***]

Super tylko jak ktokolwiek ma rozpoznać kogoś na tym zdjęciu jak nic nie widać, powodzenia

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 14:22:32] • [IP: 178.8.88.***]

Jezeli chodzi o wozek, to przypomina mi sie polska rodzina ze swinoujscia na weselu (w dolna Odra) znajomego corki, tez przyjechali z wozkiem i w czasie weselnego wieczoru zwijali flaszki wodki ze stolow i niby szli pic na zewnatrz, a w rzeczywistosci upychali je w dziecinnym wozku. No i tak zaopatrzyli sie na wiele dni...

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 14:07:17] • [IP: 62.216.205.***]

Tyle tu dziecinnych wypowiedzi ze aż Was żal ludzie. Mówicie o wykorzystywaczce, złodziejce, wymalowanym ryju, itp. A nikt nie wspomniał że ona już tej restauracji nie prowadzi i chodzi o zupełnie inną panią. Zanim coś napiszesz to pomyśl Czy byś sie odważył te same słowa w twarz powiedzieć. Mądralińscy ONLINE!! Haha. Jak nie możesz pomòc to sie nie udzielaj Bando i Chołoto

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 10:41:44] • [IP: 109.241.63.**]

W koncu ktoś wykorzystał WYKORZYSTYWACZY

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 10:16:46] • [IP: 94.254.225.**]

Jegomość z ip119 pisze prawdę nie jednego okradła, oszukała, nie żal mi jej wcale, dostała to na co zasłużyła

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 09:21:28] • [IP: 184.168.46.**]

✅ 23:13:53 - Dziecko, Ty się wysłowić nie potrafisz. Czyżby ojciec Ciebie bił po głowie mokrym 𝓺➖𝓽𝓪𝓼𝓮
;𝓶❓❓❓

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 09:15:57] • [IP: 184.168.46.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 09:07:10] • [IP: 94.254.227.**]

do : Gość • Niedziela [13.08.2017, 12:13:51] • [IP: 94.254.226.***] Moze chcieli sobie wzieli zaplate za kawe ktora sie tylko nazywa kawa. Pare dni temu bylam w tej knajpie i zamowilam LATTE okazalo sie, ze zamiast kawy dostalam letnie mleko hihi a co w tym dziwnego?? Przecież LATTE to właśnie mleko. Jeśli chciała Pani kawę z mlekiem trzeba było zamówić Cafee Latte

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 00:01:16] • [IP: 83.20.204.***]

Odciski palców !

Gość • Niedziela [13.08.2017, 23:13:53] • [IP: 92.42.119.***]

Znów tel przekręcić chodziło mi O TO że RYJ WYMALOWAC I PIEKNISIA BAJERUJE TYLKO ŻE NIE MNIE. CAŁE MIASTO HUCZY ŻE TO JEBANA ZLODZIEJKA. ZŁODZIEJSTWO WYSŁAŁA Z MLECZKIEM MATKI JAK TO MOWIA BARDZO DOBRZE SIĘ STAŁO. KTO NIE SZANUJE LUDZI TEN SAM W KTÓRYMŚ MOMENCIE NIE BĘDZIE SZANOWANY ZŁO WRACA MAM NADZIEJĘ

Gość • Niedziela [13.08.2017, 23:03:31] • [IP: 93.94.187.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [13.08.2017, 22:38:54] • [IP: 92.42.119.***]

Ortografia może po chińsku japońsku rozkazesz się nauczać. Chodzi oto że ta Panii to zwykły zlodziej na legalu i nie należy jej pomagać. Bo ma to samo co sama robiła czyli okradla to niech się teraz czuję tak samo jak ludzie przez nią okradli A CO TO TAKIGO STRASZNEGO DLA NIEJ NORMALKA RYJ WYLĄDOWAĆ I BAJEROWAC O, , , ..!!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 22:21:37] • [IP: 92.42.119.***]

A na jaki huj ta ortografia komuś chyba tylko tobie. Bo 1000lat temu jakiś debel NAWACHANY wymyślił o. U. Ch. H. Rz. Z. Sz. Cz i inne gówna których NIKT NA ŚWICIE NIE CHCE SIĘ TAKIGO GUWNA UCZYĆ BO SZKODA MUZGU SOBIE TYM ZASRYWAC ANGOLE NIE MAJĄ ORTOGRAFII I ŻYJĄ NA LEPSZYM POZIOMIE NIŻ TY. PRACY NIE MA BO PEŁNO UKRAINY ALE ORTOGRAFIA NA 1500 1900 DEB...

