POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.03.2018, 21:42:38] • Świnoujście

Takie ustawienie na promie - Czytelnik: „Myślenie boli”

Takie ustawienie na promie - Czytelnik: „Myślenie boli”

fot. Czytelnik

Zdjęcie, nadesłane przez Czytelnika zostało zrobione wieczorem na pokładzie jednego z Bielików. Z opisu wynika, że kierujący ruchem na promie kazał kierowcy citroena zaparkować na lewym pasie. Ten stanął tak, że kolejny samochód nie może podjechać bliżej.

- Miejsca na dwa auta.... Myślenie boli...- podsumowuje Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Czwartek [15.03.2018, 00:51:36] • [IP: 92.42.114.***]

jak są 2 samochody o 2 w nocy to trudno inaczej ustawic :)

Gość • Środa [14.03.2018, 19:53:22] • [IP: 77.88.191.**]

Co za debile jesteście tu w Świnoujściu. Jaki problem macie ? Przecież to jest decyzja kierujący ruchem na promie. To co wy się tam mieszaçie w to i takie głupie zdjęcia dajecie! Kto jest debilem ? Ten co pracuje na promie czy ten co tam źle samochodu postawił? Ile wychodzi z samochodu, co jest nie wolno. No i co o tym nie piszecie ? Zajmijcie się ważnymi tematami A nie pazurami o samych siebie.

Gość • Środa [14.03.2018, 15:25:51] • [IP: 188.146.103.***]

Pseudo- marynarze powinni przejść jakiś specjalistyczny kurs w gospodniku jak ustawic optymalnie cztery pasy samochodów na promie.Małpe by nauczył..

Gość • Środa [14.03.2018, 14:36:35] • [IP: 62.69.252.***]

A kto kieruje tymi autami? Znawcy tematu, zaparkować w liniach nie potrafią, wszystkie pasy są równe.

Gość • Środa [14.03.2018, 14:10:39] • [IP: 176.221.123.**]

za każdym razem, kiedy wjeżdzam autem na prom to mi ręce opadają. Posiadam całkiem spore auto i non stop wysyłają mnie na bok - niby co to takiego, szkoda tylko, że aby dostać się 'na swoje miejsce 'muszę minąć okł 4 samochody, które są na środku. Czasem to graniczy z cudem, żeby nie uderzyć (nawet, kiedy schowam lusterka). A najbardziej kocham, kiedy dają te mniejsze auta na środek, a wielkoludy na bok. Chyba jakieś przeszkolenie by się przydało, że najlepiej ustawiać każde autko na kolejnych pasach, a nie 'załaduję dwa pasy, a kierowcy niech się męczą '. Brak słow

Gość • Środa [14.03.2018, 13:59:28] • [IP: 31.0.37.***]

Mi się wydaję że wiem..

Gość • Środa [14.03.2018, 13:41:10] • [IP: 80.245.188.**]

Gdyby na wjazd na prom postawić osobę niepełnosprawną- w ramach łamania barirer, to na pewno lepiej ustwiłby te auta od idiotów z przeprawy. Przepraszam za idiotów, znam gorsze określenia.Wymagajmy tylko aby troszkę myśleli.

AGENT • Środa [14.03.2018, 13:36:50] • [IP: 78.133.254.***]

Ostatnio chciałem przedostać się na Warszów, Pan promiarz zostawił do wjazdu 2 " korytarze" jeden po prawej drugi po lewej stronie. NORMALNIE powinien zgłosić się do Pana klub Mensy. Inna sprawa że w mieście jest nadliczbowa ilość bardzo dużych aut są bardzo szerokie i bardzo wysokie, podobnymi pomykają talibowie na arabskich pustyniach. Wszystkie takie autka powinny w nagrodę -> na Karsibory.

Gość • Środa [14.03.2018, 13:32:38] • [IP: 31.0.37.***]

Błędem jest to że cię matka urodziła

Gość • Środa [14.03.2018, 13:17:52] • [IP: 23.226.237.*]

Kierowcy sami sobie winni.

