POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [05.06.2018, 10:10:33] • Świnoujście

Flota Świnoujście gra z nami!

Flota Świnoujście gra z nami!

fot. Organizator

W 30 maja została podpisana umowa współpracy pomiędzy Morskim Klubem Sportowym Flota Świnoujście a Pogoń Szczecin Football Schools. W spotkaniu, które odbyło się na Stadionie Miejskim w Świnoujściu wzięli udział z ramienia Urzędu Miasta Wiceprezydent Paweł Sujka, Wiceprezes Zarządu FLOTY Świnoujście Dawid Szymański, Skarbniki Patrycja Słowińska oraz trenera grup młodzieżowych Krzysztof Słowiński. Pogoń Szczecin Football Schools reprezentował Dyrektor Projektu Marcin Kmieć.

Połączenie sił oraz inicjatywa współpracy zyskało poparcie Prezydenta Miasta Świnoujście Janusza Żmurkiewicza, który objął Honorowym Patronatem kooperację Floty Świnoujście z PSFS.

Dzięki porozumieniu grupy dziecięce oraz młodzieżowe Floty Świnoujście zostaną objęte programem szkoleniowym Pogoni Szczecin. Program treningowy zostanie wprowadzony od dnia 1 czerwca. Trener Krzysztof Słowiński w związku z przystąpieniem do projektu PSFS obejmuje stanowisko Koordynatora - Trenera z ramienia klubu.

Bardzo cieszymy się z możliwości współpracy PSFS z Flotą Świnoujście, która podobnie jak Pogoń Szczecin odbudowuję swoją siłę. Flota Świnoujście, tak jak my widzi przyszłość w szkoleniu dzieci i młodzieży – mówi Marcin Kmieć

Z przyjemnością zapraszamy na otwarty trening piłkarski dla dzieci w wieku od 3-14 lat, który odbędzie się 16 czerwca (sobota) na Stadionie Miejskim w Świnoujściu w godzinach 12:00- 14:00.

Razem Jesteśmy Drużyną!


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Czwartek [14.06.2018, 14:57:48] • [IP: 92.42.118.**]

Bardzo profesjonalna akademia zwłaszcza w dzieleniu bananów na pół. (brawo gospodarze i organizatorzy turniejów AP) Mistrzostwo świata.

Gość • Środa [13.06.2018, 21:19:34] • [IP: 176.221.121.***]

Dobry ruch! Pogon Szczecin Footbal Schools ma duze doświadczenie co widać w ilości zadowolonych członków! Czytelne ludzkie warunki bez wkwiwalentu za odejście i w dodatku na prostych zasadach!! A konkurencyjna Baltica? Chyba się przyjrzę jak wyglądają umowy tam bo chyba ktoś w jajo robi ludzi!! Dziwne ze ludzie tak gadają na Pogon a pod nosem maja dopiero jazdę! Flota nic nie ryzykuje a Pogon daje dużo- sama ryzykując najwiecej. Dobry ruch działaczy Pogoni - pomoc, reklama klubu i zapewnienie ze Flota jest Flota!! Pogon daje szanse a nie nakazuje! Jestem uczestnikiem i za głowę się łapie co ludzie wypisują a nawet oldboje Floty- masakra plotkarze i tyle a nic nie wiedza z pierwszej ręki! Szkoda takich ludzi. Jeżeli sami nie chcą niech nie korzystają! Po co jeszcze innym gadają bzdury?? cierpliwosc Pogoni tez ma granice!

Gość • Piątek [08.06.2018, 23:52:08] • [IP: 92.42.118.**]

Brawoo:)RAZEM JESTEŠMY DRUŽYNĄ.

Gość • Piątek [08.06.2018, 08:28:12] • [IP: 83.8.168.***]

06.06.2018, 23:12:47] • [IP: 92.42.114.*** A co pomoc Pogoni może zmienić w nazwie klubu, może tylko pomoc w ich rozwoju. A dziwak to raczej Ty i gówno się znasz na fuzjach i piłce. Tragedia. Zajmij się grillem na działce. Kopniaka to chyba Ty dostałeś • [IP: 178.235.181.***] ale to już wiadomo że w piłkę grać nie umiesz. Powodzenia

Gość • Czwartek [07.06.2018, 12:39:46] • [IP: 178.235.181.***]

Skoncza wiek juniora i kopniaka w pupe na dowidzenia dostana jak zawsze we Flotce!Szkoda lat i zdrowia!Ale marzyc nie zabronie, powodzenia!

