POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [13.08.2017, 14:35:17] • Świnoujście

Plaża nocą - publiczna toaleta i poimprezowy śmietnik

Plaża nocą - publiczna toaleta i poimprezowy śmietnik

fot. Czytelnik

Niejednokrotnie już na łamach portalu iswinoujscie poruszany był problem czystości plaży. Liczne informacje od naszych Czytelników wskazują raczej na problem nie-czystości. Do obrazu przepełnionych koszy na śmieci, nieusuniętych posztormowych "skarbów", porozrzucanych butelek i puszek dochodzi jeszcze jeden problem. Po zmroku plaża służy za toaletę.

Zdjęcie nadesłał Czytelnik oburzony zachowaniem młodzieńca oddającego mocz pod płotem oddzielającym plażę od wydm. Zdaniem Czytelnika, i chyba nie tylko, bo każdy przyzna tu rację, piasek, który za dnia jest miejscem wypoczynku i zabaw dla dzieci, w ciemnościach staje się kloaką. Najlepszym rozwiązaniem oczywiście byłoby zadbanie o większą ilość toalet - zarówno przez właścicieli lokali, jak i miasto, bo przecież nie tylko w nocy chce się siku...


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Czwartek [17.08.2017, 22:32:51] • [IP: 62.69.252.***]

Ale jak pies szcza lub sra w MIEŚCIE w DZIEŃ to już przecież normalne ;)

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 21:58:23] • [IP: 92.42.118.**]

Ja się pytam komu już prostata tak doskwiera że ma bul zadu o każdą pierdołę ? Odlać się kulturalnie na baletach pod wydmami to jeszcze nie zbrodnia... jak sie całe aglomeracje będą załatwiać jak w Azji i Afryce na plażach to zrozumiem kontrowersje...

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:56:59] • [IP: 95.129.226.**]

Sracza nie ma to na wydmy zamknięty lub płatny to robimy na wydmach lub w wodzie. Gdzie mają robić jak WC brak lub zamknięte?. Przestańcie dotować kler będzie na toi toi stać biedne miasto na zakup budki dla sraptaków lub wyda na beznadziejną pseudo imprezę czy innych darmozjadów pseudoartystów.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:56:05] • [IP: 80.245.181.***]

wkurzają mnie takie artykuły a może bardziej czytelnicy. .. którzy zajmują się takimi pierdołami a jak wasze psy szczają pod blokami oblewają murki bloki itp i srają to jest dobrze ?? masakra normalnie. ...

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:33:33] • [IP: 148.122.184.***]

Propnuje aby wejscie na plaze wymagalo zalozenia pampersa.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:28:03] • [IP: 92.42.115.***]

Tak toalety powinny być DARMOWE!!najwyższy czas to załatwić nawet sprawę rozwiązały by kilka toj tojów !!

Silurus glanis • Poniedziałek [14.08.2017, 12:55:07] • [IP: 77.20.250.**]

od natury do natury...w czym problem 😆

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 11:56:49] • [IP: 89.1.108.***]

Polak burak i kultura? Takiego syfu niema nigdzie, a chamidla w mordach jakie mocne. Polska dla Polakow, to slychac wszedzie i czuc.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 08:52:09] • [IP: 88.156.232.***]

A może tak napiszcie, że społeczeństwo chamieje.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 06:49:35] • [IP: 80.245.180.***]

Zapomnijcie o toytoyach na plaży jak niby je oczyścić przez samochod asenizacyjn ważacy kilka ton, ktory musiałby do tych toyek dojechac przez plażę!! Nie zmusi się amatorów piwska by postali w kolejce do lokalowego szaletu tak bylo i będzie

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 01:54:09] • [IP: 148.122.184.***]

DLACZEGO TOALETY SA PLATNE ?? CZY NIE MOGA BYC DARMOWE >??

Gość • Niedziela [13.08.2017, 23:47:26] • [IP: 5.172.233.**]

jaki typ gdzie się odlewa co mu za daleko do toja lub kibla mógł w gacie puscić i by była mokra plama hy hy hy?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 22:44:15] • [IP: 95.129.226.**]

A mohery szczają w wodzie. Gdzie mają szczać jak kibla brak?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:47:36] • [IP: 31.0.37.**]

Proponuje zamykać plażę o 20 i sprawa załatwiona

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:42:09] • [IP: 92.42.118.**]

Kto pozwala na stawianie bud na plaży, chyba nie odbywa się to bez wiedzy urzędnika.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:41:16] • [IP: 95.129.227.**]

bo ciężko postawić 10 toj tojów...

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:06:05] • [IP: 213.25.129.*]

Niestety toalety w Świnoujściu to wieczny problem.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:03:32] • [IP: 37.47.143.*]

Pytanie: a gdzie ma się wysiusiać wieczorem?, po zamknięciu WC o godz. 20:00 zostaje las za wydmami, plaża albo morze :) po stronie niemieckiej toalety wzdłuż trasy rowerowej są czynne całą dobę... dlaczego nie można tego rozwiązania skopiować po polskiej stronie? Krytykę należy kierować do miasta, jako właściciela gruntu, który jest obowiązany do zabezpieczenia tego typu kwestii.

Bartek • Niedziela [13.08.2017, 20:21:26] • [IP: 93.94.186.**]

Chyba nie chcemy budować toalet na plaży. Może biznes na piasku to nie jest dobry pomysł, degraduje krajobraz. Czy nie dosyć tego, co jest tuż za wydmami ?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:39:50] • [IP: 95.129.229.***]

Plaża powinna być tylko plażą a deptak z całą odpowiednią dla tego typu infrastrukturą tuż przy plaży.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:17:29] • [IP: 37.8.215.***]

chyba już naj wszy czas zadbać o toalety

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:05:01] • [IP: 37.47.147.***]

A ja szczam na was i waszego żura

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:52:29] • [IP: 83.11.144.***]

DEWELOPERZY I WŁAŚCICIELE HOTELI POWINNI BYĆ ZOBOWIĄZANI DO UTRZYMYWANIA DARMOWYCH TOALET Z REKLAMĄ HOTELU NA ŚCIANCE, KOSZY PLAŻOWYCH PARAWANÓW ITP.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:36:51] • [IP: 87.121.87.***]

To po jaką cholerę sprzedają piwo na plaży? A wiadomo, ze po piwie chce sie sikac! Jak pies moze się wylać na piasek to i człowiek może! Tyle ode mnie!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:11:34] • [IP: 94.254.233.***]

Toalety powinny funkcjonować 24 godziny na dobę (darmowe).Przecież to oczywiste, że życie nocne w Świn. na plaży, w sezonie trwa w pełni. Co ma zrobić taki człowiek po piwie?? Nasikać sobie do kieszeni??.Jest inne wyjście...o godz 20 tej zamknąć wszystkie knajpki i sklepy na promenadzie.Ale to chyba się nie opłaci właścicielom. Trzeba postawić toalety DARMOWE!!

Oglądasz 1-25 z 37
■ W piątek 22 czerwca przeprowadzona zostanie kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Zapisy od 19.00, start o 20.00 na Górze Słowiańskiej. Trasa wiedzie do Jeziora Wolgastsee, dwa okrążenia tego jeziora i powrót na G. Słowiańską (12km). Klub Biegacza Jogging zaprasza do wspólnego przywitania lata na sportowo. Do zdobycia liczne trofea (puchary, medale i nagrody rzeczowe) ufundowane przez Agnieszkę Stój ■
■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■