Gość • Środa [14.03.2018, 13:09:29] • [IP: 178.235.182.***]

Widocznie nie było potrzeby upychać! Bardzo dobrze powinno być swobodne wyjście z samochodu !! Jeżeli jest taka możliwość należy tak ustawiać !! A ci co nie mają o tym pojęcie niech lepiej zamilkną bo piszą bzdury !!

Malinowska • Środa [14.03.2018, 12:48:03] • [IP: 188.146.225.***]

To nie kwestia myślenia a godziny i obłożenia. Raczej nie można narzekać na ustawianie aut na promach - jest ono zwykle najefektywniejsze. Czy jakieś auto pozostało na nabrzeżu, czy może prom był zapełniony jedynie w części?

Gość • Środa [14.03.2018, 11:43:25] • [IP: 80.50.129.***]

zlikwidować te bieliki! wszyscy na karsibory :)

Gość • Środa [14.03.2018, 11:39:32] • [IP: 95.129.228.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [14.03.2018, 11:32:23] • [IP: 151.248.62.***]

Ludzie macie problem jak inni parkują, a nie widzicie tego że na boki ustawiane są duże auta a na środek popierdółki typu polo, lupo, itd nie obrażając oczywiście właścicieli małych aut

Gość • Środa [14.03.2018, 10:33:37] • [IP: 188.146.169.***]

jejku to noc pewnie nie było tyle aut.

Gość • Środa [14.03.2018, 10:22:00] • [IP: 188.146.138.***]

Niech kozak da foto z drugiej strony

Gość • Środa [14.03.2018, 10:20:51] • [IP: 94.254.230.***]

Kiedy będzie ten tunel ja się pytam !!

Gość • Środa [14.03.2018, 09:21:17] • [IP: 176.221.123.***]

Ustawiacz na pokładzie odległość 0, 5 Metra pomiędzy samochodami w ten sposób balastuje prom aby nie było przechyłu na zdjęciu widzimy błędy Ustawiacza pokładowego

Gość • Środa [14.03.2018, 09:19:20] • [IP: 178.238.246.**]

Dyrektor się zmienił (elita z PŻM) a na promach wszystko pozostało bez zmian. Dlaczego za taką pracę ludzie dostają pieniądze ?

Gość • Środa [14.03.2018, 09:15:30] • [IP: 176.221.123.***]

No fakt, że ustawiacze maja problem. Mając szeroki samochód ów ustawiacze skierował mnie na prawy pas. Stanąłem w miarę blisko barierki ale pan ustawiacze kazał mi złożyć lusterka i przemiescic się bliżej barierki. Oczywiście nie zrobiłem tego.

Gość • Środa [14.03.2018, 08:39:30] • [IP: 94.254.225.***]

Osoba pracująca na promie bierze za to pensję i powinna tam być ze względu na to czy mało czy dużo aut

Gość • Środa [14.03.2018, 08:30:57] • [IP: 62.69.241.**]

Promiarze gadają w czasie ustawiania przez telefon to nie mogą się skupić. Ważniejsza jest rozmowa. Czesto tak się dzieje

Gość • Środa [14.03.2018, 07:57:20] • [IP: 37.47.155.***]

Co poradzić takich kierowców jest sporo, którzy ze stawabiem w liniach mają problem. Popatrzcie na pierwszy lepszy parking pod marketem.

Gość • Środa [14.03.2018, 07:55:04] • [IP: 176.221.123.**]

to sztraszne?! ten czytelnik, który to zauwazyl i nie zareagowal i wlasciwie (proszac ustawiacza o pomoc?!) powinien jeden dzien w czynie spolecznym popracowac 12 godz na promie...na swierzym powietrzu. dzis kazdy potrafi zrobic zdjecie i podpie.. lic

Oglądasz 1-25 z 48
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■