POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [12.08.2017, 14:40:32] • Świnoujście

Czytelnik: „Kolejka do stacji paliw blokuje dojazd w kierunku przeprawy promowej!”

Czytelnik: „Kolejka do stacji paliw blokuje dojazd w kierunku przeprawy promowej!”

fot. Czytelnik

Nie pierwszy to sygnał jaki otrzymaliśmy w tej sprawie. Tym razem czytelnik dołączył swoje fotografie i przemyślenia. Chodzi o sznur samochodów ustawiających się w kolejce do stacji paliw przy ul. Nowokarsiborskiej. Zdaniem mieszkańca, auta próbujące wcisnąć się na teren stacji uniemożliwiają przejazd tym zdążającym z miasta w kierunku przeprawy promowej Centrum.

Sytuację, która powtarza się w ostatnim czasie praktycznie każdego dnia, internauta zilustrował zdjęciami wykonanymi z stojącego nieopodal wieżowca. Dzięki nim widać jak na dłoni jak starający się o wjazd na teren stacji paliw blokują przejazd przelotową ulicą. Dla osób śpieszących się w tej samej chwili na prom liczy się nieraz każda chwila. Dlatego zwracają uwagę, na bałagan w organizacji ruchu w tym miejscu.

Czytelnik: „Kolejka do stacji paliw blokuje dojazd w kierunku przeprawy promowej!”

fot. Czytelnik

Czytelnik uważa, że sprawą powinny bardziej niż dotychczas zainteresować się Straż Miejska oraz, przede wszystkim- Policja. Wydaje się bowiem, że blokowanie w ten sposób pasa ruchu może kolidować z przepisami.

Czytelnik: „Kolejka do stacji paliw blokuje dojazd w kierunku przeprawy promowej!”

fot. Sławomir Ryfczyński

W tej sprawie skierowaliśmy zapytanie do rzecznika KMP Świnoujście. Czekamy na odpowiedź.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:10:33] • [IP: 78.10.206.**]

Do niespełnionego nauczyciela języka polskiego z 22:11:29 - Głupia jesteś i nie wcinaj się jak nie wiesz co miałem na myśli. Nie mówiłem, że" spod" tylko z pod... ↓.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 11:19:11] • [IP: 95.129.228.***]

Prezydent Miasta powinien postawić Znak Drogowy taki jak postawił na ul Wojska Polskiego i po sprawie i Niemcy nie będą blokować ulicy

Gość • Niedziela [13.08.2017, 09:36:13] • [IP: 80.245.180.***]

to jest najgorsze skrzyzowanie w miescie, przejazd tam to jest koszmar, karsiborska z grunwaldzka. Potrzebne rondo na gwalt i poszerzenie ulicy grunwaldzkien od 11 listopada do granicy. Co bedzie jak zbuduja tunel? Nie bedzie jak przejechac wogole!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 08:53:53] • [IP: 94.197.120.**]

A gdzie wasz umiłowany przywódca trzody swinoujskiej, słońce narodu niejaki burmistrz? " Kręci" interes?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 06:41:57] • [IP: 80.245.180.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.08.2017, 22:11:29] • [IP: 80.245.188.***]

Do gościa z 15:13:41: nie pisze się" z pod", ale" spod"; uczą o tym już w 4 lub 5 klasie szkoły podstawowej, szkoda, że zakończyłeś edukację wcześniej...

Gość • Sobota [12.08.2017, 20:55:47] • [IP: 159.205.193.**]

Istnieje bardzo proste rozwiązanie - podwójna linia ciągła (separująca kierunki ruchu) na całej długości ulicy Nowokarsiborskiej, aż do skrzyżowania z Karsiborską. Kto chce wjechać na stację niech najpierw zawróci na tym skrzyżowaniu lub przejedzie obok cmentarza. Proste rozwiązanie.

