POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [12.06.2018, 23:13:46] • Świnoujście

Ten mieszkaniec poczuł bluesa samorządowego. Postanowił odebrać mikrofon przewodniczącej PO i powiedzieć kilka słów o tym, co myśli... Musicie to zobaczyć!

Konferencja podczas której PO wspólnie z Nowoczesną ogłosiły kandydata na prezydenta w nadchodzących wyborach samorządowych odbywała się na Placu Wolności. Każdy z Mieszkańców mógł się jej przysłuchiwać, a jeden nawet postanowił przejąc mikrofon.

O tym, czego, jego zdaniem brakuje w mieście podzielił się na oczach wszystkich. Obecny na konferencji w otwartej przestrzeni mężczyzna zapytał, de facto Olgierda Geblewicza, którego uznał najwyraźniej za kandydata na prezydenta miasta, kiedy w Świnoujściu powstanie molo i stałe połączenie. W swoich postulatach był zdecydowany i nie pozwolił odebrać sobie mikrofonu, wyrwanego chwilę wcześniej, prowadzącej spotkanie Elżbiecie Jabłońskiej. Trzeba przyznać, że, choć wystąpienie nietuzinkowe, rozbawiło organizatorów i gości konferencji. Ten "gość specjalny" koniec swojego wystąpienia podsumował słowami uznania dla Marszałka Województwa, mówiąc, że zagłosuje na niego w nadchodzących wyborach, bo na obecnego prezydenta już nie zamierza...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 101, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 101

Gość • Sobota [16.06.2018, 19:10:49] • [IP: 94.254.232.**]

Poczuł bluesa bo miał 3, 5 promila alkoholu

Gość • Czwartek [14.06.2018, 18:54:17] • [IP: 178.238.245.**]

5 mk korki u was... kandytat na molo gada marzenia!!

swinoujscianie • Czwartek [14.06.2018, 15:41:01] • [IP: 80.245.186.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [14.06.2018, 13:55:42] • [IP: 91.231.92.***]

a staremu bieganie w głowie zamiast synem sie zająć...

Gość • Czwartek [14.06.2018, 13:46:10] • [IP: 93.94.186.***]

WSZYSTKIM : P O - wszańcom i donoszącym E U R O - PEJSOM ORAZ p R U D O - rdzawym ukąszeńcom komunistycznym menagerom 6 2 5 0 pln. M Ó W I M Y STANOWCZE : NEIN N O P A S A R A N DO ROBOTY darmochłony, na traktory.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 00:53:35] • [IP: 178.235.182.**]

Co, znowu wystawiają tego nieudacznika? Już raz dostał kopa.. Litości!

Gość • Środa [13.06.2018, 22:23:50] • [IP: 92.42.112.***]

Zadowolone miny POlszewików świadczą o tym, że szopkę pt" skok mieszkańca na mikrofon" uważają za udaną. Bo lepiej o molu mówić niż o miliardowych aferach PO.

Gość • Środa [13.06.2018, 21:35:36] • [IP: 95.129.225.**]

Oszuści i cwaniaki bez honoru. Dalej sobie twórzcie koalicję z PiS i wmawiajcie głupoty ludziom że jesteście za a nawet przeciw. Nikt już tego nie kupi.

Gość • Środa [13.06.2018, 21:00:14] • [IP: 176.221.123.**]

MARYNARKA WOJENNA RP hehehe. ..

Gość • Środa [13.06.2018, 20:24:30] • [IP: 46.169.91.***]

O RANY BOSKIE ! TO SYN KONONOWICZA NAS ODWIEDZIŁ, TYPOWY POLAK KATOLIK NA 100%, WODA ŚWIĘCONA MU LEKKO SPLĄTAŁA RESZTKI W ŁEPETYNCE, ALLELUJA I DO PRZODU !

Gość • Środa [13.06.2018, 19:50:52] • [IP: 94.254.230.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [13.06.2018, 19:30:51] • [IP: 31.0.71.**]

NIGDY PLATFORMA!! Dość już waszego okradania państwa, korupcja, układy, machloje!!

Gość • Środa [13.06.2018, 19:13:26] • [IP: 37.47.160.***]

No to już po jego karierze w Marynarce... Szkoda ojca

Gość • Środa [13.06.2018, 18:42:05] • [IP: 176.221.123.***]

kiedy Katolicka PIS wystawi swojego Kandydata czekamy

Gość • Środa [13.06.2018, 18:06:34] • [IP: 178.238.253.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [13.06.2018, 17:55:48] • [IP: 178.238.251.***]

pan Sliwiński jest dobrym gospodarzem w swojej pracy to i miastem zarządzać potrafi !

Gość • Środa [13.06.2018, 17:22:41] • [IP: 89.73.50.**]

Maszz litteer litteerkkii do terminatorka?? Sąsiad zdrowo na promilu

Gość • Środa [13.06.2018, 16:59:06] • [IP: 62.69.254.**]

Czy P. Jabłońska reprezentuje aferzystów PO ? Powinna zniknąć z fonii i wizji.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:55:12] • [IP: 80.245.179.***]

Pani Jabłońskiej gratuluje opanowania i kontrolowania sytuacji. Ja bym nie zdzierżył takiego *.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:52:15] • [IP: 80.245.179.***]

Głosuje na PO by wywalić obecna ekipę typu czerwona baśka.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:29:25] • [IP: 83.11.171.**]

O CZYM TEN NIEDOROZWÓJ GADA, A SPYTAŁ SIĘ ZŁODZIEJI CO ONI ZROBILI I GDZIE JEST POLSKA PRZEZ NICH SPRZEDANA, I ILE MU ZA TO ZAPŁACILI.PRECZ Z TYMI PARTIAMI.

Gość • Środa [13.06.2018, 16:26:29] • [IP: 93.94.188.***]

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... wszy wszy wszystko jajajasne

Maślankiewicz • Środa [13.06.2018, 15:22:47] • [IP: 193.188.198.**]

Jak się ma takich kandydatów i taki elektorat, to ja panu Żmurkiewiczowi już dzisiaj mogę pogratulować sukcesu wyborczego. Panie Januszu! Sto lat życzę i kolejnych kilku kadencji.

Gość • Środa [13.06.2018, 14:19:34] • [IP: 62.69.252.***]

"przygptowani" jesteście bo PIS wam przygotował. Obie kluczowe inwestycje gazoport i tunel są dziełem PIS czy komuś się to podoba czy nie. PO zbudowała tunel w Gdańsku, i gazoport też chciała w Gdańsku.

Gość • Środa [13.06.2018, 14:18:09] • [IP: 176.221.122.***]

Pan Śliwiński nie dba o mieszkańców. Jak się.ma zabiegi w Rusałce to powinien być parking z tyłu za darmo a na sezon nawet pracownikom nie dają zaparkować, żeby do pracy dojechali.Szczyt pazerności.

Oglądasz 1-25 z 101
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■