POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [13.06.2018, 20:07:54] • Świnoujście

Pułapka na promie. Lepiej na nim nie siadaj, bo Cię pobrudzi...

Pułapka na promie. Lepiej na nim nie siadaj, bo Cię pobrudzi...

fot. Czytelnik

Jest duży, gruby i niebezpieczny. Chodzi oczywiście o poler na jednym z promów Karsibór, który pomimo że nie był malowany, potrafi pobrudzić pasażerów żółtą farbą.

O sprawie poinformowała nas jedna z Mieszkanek Świnoujścia, która niestety pobrudziła sobie spodnie o poler.

Pułapka na promie. Lepiej na nim nie siadaj, bo Cię pobrudzi...

fot. Czytelnik

- Chciałabym nagłośnić sprawę źle pomalowanych polerów na promie Karsibór.

Farba nie wyschła i pobrudziła mi spodnie. Nie było żadnej informacji że polery były malowane. Napisałam skargę do Żeglugi a oni mi odpisali ze nie było prowadzonych żadnych prac malarskich. Kto jest wiec odpowiedzialny za użycie źle rozcieńczonej farby? Do kogo teraz mogę się odwołać? - pyta Mieszkanka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 94, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 94

Gość • Poniedziałek [18.06.2018, 16:36:34] • [IP: 62.69.254.***]

JAK WIDAĆ WSZYSCY ZORIENTOWANI DO CZEGO SŁUŻY POLER

Gość • Niedziela [17.06.2018, 21:25:26] • [IP: 37.47.139.***]

poler to nie siędzisko pod duuuuupę co za matoły

Gość • Niedziela [17.06.2018, 17:27:53] • [IP: 31.0.85.**]

To jest do cumy a nie żeby du..posadzić

Gość • Piątek [15.06.2018, 05:41:54] • [IP: 176.221.123.**]

śliczny tyłeczek :*

Gość • Piątek [15.06.2018, 00:22:58] • [IP: 95.129.224.**]

a od kiedy poler jest do siadania trzeba było patrzeć gdzie siedzenie sie sadza

Gość • Czwartek [14.06.2018, 22:28:00] • [IP: 176.221.123.**]

cały dzień na rowerze to i tu jeszcze musiała usiąść. ...i płakać. ..a te sandały też pomalowali wam na promie...ależ dziś ludzie macie problemy. ..

Gość • Czwartek [14.06.2018, 22:06:33] • [IP: 176.221.123.***]

do Gość • Środa [13.06.2018, 22:41:55] • [IP: 176.221.123.***] napiszę krótko DEBIL jesteś do potęgi... TAKI TYPOWY ĆWIERĆINTELIRENT z ciebie.Nie rozumiesz tematu i sensu. Co dla inteligentnych ludzi jest podłogą. ..dla ciebie jest sufitem...Mimo wszystko. .Pozdrawiam.. i łączę się w cierpieniu twojej rodziny, nad twoją ułomnością...Przekażę nawet parę złoty, na fundusz niepełnosprawnych umysłowo, których jesteś beneficjentem.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:15:40] • [IP: 164.127.164.***]

Ludzie, co wy tu bredzicie? Elementy tak bliskie pasażerów powinny byc zabezpieczone, no przynajmniej pomalowane farbą, która naprawde zasycha. Przecież nie chodzi tu tylko o usiądnięcie, ale w ogóle o kontakt spodni, spódnicy z tych polerem. Powinien być pomalowany właściwie i właściwą farba. Skoro to prom dla ludzi, a nie dla krów przewożonych na wysepki karsiborskie.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 19:55:46] • [IP: 176.221.122.***]

Wstydzic powinien sie ten kto to malował a jeszcze bardziej ten kto ta prace odebrał

Gość • Czwartek [14.06.2018, 17:59:41] • [IP: 94.254.235.**]

stare marynarskie powiedzenie mówi: na polerach siadają tylko. ... i mewy. Wrodzona grzeczność nie pozwala mi wpisać tego słowa. Śmiech na sali. Może usunąć wszystkie polery w mieście?

Gość • Czwartek [14.06.2018, 17:51:30] • [IP: 37.248.178.**]

Ja bym zaczął od tego czy to jest ławka do siedzenia... Skarga... He śmieszne

Gość • Czwartek [14.06.2018, 15:13:43] • [IP: 88.156.233.***]

Normlanie temat dla Uwagi, to nie jest do siadania.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 14:54:24] • [IP: 88.156.232.**]

przecież to nie ławka to o co pretensje i żale

GOŚCIU • Czwartek [14.06.2018, 14:23:42] • [IP: 92.40.249.***]

MARINERO ZAPOMNIAŁ DODAĆ UTWARDZACZA DO FARBY, ALBO DODAŁ NIE TEN CO TRZEBA LUB ZA MAŁO ;)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 13:20:26] • [IP: 178.23.110.**]

Znam ja.chcecie jej dany by się z niej pośmiać na mieście 😀

Gość • Czwartek [14.06.2018, 12:03:59] • [IP: 176.221.122.***]

stare marynarskie przysłowie doskonale mówi KTO SIADA NA POLER:)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 11:56:52] • [IP: 37.47.128.***]

Mam nadzieję, że czytelniczka to wszystko czyta i następnym razem zastanowi się dwa razy zanim obwini za swoją głupotę wszystkich dookoła :) i życzę mieć tylko takie problemy...

Gość • Czwartek [14.06.2018, 11:47:40] • [IP: 62.69.254.***]

Wymagamy od młodzieży odpowiedzialności za swoje czyny a tu w Żegludze brak -żenada

Gość • Czwartek [14.06.2018, 11:04:23] • [IP: 164.127.164.***]

10:25 - Nieprawda, jeśli bawet by nie usiadła, to mogła sie otrzeć o ten poler, więc niechże promiarze zadbają o stan promu, niech przemalują farbą, która umie zaschnąc..

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:25:30] • [IP: 92.42.112.***]

"Do kogo teraz mogę się odwołać? - pyta Mieszkanka." Odwołaj sie do swojej głupoty, i dobra rada na przyszłość: nie siadaj na grillu, bo sobie doope poparzysz :)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:21:29] • [IP: 176.221.122.***]

Szkoda polera.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:17:27] • [IP: 80.245.179.***]

A może to nie farba tylko jakiś kleks ?

Gość • Czwartek [14.06.2018, 10:01:37] • [IP: 80.245.178.***]

mój poler tez czeka by niego usiąść ;)

Gość • Czwartek [14.06.2018, 09:58:46] • [IP: 95.129.224.**]

A Pani przeszła obok i sandałów sobie nie pobrudziła wiec czytelniczka miała pecha.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 09:55:03] • [IP: 5.172.255.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 94
■ Po trzygodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła uchwałę zmieniające obowiązujące od 2008 granice strefy uzdrowiskowej C. Decyzja otwiera drogę wykonawcy do podjęcia prac budowlanych przy ulicy Bydgoskiej gdzie powstać ma nowy Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy ■ Joanna Agatowska: "Jesteśmy stawiani pod ścianą; ZPO jest bardzo potrzebny, trzeba to zrealizować ale boję sie podnieść rękę bo zbyt dużo niejasności jest w przebiegu działek, rozwiązań dotyczących parkingów. Liczę, że jednak wywiąże się tu dyskusja ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■