POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.03.2018, 18:03:53] • Wolin

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

"Szukamy przyjaciółki - klaczy rasy fryzyjskiej, o imieniu Apanaczi ur. w 2013 r. nr czip 616098200130450. Klacz jest nieufna dla obcych, zestresowana rozdzielona z matką, wspaniały kompan kąpieli w rzece, zabaw z dziećmi, towarzyska dla rodziny, uśmiechająca się i liżąca wszędzie tych, których kocha, lubi pieszczoty i smakołyki.

Stacjonowała w Wolinie u przyjaciela rodziny Wiktora N., ale życie pisze swoje scenariusze, szukamy tego kto ją kupił lub miejsca gdzie ją zakopano gdyż na dziś znamy dwie wersje, sprawę rozstrzygnie policja i sąd, ale na dziś najważniejsze jest to czy nasz bobasek żyje czy poszła na mięso.

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

Telefon do zrozpaczonej rodziny 508260732 będziemy wdzięczni za wszelkie informacje i serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym ludziom, którzy pomagają nam w poszukiwaniach."

Właściciele zaginionej klaczy proszą o pomoc

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Piątek [16.03.2018, 09:12:25] • [IP: 109.243.226.*]

16:43:44] • [IP: 92.42.114.***] - Sama pisze do siebie post?! Na pewno chciała wysłać fałszywke, ale pomyliła się, bo nie domysliła się, ze pisząc z innego komputera, ale z tego samego routera, walnie jednak autograf... No sama do siebie napisała wspierający post!

Alicja • Środa [14.03.2018, 21:28:50] • [IP: 92.42.114.***]

Panowie rozejrzyjcie się, Świat jest piękny, tylko dzięki ludziom czasem jest taki do czterech liter. Pozdrawiam

Gość • Środa [14.03.2018, 17:01:16] • [IP: 31.0.124.**]

Alicja ty masz skojażenia ogierek, rozporek dobry kubuś puchatek musi być z ciebie...albo miś kolaborant...

Gość • Środa [14.03.2018, 16:43:44] • [IP: 92.42.114.***]

Pani Alicjo trafiła pani na prawdziwych mieszkańców Świnoujścia -- złośliwych, zajadłych bez poczucia humoru i empatii. Za to kapusie, donosiciele i służących Niemcom za papier toaletowy, bez dumy i godności sprzedających się euro. Przy następnym weselszym wpisie trzeba udawać smutasa -- dopasuje się Pani do pozostałych.

Gość • Środa [14.03.2018, 15:54:56] • [IP: 85.164.234.**]

Alicja twoje wpisy to zenada...ty zamiast mozgu masz sieczke...atwje rence gdzie opadaja...jak napisalas na rozporku...co cie obchodzi czyjsc rozporek...ty nie kochasz zwietzat ty nie kochasz sama siebie lepiej milcz bo sie kompromitujesz kobieto...

Gość • Środa [14.03.2018, 13:54:00] • [IP: 31.0.124.**]

Do Alicja i Hodowca do takich debili nie dociera to że komuś dzieje się krzywda ! Więc Ćwoki darujcie swoje debilne komentarze i zacznijcie sie leczyć na łupież bo na rozum za pużno!!

Gość • Środa [14.03.2018, 11:27:02] • [IP: 95.129.224.**]

Niestety, koń nie jest małą maskotką, jak kotek, czy piesek, którego można trzymać w pokoju, ale jak jest kochany i uważany za członka rodziny, należy to zrozumieć, wstrzymać się od głupich komentarzy i pomóc w szukaniu klaczki. Każda informacja jest pomocna!

Gość • Środa [14.03.2018, 09:55:52] • [IP: 109.243.226.*]

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 19:32:19] • [IP: 92.42.114.*** - Najpierw piszesz głupi post, a potem udajesz osobe zrównoważoną, mądrą w protekcjonalny wpisie z 22:42? Głupota twego pierwszego wpisu poraża, bo jasne jest, że właściciele nie trzymali konia, by przerobic go na koninę, lecz własnie tego sie obawiają, że ktos konia może skierować na mięso, bo zniknął, bo pewnie został ukradziony lub sprzedany. Jak może normalny człowiek życzyc koniowi" wolności", która dla niego oznacza śmierć?

