POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.06.2018, 22:07:47] • Świnoujście

„Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu!

„Fake Taxi” w Świnoujściu? Ostrą jazdę młodzieży na tylnym siedzeniu słychać było na całym osiedlu!

fot. Czytelnik

Okres nastu lat to specyficzny czas, gdy ma się czym, ma się z kim ale nie ma się gdzie. Rozwiązanie tego problemu znalazła młoda para, która urządziła sobie naprawdę ostrą jazdę w samochodzie na jednym z osiedlowych parkingów. Niestety, jak się okazało, głośne krzyki oraz brak przyciemnianych szyb w połączeniu z godzinami szczytu, nie było zbyt dobrym pomysłem...

Młodzi ludzie zabawiający się niczym bohaterowie odcinków serialu „Fake Taxi”, w szczególności nie spodobali się rodzicom przechodzących przy samochodzie dzieci oraz mieszkańcom, którzy mając otwarte okna, słyszeli mimowolnie wszystko co działo się w rozgrzanym samochodzie.

- W biały dzień takie sceny i to na oczach przechodniów jak i dzieci. Młoda para uprawia seks na oczach wszystkich. Jest to nie do pomyślenia. Zero wstydu. W dodatku słychać ich na całą ulice – opisuje jedna z Mieszkanek osiedla załączając zdjęcia samochodu.

A jak Wy oceniacie wyczyn zakochanej pary?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 116, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 116

Gość • Niedziela [17.06.2018, 13:50:01] • [IP: 178.235.181.***]

Gratulacje dla rodziców, muszą być tacy DUMNI ze swoich pociech, ha ha ha co za żenada.

Gość • Sobota [16.06.2018, 17:03:24] • [IP: 93.94.187.**]

Cóż za piękne słowa MA SIĘ CZYM, MA SIĘ Z KIM ALE NIE MA GDZIE no cudo cudo cudo aż się szczerze obśmiałam. PRAWDA.Mnie za młodu to nawet dziwą nazywali, a teraz mi się wogle nie chce, a nawet jest to śmieszne. Dobrze że za młodu sobie poużywałam, bo co by to było ??

Gość • Sobota [16.06.2018, 09:05:25] • [IP: 92.223.220.*]

pani mogla im udostepnic pokój w parku kleszcza można złapać

Gość • Sobota [16.06.2018, 00:27:39] • [IP: 91.217.161.***]

jak ktos mowi ze uprawianie sexu jest wstydem, to musi byc niezle porabany. karmienie w miejscu publicznym dziecka z piersi WSTYD, wszystko wstyd. Wstyd to jest gadac o tym, a dzieci maja prawo widziec i sie przyzwyczajac anie taki 14 latek zobaczy cycka i robi oczy jak sowa, bo dla dla niego to nowosc i zacofanie zarazem. Wstyd to krasc i z d...y spasc :) A zazdroszcza zacofani i stare lachy co juz nie moga albo ich nikt nie chce.

Gość • Piątek [15.06.2018, 16:01:15] • [IP: 94.254.225.***]

: 178.235.177. Jak ty obgadujesz innych to twój problem.

Gość • Piątek [15.06.2018, 14:34:12] • [IP: 83.23.243.***]

Nie mogę z komentarzy pochlebiających tym wyczynom. Ja rozumiem fantazję, rozumiem dużo chęci, sam jestem młody i robię to na wszelkie sposoby. Ale trzeba mieć trochę wyczucia, seks w samochodzie jest bardzo przyjemny, lecz robienie tego w publicznym miejscu w środku dnia to zwyczajna głupota i brak wyczucia.

Gość • Piątek [15.06.2018, 14:28:30] • [IP: 80.157.183.**]

Wstyd, mam nastoletnia corke i bym sie ze wstydu spalil... masakra ale tak jest kiedy pochodzi sie z patologicznej rodziny

959595 • Piątek [15.06.2018, 11:05:25] • [IP: 178.235.177.***]

Pewnie żywy osiedlowy monitoring wyłapał co się lampi i obgaduje życie innych bo swoje to już nie takie ciekawe.