Gość • Środa [06.06.2018, 23:12:47] • [IP: 92.42.114.***]

Gość • Środa [06.06.2018, 10:38:44] • [IP: 83.23.185.**] Bardzo dobry ruch Trenera Słowińskiego. W końcu przyszłością Floty są Dzieci i pomoc Pogoni jest tego przykładem. Flota zawsze będzie Flotą i pomoc Pogoni nic tu nie zmieni. Ludzie którzy uważają inaczej są płytcy i bezmózgowi, wiadomo czego się obawiają- pieniędzy, bo albo biorą pod stołem albo nie płacą składek. Paranoja!!------ to co ty gadasz to jakis kiszmasz, wpierw gadasz o pomocy pogoni a zara piszesz zzze to pogoni nic nie zzmieni, jestes jakis dziwak :)

Gość • Środa [06.06.2018, 16:17:41] • [IP: 83.23.185.**]

Zazdrością baranie?

Gość • Środa [06.06.2018, 11:42:45] • [IP: 178.238.240.***]

na zdjęciu to chyba rezerwowi kadry na mundial

Gość • Środa [06.06.2018, 10:38:44] • [IP: 83.23.185.**]

Bardzo dobry ruch Trenera Słowińskiego. W końcu przyszłością Floty są Dzieci i pomoc Pogoni jest tego przykładem. Flota zawsze będzie Flotą i pomoc Pogoni nic tu nie zmieni. Ludzie którzy uważają inaczej są płytcy i bezmózgowi, wiadomo czego się obawiają- pieniędzy, bo albo biorą pod stołem albo nie płacą składek. Paranoja!! Zastanówcie się czego chcecie : kasy dla siebie czy rozwoju dla FLOTY!! JA JESTEM ZA ROZWOJEM i bardzo dziękuję Państwu Słowińskim za dobry krok w przód!! Rodzic

Gość • Środa [06.06.2018, 09:25:41] • [IP: 92.42.118.**]

Bardzo dobry ruch i same korzyści dal dzieci a reszta zostaje bez zmian i co najważniejsze nazwa zostaje ta sama FLOTA!!

Gość • Środa [06.06.2018, 08:54:21] • [IP: 77.252.46.**]

Większych bzdur nie słyszałem - kto wpadł na taki pomysł - jakie korzyści będzie miała flota - takie małe krętactwo, chyba że chodził o zdjęcie - to zrozumie.

Gość • Środa [06.06.2018, 08:18:58] • [IP: 217.182.168.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [05.06.2018, 21:20:31] • [IP: 5.60.2.***]

Jimmy??

Gość • Wtorek [05.06.2018, 14:24:57] • [IP: 95.129.224.**]

I grają w barwach Floty.

Gość • Wtorek [05.06.2018, 12:07:14] • [IP: 79.189.54.***]

Beznadziejny ruch.Ja wolę żeby moje dziecko grało w barwach Floty, a nie Pogoni. Kto na to pozwolił?

Gość • Wtorek [05.06.2018, 11:38:46] • [IP: 176.221.122.***]

no i bardzo dobrze.