Gość • Środa [14.03.2018, 09:54:40] • [IP: 178.238.253.**]

114...ten człowiek tak ma, odwrócony dekielek i zaraz do tefałenu będzie parł, masakra!

xxx • Środa [14.03.2018, 08:40:06] • [IP: 83.23.255.***]

Pan Wiktor to juz nie jegnego konika ma na sumieniu pan P*a zresztą też !!. Walcz dziewczyno walcz o swojego konia Nie przejmuj się komentarzami

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 22:42:24] • [IP: 92.42.114.***]

Do IP 31. 0. 123. panie macho wyluzuj, daj se siana. Uśmiechnij się jutro będzie nowy dzień. Tylko się tak nie napinaj bo jeszcze Ci żyłka pęknie. Taki sympatyczny z Ciebie gość. Jak ochłoniesz zapraszam na piwko, ręce przestaną Ci opadać. Bo teraz jak Ci ręce opadają, to są gdzieś na wysokości rozporka. Pozdrawiam.

kuchenny Stoł... • Wtorek [13.03.2018, 21:49:25] • [IP: 176.221.122.***]

Zal konia i tej Slicznej Pani. ..

Gość • Wtorek [13.03.2018, 21:19:51] • [IP: 31.2.33.***]

Zapytajcie Pelki-handlarza końmi spod Kamienia Pomorskiego, on na pewno wie co się z nim stało. Obawiam się ze niestety...

Tomcio • Wtorek [13.03.2018, 21:18:44] • [IP: 46.169.119.***]

:(

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:46:12] • [IP: 31.0.123.*]

Alicja tobie to chyba wszystko uciekło. Tylko siano we łbie zostało z tego co widzę bo piszesz takie bzdury że ręce opadają

Marchewka • Wtorek [13.03.2018, 20:35:52] • [IP: 176.221.122.***]

Znam ta Pania. .. to Piekna Odpowiedzalna i Madra Kobieta. .. Zycze szczescia w znalezieniu konika. .. trzymam kciuki :-)...

Gość • Wtorek [13.03.2018, 20:28:39] • [IP: 62.143.197.***]

do hodowcy : juz po twoim komentarzu widać jaki z ciebie hodowca, nie znasz historii tego konia to się nie odzywaj, znam rodzinę i wiem jak szanują zwierzęta.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:53:04] • [IP: 80.245.190.***]

Zjadłbym koniny...

Alicja • Wtorek [13.03.2018, 19:32:19] • [IP: 92.42.114.***]

Uciekały świniaki, uciekały krowy to co konikowi też wolno poczuć smak wolności. Koniku ciesz się wolnością i z niej korzystaj. Ja konika popieram, Powodzenia. A pani ze zdjęcia niech znajdzie sobie ogiera a nie dobiera się do klaczy, na miejscu konika też bym uciekła.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:28:52] • [IP: 5.172.255.***]

Boże, oby żyła bidulka! śliczna jest, żeby się znalazła!

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:17:52] • [IP: 83.233.111.***]

juz bylo koty pieski ale zeby konik zaginol toz to nie igla w stogu mysle ze sama dojdzie powodzenia

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:15:02] • [IP: 80.245.188.*]

Piękna.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 19:05:09] • [IP: 94.254.229.***]

Gdzie byli ANIMALSI się pytam ? Teraz się interesujcie a nie tam gdzie was nie trzeba i gdzie nie macie pojęcia.

Hodowca • Wtorek [13.03.2018, 18:52:26] • [IP: 94.254.229.***]

Wymysł bachora mamo kup mi konia myśląc, że to zabawka. Tak się kończy trzymanie u kogoś. Nie masz miejsca pojecia i we krwi tego to się za to nie bierz. Szkoda, że jeszcze psa nie kupili i u sąsiada nie trzymali.

Gość • Wtorek [13.03.2018, 18:32:04] • [IP: 31.0.68.**]

O nie tylko nie to. To jest szczyt okrucieństwa...