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:25:30] • [IP: 62.216.205.***]

19.27 Ty piszesz tu o dwóch różnych osobach. Zbierz bieżące informacje i później przelewaj tu te swoje" mądrości". Zresztą połowa wpisów jest żenująca. Jeden mądrzejszy od drugiego. Litości

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:05:06] • [IP: 184.168.46.**]

19:27:56- Co ma wspólnego nowy telefon z ortografią i niedojebaniem mózgowym? -Czyżby cywilizacyjny szok? Rozumiem, że Twoja rodzina pochodzi od małpy i" Z TAD" ta pokaleczona ortografia.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:55:08] • [IP: 46.231.62.***]

Gość • Niedziela [13.08.2017, 17:14:01] • [IP: 92.42.119.***]. ...Przeczytaj SWÓJ tekst (komentarz)kilka razy i postaraj się go zrozumieć bo ja to zrobiłem kilka razy i...ni huhu!!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:52:10] • [IP: 46.231.62.***]

Więcej wazeliny trzeba zastosować a niemiaszek nic nie ukradnie. Niemiaszki uwielbiają wazeliniarzy zwłaszcza polaczków!! Czas zacząć lizać du...

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:27:56] • [IP: 92.42.119.***]

Do osoby od pierdziszewa MAM NOWY TEL. I Z TAD TE POMYŁKI CHODZI O TO ŻE ZŁODZIEJE OKRADLI ZŁODZIEJI TOW PRZYRODZIE NATURALNY SPOSÓB SELEKCJI WŚRÓD ZWIERZĄT. A LUDZIE TO TEŻ ZWIERZETA BO POCHODZĄ OD MAŁPY. TO DOBRZE IM TAK ŻE JA OKRADLI A CZEMU NIE JAKĄŚ LEPSZĄ CZY CO, , ,. ...?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:44:16] • [IP: 184.168.46.**]

17:14:01 - A do szkoły, to chyba chodziłaś w Pierdziszewie...