Gość • Sobota [12.08.2017, 20:04:01] • [IP: 37.47.139.**]

Arogancja i buta naszych sąsiadów jest powszechnie znana czego przykładem jest ciagle blokowanie drogi na prom mimo tablic z zakazem zatrzymywania się. Panowie Policjanci proszę o podiecie stosownych kontroli

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:53:09] • [IP: 79.186.194.**]

Jak zwykle głos zabralo kilku wiejskich glupkow

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:46:35] • [IP: 62.69.229.**]

Ale dodatkowe pasy powinna stacja BP wybudować. Skoro Kaufland potrafił, to BP też.Brakuje tam patrolu policji z mandatami za blokowanie ruchu drogowego.

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:38:10] • [IP: 95.129.226.**]

[IP: 46.231.63 Ponton odzyskał by kasę za tereny kupione za grosze od miasta do tej pory mu się nie udało cwaniakowi.

Gość • Sobota [12.08.2017, 19:05:54] • [IP: 62.69.241.**]

Niedługo zaczadzeni będziemy spalinami bardziej niż Kraków lub G.Śląsk. Połowa to z ddr-u.Robi ktoś pomiary w Świnoujściu jak się mają parametry zanieczyszczenia powietrza?

Gość • Sobota [12.08.2017, 18:06:20] • [IP: 31.0.44.***]

A rzecznik odpowie, że nic się nie da zrobić bo brakuje policjantów.

Gość • Sobota [12.08.2017, 17:04:56] • [IP: 92.42.119.**]

Przecież Zmur celowo skierował tam cały ruch samochodowy do swojej stacji, a stacje na 11 listopada zablokował...

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:55:01] • [IP: 37.7.246.**]

A ja myślałem. że jak nie ma zakazu skrętu w lewo to włączam kierunkowskaz i czekam aż będę mógł kontynuować jazdę. Bo inaczej trzeba by karać tych wszystkich co chcą skręcać a inni za nimi nie mogą jechać dalej. ...

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:46:32] • [IP: 5.172.236.**]

Zamknąć Statoil i będzie po sprawie.

Gośćwiols • Sobota [12.08.2017, 16:38:28] • [IP: 46.231.63.***]

BO JAK CHCIANO WYBUDOWAĆ CPN NA PRZECIWKO LIDLA, TO NIE!!PRZESZKADZAŁO!! A TO BYŁOBY BARDZO DOBRE MIEJSCE!!

Kiepski • Sobota [12.08.2017, 16:36:34] • [IP: 46.231.62.***]

Wystarczy postawić na odcinku drogi Grunwaldzka-Karsiborska znaki B-36 i po zawodach. Przy okazji postawienia znaków ustawić z pięć patroli policjantów i budżet państwa lekko poprawiony.

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:08:28] • [IP: 37.47.130.**]

Brakuje tam Panów Policjantów. . to jest po prostu blokowanie jezdni - ruchu i za to należy się mandat.. Panowie kierowcy Proszę dzwonić do odpowiednich służb i oczekiwać Reakcji

Gość • Sobota [12.08.2017, 16:02:44] • [IP: 80.245.184.***]

Na Karsiborskiej potrzebny jest trzeci pas i to od Grunwaldzkiej aż do przeprawy Karsiborskiej.

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:52:21] • [IP: 80.245.184.***]

i wy chcecie tunelu... przecież już teraz te miasto nie jest przystosowane do takiej ilości aut.

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:39:41] • [IP: 37.47.170.***]

Nudne życie musi mieć czytelnik, a do tego zapewne jest sam. No ale jest aparat który jest niezbędny do życia i szczęścia 😁

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:32:30] • [IP: 94.254.224.**]

Co z tych zdjęć wynika? Zawsze można przejechać koło cmentarza i problem z głowy.

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:17:30] • [IP: 80.153.7.***]

jak zwykle niemcy

Gość • Sobota [12.08.2017, 15:13:41] • [IP: 78.10.206.**]

A Wy myślicie, że jaki ten ruch na ulicach będzie, jeżeli organizuje go baba z pod lubelskiej wsi, specjalistka od szamb, która nie potrafi jeździć samochodem...?