Oglądasz 1-16 z 16
■ Park Chopina. Apel do właścicieli psów. Po informacjach, które dotarły do Urzędu Miasta o tym, że w Parku Chopina prawdopodobnie ktoś podrzucił zatrute parówki, pracownicy firmy opiekującej się parkiem sprawdzili dziś cały jego teren. Ani parówek, ani nic innego podejrzanego nie znaleźli. Zapewniają, że będą sprawdzali park systematycznie. Jednocześnie jednak apelują do właścicieli psów, aby spacerując po parku, przynajmniej w najbliższych dniach, nie spuszczali zwierząt ze smyczy i zwracali szczególną uwagę na to, co wąchają i czym się interesują. Robert Karelus Rzecznik Prezydenta Świnoujścia ■
■ Uwaga na zwierzęta! Dwa psy zmarły po zjedzeniu parówek z trucizną rozrzuconych w Parku Chopina. W Parku Chopina prawdopodobnie ktoś rozrzucił trutkę, którą trują się zwierzęta. Ofiarą zmarły już dwa psy, a są już kolejne przypadki. Właściciel jednego z nich wyznaczył nagrodę za wskazanie osoby, która rozrzuciła pokarm z trucizną ■ Ostra reakcja kapitana żaglowca Kruzensztern. Za wybryk związany z duszeniem papieża, wysadził swoich kadetów na Wyspach Owczych bez pieniędzy! ■ Nikt nie mógł przewidzieć, że losy zarządu Osiedla Karsibór potoczą się w ten sposób. Z dniem 6. czerwca 2018 roku trzech członków zarządu złożyła rezygnację z pełnionych dotychczas funkcji. Z krótkiego oświadczenia możemy dowiedzieć się że przewodniczący Przemysław Witkowski, wraz z Karoliną Kasperską, która pełniła funkcję skarbnika, oraz członkiem Andrzejem Czarnasem zrezygnowali z dalszego działania w zarządzie osiedla Karsibór ■ Pożar trawy w Przytorze. Do gaszenia pożaru wysłano kilka jednostek gaśniczych. Dym jest widoczny z daleka. Dzisiaj (wtorek) po godzinie 13.00 strażacy zostali powiadomieni o pożarze trawy przy ulicy Pomorskiej. Wysłano kilka jednostek straży. Pożar jest widoczny z kilku kilometrów (z miejscowości Lubin) ■ Kowalski - nowa twarz w muzycznym świecie. Klip do najnowszej piosenki nagrywał w rodzinnym mieście Świnoujściu ■ W ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach ŚwinyW ramach obchodów 100-lecia Marynarki Wojennej RP świnoujscy marynarze defilowali już ulicami miasta,i składali wiązanki w miejscach pamięci narodowej. W sobotę zapraszają do portu wojennego, w niedzielę zaprezentują swoje okręty w paradzie na wodach Świny ■ „Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu! Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem... ■ Przytór-Łunowo. Przerwa w dostawie wody. W związku z modernizacją sieci wodociągowej biegnącej pod ulicą Zalewową w najbliższy czwartek 14 czerwca 2018 r. , w godzinach 9.00 – 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla ulicy Zalewowej od Sąsiedzkiej do Szmaragdowej oraz ulicy Zarzecze. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za wszelkie utrudnienia. ■ Gdy nadejdzie śmierć, będziecie czekać jak owce na rzeź. Służby ze strachu nabiorą wody w usta… Jak pokazały ostatnie wydarzenia związane z marynarzem który przed śmiercią krwawił z uszu, nosa oraz wymiotował krwią, służby nie mają planu, na to jak zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Świnoujścia. Co więcej, podobnie jak z katastrofą w Czarnobylu, służby mają tendencję do trzymają tajemnicy do samego końca i nie informują o najważniejszych aspektach, skazując tym samym nas i nasze rodziny na śmierć. Postanowiliśmy ujawnić, jak działają służby w przypadku zagrożenia życia mieszkańców oraz to, jak niechętnie udzielają informacji na temat zagrożenia na przykładzie zdarzenia z chorym marynarzem ■ Joanna Agatowska w programie Radio Szczecin "Rozmowy pod krawatem" na pytanie redaktora o to czy była wywierana na nią presja ze strony otoczenia prezydenta Żmurkiewicza, aby się zwolniła z OSiR, odpowiedziała, że jej zwolnienie się ma związek z tym, że musi poświęcić dużo czasu na przygotowanie kampanii ■ Wielka awantura na warszowskim „Placu Pigalle”. Zaczęło się od kobiety, skończyło na polsko-ukraińskiej bójce. Podczas interwencji służby zatrzymały 8 mężczyzn narodowości ukraińskiej, zaś pogotowie zabrało do szpitala 5 mieszkańców Warszowa. Poza tym policjanci ze strażą graniczną przetransportowali obywateli Ukrainy na posterunek policji, gdzie odbyło się dokładne sprawdzanie dokumentów i stanu trzeźwości sprawców ■ To był nieprzemyślany chuligański wybryk”-kapitan żaglowca Kruzensztern przeprosił za profanację pomnika Jana Pawła II Kapitan rosyjskiego żaglowca „Kruzensztern” zdecydowanie potępił zachowanie marynarzy, którzy dopuścili się zbeszczeszczenia popiersia Jana Pawła II. Informację ze zdjęciem otrzymanym od czytelnika opublikowaliśmy na portalu iswinoujscie.pl. Kapitan żaglowca z kolei swój list w tej sprawie skierował do „mieszkańców Świnoujścia, obywateli Polski i katolików na całym świecie” ■