Gość • Piątek [15.06.2018, 09:54:33] • [IP: 94.254.136.***]

czy moze ktos poinformowac jaka jest kara za uprawianie sexu w prywatnym samochodzie??ludzie ogarnijcie sie kto wam kaze podgladac czy wam do domu zaglada sasiadka??swiat zwariowal ksiadz przebiera sie w sukienki lata za dziecmi jest ok dziewczyna oddaje sie chwila uniesienia jest be??

Gość • Piątek [15.06.2018, 09:11:40] • [IP: 80.245.190.***]

ale gowno was to obchodzi co i z kim robi, kazdy mial te swoje lata i niekoniecaznie rozwieszano tego zdjecia gdzie sie dalo, wiec naprawde, to zalosne

Anonymous • Piątek [15.06.2018, 08:57:17] • [IP: 31.0.86.***]

"Galerianka" "zarabiała" "legalnie" na nowe" JEANSY " ;)

Gość • Piątek [15.06.2018, 08:52:25] • [IP: 95.129.226.**]

2x bliźniaki 1x solo i ful emerytura.

Gość • Piątek [15.06.2018, 08:29:38] • [IP: 37.47.149.**]

Miasto pieluchomajtow!

Gość • Piątek [15.06.2018, 07:24:42] • [IP: 94.197.120.***]

Banda zazdrosnych ludzi starej daty. Zacofana polska 20 lat do tylu za zachodem... przynajmniej nie robili tego za rogiem w krzakach. Brawo wolnej polsce z banda zazdrosnych cnotek.

Gośćewa • Piątek [15.06.2018, 00:15:53] • [IP: 178.238.246.**]

Dziewczyna nie ma wstydu pewnie ma w domu taki przyklad może byli pod wpływem narkotyków poprostu WSTYD!

Gość • Piątek [15.06.2018, 00:02:35] • [IP: 62.69.253.***]

to milosc)))))))))))))))))

Gość • Czwartek [14.06.2018, 21:03:44] • [IP: 176.221.122.***]

A od czego jest Straż Miejska ? Nie ma na hotelik to powinno być na mandacik.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:48:04] • [IP: 37.47.136.***]

pokolenie " róbta co chceta " także totalna opozycja POwinna być szczęśliwa :)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:08:11] • [IP: 93.94.184.**]

Na przyszłość polecam jedną z patelni lub pętle autobusową na Krzywej.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:07:31] • [IP: 95.129.226.**]

No to tera egzorcyzmy będą musieli odprawić nad autem.

j444 • Czwartek [14.06.2018, 19:50:51] • [IP: 176.221.123.**]

Zdjęcia i ewentualnie nagrane filmy jak najszybciej wrzucić w net, jeżeli chcieli być aktorami należy im to umożliwić. Mam nadzieję, że kiedyś zdjęcie lub film, obu stronom wyjdzie bokiem. Wrzucajcie w net, bo w necie nic nigdy nie ginie.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 18:56:27] • [IP: 92.42.118.***]

to byla goha goha 3zł !

Gość • Czwartek [14.06.2018, 18:45:37] • [IP: 80.245.179.***]

No i gitara.

art 200KK • Czwartek [14.06.2018, 18:19:27] • [IP: 109.173.159.**]

§ 4. Kto w celu swojego zaspokojenia seksualnego lub zaspokojenia seksualnego innej osoby prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej podlega karze pozbawienia wolnosci do lat 3.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 18:13:06] • [IP: 82.174.234.**]

500+.trzeba z 10 dzieci zrobić żeby się opłacało.wcześniej zaczniesz szybciej dostaniesz

Oglądasz 1-25 z 116
■ Po trzygodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła uchwałę zmieniające obowiązujące od 2008 granice strefy uzdrowiskowej C. Decyzja otwiera drogę wykonawcy do podjęcia prac budowlanych przy ulicy Bydgoskiej gdzie powstać ma nowy Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy ■ Joanna Agatowska: "Jesteśmy stawiani pod ścianą; ZPO jest bardzo potrzebny, trzeba to zrealizować ale boję sie podnieść rękę bo zbyt dużo niejasności jest w przebiegu działek, rozwiązań dotyczących parkingów. Liczę, że jednak wywiąże się tu dyskusja ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■