POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [13.08.2017, 14:35:17] • Świnoujście

Plaża nocą - publiczna toaleta i poimprezowy śmietnik

Plaża nocą - publiczna toaleta i poimprezowy śmietnik

fot. Czytelnik

Niejednokrotnie już na łamach portalu iswinoujscie poruszany był problem czystości plaży. Liczne informacje od naszych Czytelników wskazują raczej na problem nie-czystości. Do obrazu przepełnionych koszy na śmieci, nieusuniętych posztormowych "skarbów", porozrzucanych butelek i puszek dochodzi jeszcze jeden problem. Po zmroku plaża służy za toaletę.

Zdjęcie nadesłał Czytelnik oburzony zachowaniem młodzieńca oddającego mocz pod płotem oddzielającym plażę od wydm. Zdaniem Czytelnika, i chyba nie tylko, bo każdy przyzna tu rację, piasek, który za dnia jest miejscem wypoczynku i zabaw dla dzieci, w ciemnościach staje się kloaką. Najlepszym rozwiązaniem oczywiście byłoby zadbanie o większą ilość toalet - zarówno przez właścicieli lokali, jak i miasto, bo przecież nie tylko w nocy chce się siku...


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 37

Gość • Czwartek [17.08.2017, 22:32:51] • [IP: 62.69.252.***]

Ale jak pies szcza lub sra w MIEŚCIE w DZIEŃ to już przecież normalne ;)

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 21:58:23] • [IP: 92.42.118.**]

Ja się pytam komu już prostata tak doskwiera że ma bul zadu o każdą pierdołę ? Odlać się kulturalnie na baletach pod wydmami to jeszcze nie zbrodnia... jak sie całe aglomeracje będą załatwiać jak w Azji i Afryce na plażach to zrozumiem kontrowersje...

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:56:59] • [IP: 95.129.226.**]

Sracza nie ma to na wydmy zamknięty lub płatny to robimy na wydmach lub w wodzie. Gdzie mają robić jak WC brak lub zamknięte?. Przestańcie dotować kler będzie na toi toi stać biedne miasto na zakup budki dla sraptaków lub wyda na beznadziejną pseudo imprezę czy innych darmozjadów pseudoartystów.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:56:05] • [IP: 80.245.181.***]

wkurzają mnie takie artykuły a może bardziej czytelnicy. .. którzy zajmują się takimi pierdołami a jak wasze psy szczają pod blokami oblewają murki bloki itp i srają to jest dobrze ?? masakra normalnie. ...

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:33:33] • [IP: 148.122.184.***]

Propnuje aby wejscie na plaze wymagalo zalozenia pampersa.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 13:28:03] • [IP: 92.42.115.***]

Tak toalety powinny być DARMOWE!!najwyższy czas to załatwić nawet sprawę rozwiązały by kilka toj tojów !!

Silurus glanis • Poniedziałek [14.08.2017, 12:55:07] • [IP: 77.20.250.**]

od natury do natury...w czym problem 😆

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 11:56:49] • [IP: 89.1.108.***]

Polak burak i kultura? Takiego syfu niema nigdzie, a chamidla w mordach jakie mocne. Polska dla Polakow, to slychac wszedzie i czuc.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 08:52:09] • [IP: 88.156.232.***]

A może tak napiszcie, że społeczeństwo chamieje.

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 06:49:35] • [IP: 80.245.180.***]

Zapomnijcie o toytoyach na plaży jak niby je oczyścić przez samochod asenizacyjn ważacy kilka ton, ktory musiałby do tych toyek dojechac przez plażę!! Nie zmusi się amatorów piwska by postali w kolejce do lokalowego szaletu tak bylo i będzie

Gość • Poniedziałek [14.08.2017, 01:54:09] • [IP: 148.122.184.***]

DLACZEGO TOALETY SA PLATNE ?? CZY NIE MOGA BYC DARMOWE >??

Gość • Niedziela [13.08.2017, 23:47:26] • [IP: 5.172.233.**]

jaki typ gdzie się odlewa co mu za daleko do toja lub kibla mógł w gacie puscić i by była mokra plama hy hy hy?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 22:44:15] • [IP: 95.129.226.**]

A mohery szczają w wodzie. Gdzie mają szczać jak kibla brak?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:47:36] • [IP: 31.0.37.**]

Proponuje zamykać plażę o 20 i sprawa załatwiona

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:42:09] • [IP: 92.42.118.**]

Kto pozwala na stawianie bud na plaży, chyba nie odbywa się to bez wiedzy urzędnika.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:41:16] • [IP: 95.129.227.**]

bo ciężko postawić 10 toj tojów...

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:06:05] • [IP: 213.25.129.*]

Niestety toalety w Świnoujściu to wieczny problem.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 21:03:32] • [IP: 37.47.143.*]

Pytanie: a gdzie ma się wysiusiać wieczorem?, po zamknięciu WC o godz. 20:00 zostaje las za wydmami, plaża albo morze :) po stronie niemieckiej toalety wzdłuż trasy rowerowej są czynne całą dobę... dlaczego nie można tego rozwiązania skopiować po polskiej stronie? Krytykę należy kierować do miasta, jako właściciela gruntu, który jest obowiązany do zabezpieczenia tego typu kwestii.

Bartek • Niedziela [13.08.2017, 20:21:26] • [IP: 93.94.186.**]

Chyba nie chcemy budować toalet na plaży. Może biznes na piasku to nie jest dobry pomysł, degraduje krajobraz. Czy nie dosyć tego, co jest tuż za wydmami ?

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:39:50] • [IP: 95.129.229.***]

Plaża powinna być tylko plażą a deptak z całą odpowiednią dla tego typu infrastrukturą tuż przy plaży.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:17:29] • [IP: 37.8.215.***]

chyba już naj wszy czas zadbać o toalety

Gość • Niedziela [13.08.2017, 19:05:01] • [IP: 37.47.147.***]

A ja szczam na was i waszego żura

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:52:29] • [IP: 83.11.144.***]

DEWELOPERZY I WŁAŚCICIELE HOTELI POWINNI BYĆ ZOBOWIĄZANI DO UTRZYMYWANIA DARMOWYCH TOALET Z REKLAMĄ HOTELU NA ŚCIANCE, KOSZY PLAŻOWYCH PARAWANÓW ITP.

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:36:51] • [IP: 87.121.87.***]

To po jaką cholerę sprzedają piwo na plaży? A wiadomo, ze po piwie chce sie sikac! Jak pies moze się wylać na piasek to i człowiek może! Tyle ode mnie!

Gość • Niedziela [13.08.2017, 18:11:34] • [IP: 94.254.233.***]

Toalety powinny funkcjonować 24 godziny na dobę (darmowe).Przecież to oczywiste, że życie nocne w Świn. na plaży, w sezonie trwa w pełni. Co ma zrobić taki człowiek po piwie?? Nasikać sobie do kieszeni??.Jest inne wyjście...o godz 20 tej zamknąć wszystkie knajpki i sklepy na promenadzie.Ale to chyba się nie opłaci właścicielom. Trzeba postawić toalety DARMOWE!!

Oglądasz 1-25 z 37
■ W rejonach północnych od rana będzie rozwijać się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-90 km/h, lokalnie 95 km/h. ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■