Oglądasz 1-25 z 32
■ W środę, 13.12.2017r. odbędzie się uroczystość składania zniczy pod Pomnikiem Orła Białego na skwerze u zbiegu ulic Krzywoustego i Wyszyńskiego , w hołdzie poszkodowanym przez stan wojenny. Komitet Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości zaprasza mieszkańców na godzinę 06.00 (godzinę obwieszczenia stanu wojennego ) - rzecznik KP PiS w Świnoujściu, Andrzej Mrozek ■ Od godziny 12.00 trwa gorąca dyskusja na projektem uchwały. która zawierać ma stanowisko Rady Miasta w Świnoujściu w sprawie krytycznej sytuacji pracowników w Morskiej Stoczni Remontowej „Gryfia" S.A. W dyskusji oprócz radnych udział biorą zaproszeni goście, w tym związkowcy oraz przedstawiciele dyrekcji i właściciela stoczni ■ Przed nadzwyczajną sesja rady Miasta poświęconą sytuacji w MSR "Gryfia" setki związkowców ze Świnoujścia manifestują pod budynkiem Urzędu Miasta swoje poparcie dla protestu stoczniowców sprzeciwjących się planom przeniesienia zakładu stoczniowego ze Świnoujścia do Szczecina ■ DSpotkanie wigilijne mieszkancow Karsiborza wraz z Prezydentem Miasta Januszem Żmurkiewiczem odbędzie się 16.12.2017r. Rozpoczecie spotkania o godz. 18:00. Dla gości słodki poczęstunek przy kolędach zespołu " Malwa" w sali Mdk Karsibór ■ Dziś, w poniedziałek 11 grudnia od godz. 12.00 rozpocznie się nadzwyczajne sesja rady Miasta poświęcona sytuacji Morskiej Stoczni Remontowej. Pracownicy stoczni zapowiadają, że obrady radnych poprzedzi protest pracowników pod urzędem. Do udziału w manifestacji poparcia zapraszają organizacje związkowe i pracowników innych świnoujskich zakładów pracy ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■ Przegrał walkę o życie - nie udało się uratować jednego z pasażerów rozbitego mercedesa. Mimo długiej reanimacji 21-latek zmarł ■ Wypadek na Karsiborskiej - dwie osoby są w bardzo ciężkim stanie, samochód został doszczętnie zniszczony ■ Samochód wypadł z drogi - kierowca i pasażer mają drobne stłuczenia, dwie pozostałe osoby walczą o życie ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje o planowanym zamknięciu wody w dniu 8 grudnia 2017r., w godzinach 8:00 - 12:00, na ulicach: Kościuszki (odcinek od Konstytucji 3 Maja do Batalionów Chłopskich), Batalionów Chłopskich, Staszica. Powodem zamknięcia wody jest wyłączenie z użytkowania odcinka starej sieci wodociągowej w ulicy Kościuszki (prace modernizacyjne) ■ Na północnym i zachodnim wybrzeżu Bałtyku prognozowany jest silny wiatr w porywach dochodzących do 75 km/h ■ Zapraszamy Mieszkańców i Gości Miasta, w dniu jutrzejszym, w Mikołajki, na godzinę 16.00, na wspólne „odpalenie” iluminacji świątecznej na Placu Wolności. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja ■ Najwyższa latarnia morska w Europie obchodzi 160 urodziny! ■ Epidemia wszawicy w szkołach? Mieszkaniec: W ciągu jednego miesiąca moje dziecko miało trzykrotnie wszy! ■ W Parku Zdrojowym powstanie wybieg dla psów! ■ Pijana pracownica poczty przy ulicy Piłsudskiego musiała mieć naprawdę wielką wolę pracy, skoro nie zaprzestała wykonywania swoich czynności. Najprawdopodobniej nie opuściła stanowiska pracy, dopiero po interwencji policji, gdy okazało się, że w jej organizmie ma 3,5 promila alkoholu. 35-latka została ukarana ■