Oglądasz 1-25 z 94
■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ UBB wydało oświadczenie. Z jego treści wynika, że Sąd Okręgowy w Szczecinie uznał, że niemiecki przewoźnik może korzystać ze świnoujskich przystanków autobusowych ■ Sobotnie popołudnie, ulica Monte Cassino. Na ulicy tuż przy parku Zdrojowym pojawia się pogotowie ratunkowe oraz policja. Mieszkańcy zastanawiają się, co mogło się stać w ich bloku. Jak się okazało, wyjątkowo agresywny tego dnia był 26 - letni mężczyzna. Był na tyle pobudzony, że że ratownicy medyczni potrzebowali wsparcia policji ■ Budki dla ptaków śpiewających i nietoperzy od tych dla jerzyków różni wygląd, a także miejsce ich lokowania – Hanna Lachowska ze świnoujskiego magistratu odpowiada na zarzuty naszej Czytelniczki ■ Uwaga. Zamknięcie odcinka ulicy Uzdrowiskowej. W dniach od 17 -18 sierpnia 2017 r., w godzinach od 7.00 – 19 00, w związku z prowadzonymi pracami bitumicznymi, wyłączona z ruchu będzie ul. Uzdrowiskowa na odcinku od ulicy Zdrojowej do Stawa Młyny. W przypadku złych warunków atmosferycznych termin wykonania prac, a tym samym zamknięcie odcinka, może ulec zmianie. Prosimy o rozważną jazdę i przestrzeganie oznakowania pionowego oraz poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ Poznajcie szczegóły sporu pomiędzy UBB a władzami Świnoujścia ■ Pluskwy opanowały budynek socjalny przy Steyera! Mieszkańcy stawiają urzędnikom ultimatum: Jeżeli nam nie pomożecie, to rozłożymy namioty i zamieszkamy pod Urzędem Miasta. Zobacz film! ■ Uwaga kierowcy. Zmiany na Wybrzeżu Władysława IV. Od 14 sierpnia 2017 r. godzina 17.00 do 22 sierpnia 2017 godzina 12.00 na części ulicy Wybrzeże Władysława IV będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Jana z Kolna do Kapitanatu Portu. Dojazd do Basenu Północnego ulicami: Jana z Kolna, Mieszka I i Rogozińskiego. Zmiany organizacji ruchu związane są z organizowanymi w tamtym rejonie imprezami Sail Świnoujście 2017 oraz XXXIII Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej „Wiatrak” 2017 ■ 15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego w Świnoujściu. We wtorek 15 sierpnia, żołnierze, pracownicy wojska, mieszkańcy i turyści Świnoujścia obchodzić będą święto Wojska Polskiego. Z tej okazji zorganizowane zostały przedsięwzięcia patriotyczne i kulturalne, które dostępne będą dla społeczeństwa ■ Policjant jak Spider Man, ryzykując własne życie uratował 5 - letnią dziewczynkę! Zobacz film! ■ Jadł trawę, gryzł ziemię, rzucał się pod auta i chodził na czworaka! Co opętało mężczynę? ■ Silny wiatr czy łapa wandala? Od kilku tygodni w strefie nadmorskiej można podziwiać taki oto powyginany drogowskaz. I nikt nie widzi problemu z miejskich służb? ■ Najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości otwierali finał regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Na imprezie widziano też prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza ■ Opóźnione pociągi to efekt niedzielnego pożaru na moście w Goleniowie. Opóźnione był pociągi ze Świnoujścia, ale także w druga stronę- na nasze wyspy ■ Lepszy od chemii? Jerzyk zjada dziennie do 2000 owadów ■ Budowa tunelu, rozbudowa gazoportu, pogłębienie toru wodnego-liderzy PiS powtórzyli w Szczecinie wcześniejsze zapowiedzi ■ Nadmorski deptak był kiedyś jak plaża ■ W jednym z dni pomiędzy 7 a 9 sierpnia 2017r. (poniedziałek - środa) nastąpi zmiana godzin pracy sygnalizacji świetlnej na wszystkich skrzyżowaniach. Po zmianie sygnalizacja będzie czynna od godziny 6.00 do 22.00 ■ Do nietypowego incydentu doszło w piątek przy Wybrzeżu Władysława IV. Rowerzysta wpadł do kanału! Na pomoc mężczyźnie ruszyła załoga Bielika II. Pracownicy Żeglugi Świnoujskiej rzucili tonącemu koło ratunkowe i drabinę. Na szczęście, starszego mężczyznę udało się uratować. Z naszych informacji wynika, że był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję oraz straż pożarną. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia ■ Mieszkaniec o Słowackiego: Nowo wyremontowana ulica, a już zalana. Rzecznik: Kanalizacja deszczowa obecnie dobrze spełnia swoją rolę ■ Afera w świnoujskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej!? Czy z placu przed budynkiem firmy ulotniła się spora część węgla? Jak dotąd to wewnętrzna komisja inwentaryzacyjna Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Świnoujściu sprawdza czy z placu składowego przedsiębiorstwa zniknął węgiel. Gdyby informacje jakie otrzymaliśmy anonimowo od pracownika firmy miały się potwierdzić to ze składu PEC-u zniknąć miał opał wart około 400 tysięcy złotych. Jak dotąd, dyrekcja nie potwierdziła straty, ale z odpowiedzi na nasze zapytanie wynika, że trwa intensywna inwentaryzacja ■