Oglądasz 1-25 z 25
■ W trzecim odcinku "pod lupę" wzięliśmy dokumenty finansowe Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. To kolejna spółka komunalna działająca w Świnoujściu, w której miasto ma 100% udziałów ■ Przypadek odry w Świnoujściu? W piatek rano do przychodni wojskowej zgłosiła się obywatelka Ukrainy, wszystkie procedury zostały zachowane - zapewniała w audycji interwencyjnej "Czas Reakcji" dr Justyna Jakubas - Zawalska z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Świnoujściu ■ W hołdzie zmarłemu Prezydentowi Gdańska Harcerski Sztab 27 Finału WOŚP zaprasza w sobotę o godz. 12.00 na plac Wolności wszystkich członków sztabu WOŚP, wolontariuszy, naszych przyjaciół i mieszkańców miasta. W sobotę o godzinie 12.00, kiedy w gdańskiej bazylice Mariackiej rozpocznie się msza pogrzebowa zamordowanego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, w Świnoujściu i innych miastach rozlegną się syreny. Nasz Sztab dodatkowo zapewni należną temu oprawę, korzystając z uprzejmości Daniela Zyzika z "Pokój 24". Prosimy o przyniesienie ze sobą zniczy. W trakcie tego przedsięwzięcia nie przewidujemy oficjalnych przemówień, bo padło już wstarczająco wiele słów. Czas pokazać, że z tego co się wydarzyło 13 stycznia w Gdańsku wyciągamy wnioski i zaczynamy zmianę od siebie... Harcerski Sztab WOŚP w Świnoujściu ■ W związku z wydarzeniami w Gdańsku i ogłoszoną przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę na najbliższą sobotę (19.01) żałobą narodową, dla uszanowania tego dnia, odwołany został "Koncert noworoczny Orkiestry Wojskowej i zespołów MDK Warszów" w Sali Teatralnej, planowany na 18 stycznia (piątek) ■ Trwający zwykle 10 minut rejs promu na przeprawie „Warszów” przedłużył się do niemal dwóch godzin. Załoga traciła kontrolę nad jednostką na środku kanału portowego. Dla kapitana i załogi i pasażerów były to chwile wielkiego napięcia. Jednostka napędowa promu odmówiła posłuszeństwa. Załoga wezwała pomocy. Na pokładzie, oprócz karetki śpieszącej na sygnale z chorym do szpitala było kilkudziesięciu pasażerów i ponad dwadzieścia samochodów osobowych ■ Mogłoby się wydawać że bobry to całkiem miłe zwierzęta. Nic bardziej mylnego! Przekonał się o tym mieszkaniec Karsiboru, który zauważył że bobry podgryzają drzewo które stoi przy jego działce. Zaniepokojona niedoszła ofiara gryzoni zwróciła się o pomoc do urzędników, którzy stwierdzili że musi wypełnić wniosek ■ W Radzie Miasta powstał Klub radnych Prawa i Sprawiedliwości, którego przewodniczącym został Jacek Jurkiewicz. W związku z objęciem funkcji przewodniczącego klubu radnych Jacek Jurkiewicz zrezygnował z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta ■ Po ponad póltoragodzinnej dyskusji, wysłuchaniu przedstawicieli związków zawodowych i przedstawicieli władz, Rada Miasta jednogłośnie przyjęła apel do Rządu R.P. w sprawie usamodzielnienia Morskiej Stoczni RemontowejS.A. w Świnoujściu poprzez odłączenie jej od MSR "Gryfia" S.A. w Szczecinie ■ Łukasz Stankiewicz, związkowiec, pracownik stoczni: "naszym marzeniem jest żeby polityka odłączyła się wreszcie od stoczni!" ■ Aneta Stawicka ZZ Stoczni "Gryfia": "Trzy lata dla naszej stoczni zostały bezpowrotnie zmarnowane!" ■ W piątek 21 grudnia o godzinie 14.00 rozpoczęły się obrady nadzwyczajnej sesji Rady Miasta. W programie posiedzenia znalazł się projekt uchwały w sprawie odłączenia zakładu w Świnoujściu od Morskiej Stoczni remontowej "Gryfia" S.A. z siedziba w Szczecinie ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■