POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [14.06.2018, 20:26:43] • Świnoujście

Browar Miedziowy44 w Świnoujściu zaprasza do strefy kibica

Browar Miedziowy44 w Świnoujściu zaprasza do strefy kibica

fot. Organizator

Specjalną strefę kibica przygotował Browar Miedziowy44 dla wszystkich osób, które 14 czerwca odwiedzą hotel INTERFERIE Medical SPA**** w Świnoujściu. Od godziny 17:00 będzie można tam śledzić zmagania Rosji i Arabii Saudyjskiej w meczu otwarcia mundialu.

Z myślą o miłośnikach piłki nożnej, hotel INTERFERIE Medical SPA**** przygotował specjalny kącik kibica z dużym ekranem oraz telewizorami gwarantującymi wysoką jakość obrazu oraz odpowiednim nagłośnieniem. Mecz otwarcia tegorocznych mistrzostw świata będzie można obejrzeć w wyjątkowym miejscu spotkań, tj. Browarze Miedziowy44, który mieści się w klimatycznych podziemiach hotelu zlokalizowanego przy ul. Uzdrowiskowej 15. Wstęp do strefy kibica jest dla każdego bezpłatny.

- Mistrzostwa świata w piłce nożnej budzą zawsze wielkie emocje. Dlatego wszystkich turystów i mieszkańców regionu zapraszamy do śledzenia meczu otwarcia właśnie w Browarze Miedziowy44. Jestem przekonany, że w 14 czerwca w naszym hotelu nie zabraknie prawdziwej, sportowej atmosfery – mówi Marcel Tkaczonek, menager Browaru Miedziowy44.

W Browarze Miedziowy44 na wszystkich kibiców będą czekały nie tylko pyszne i pożywne przekąski, ale przede wszystkim 4 rodzaje doskonałego, wyrazistego piwa rzemieślniczego, które powstaje w nowoczesnym zapleczy browarniczym hotelu- w tym nowym rodzaj piwa American Amber Ale (charakteryzuje się delikatnymi aromatami cytrusowymi, kwiatowymi oraz żywicznymi wywodzącymi się z zastosowanych odmian chmieli amerykańskich). Przerwy meczowe będzie można umilić sobie grając w kręgle lub bilard.

W kąciku kibica w Browarze Miedziowy44, transmitowane będą na żywo wszystkie mecze piłkarskie mistrzostw świata 2018, których dokładne terminarze będą podawane na fanpage Miedziowe 44. Goście hotelu i mieszkańcy miasta mogą tu również na co dzień oglądać inne sportowe wydarzenia, np. rywalizacje w ramach polskich federacji MMA i wiele innych. Więcej informacji o transmisjach sportowych w INTERFERIE Medical SPA**** można uzyskać bezpośrednio w Browarze Miedziowy44, w recepcji hotelu lub dzwoniąc pod numer 91 381 25 36.


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Poniedziałek [18.06.2018, 09:57:36] • [IP: 193.69.22.**]

Ta strefa to tragedia! Gorąco jak cholera, miejsca tyle co kot napłakał, bo kiedy byłem to zrobiono to w małej salce, atmosfera tak gorąca jak 70 letnia Niemka i zresztą taka średnia kibiców jak i pochodzenie. Ogólnie tragedia!

Gość • Sobota [16.06.2018, 00:26:10] • [IP: 176.221.113.***]

Fantastyczny klimat w strefie kibica, dzisiejszy mecz był bardzo oblegany

Gość • Piątek [15.06.2018, 17:08:11] • [IP: 77.252.46.**]

Ktoś jeszcze ogląda tą skorumpowaną piłkę nożną? -Przecież, to jest g💩wno...Wolę iść łapać motyle siatkę.

Gość • Piątek [15.06.2018, 17:06:40] • [IP: 37.47.179.***]

Droga knajpa piwo 10zl zenada

Gość • Piątek [15.06.2018, 13:51:57] • [IP: 164.127.196.**]

Piłka mi piwem, knajpą, czasem nawet kacem, gdy Polacy przegrywają.Nie trzeba mi więcej.

Gość • Piątek [15.06.2018, 13:30:06] • [IP: 176.221.123.**]

szkoda czasu na ogladanie, i tak nie wygramy...zejdzcie ludzie na ziemie

Gość • Piątek [15.06.2018, 13:28:32] • [IP: 178.238.246.***]

Pewnie cała patola tego miasta przyjdzie

Gość • Piątek [15.06.2018, 13:20:47] • [IP: 37.248.161.***]

A dlaczego miasto nie z organizuje stefy kibica ?? Bieda ??

Gość • Piątek [15.06.2018, 12:59:20] • [IP: 77.252.46.**]

A co Ci ludzie nie mają telewizorów w domu?

browarrrr • Piątek [15.06.2018, 11:45:34] • [IP: 78.133.244.**]

po ile czteropak ? ;) :)

Gość • Piątek [15.06.2018, 10:00:14] • [IP: 62.69.231.**]

Słabo tam jest, beznadziejny wystrój i zero atmosfery, jak w poczekalni dworcowej. No i miejsce do tańczenia jest w przejściu, zupełnie bez sensu.

Gość • Piątek [15.06.2018, 09:02:42] • [IP: 37.47.33.**]

Gość  Piątek [15.06.2018, 08:27:28]  [IP: 94.254.228.*] Super, to chciałem usłyszeć. Będzie więcej miejsca dla normalnych ludzi :)

Gość • Piątek [15.06.2018, 08:47:05] • [IP: 164.127.164.***]

Leonie Kowalski, jak tam na niwie działalności kulturalnej? Nie zrobicie strefy kibica, gdzie nie bedzie trzeba żłopać wmuszanego piwa?

Gość • Piątek [15.06.2018, 08:27:28] • [IP: 94.254.228.*]

Dziękuję Ale do" ukraińskiej" knajpy nie zawitam

Gość • Piątek [15.06.2018, 06:02:04] • [IP: 31.2.65.**]

A ja mam ramadan i MS oglądam przy Kryniczanie z limonka.Po dwóch wizytach tam mam przechlapane u osobistej małżonki

Gość • Piątek [15.06.2018, 01:22:09] • [IP: 188.146.98.**]

Piwo 10zl drozyzna drozyzna drogo ceny z kosmosu

Gość • Czwartek [14.06.2018, 23:57:10] • [IP: 94.254.229.***]

Dziwne Alko tam podają.. żygando, srakando nawet sralutan nie pomaga. Nie dzięki obejrzę w domu, przy swojej flaszeczce.

Gość • Czwartek [14.06.2018, 23:13:48] • [IP: 178.238.252.***]

Tak, przyjdziemy

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:57:29] • [IP: 80.245.189.***]

kto nie ma miedzi tam nie siedzi- drożyzna, drożyzna

Gość • Czwartek [14.06.2018, 20:53:45] • [IP: 178.235.182.**]

Miedziowy się skończył, gdy z jedynego browaru w mieście stał się żenująca dyskoteką. Dno i kilo mułu

Kość • Czwartek [14.06.2018, 20:36:49] • [IP: 88.156.233.**]

artykuł opublikowany o godzinie 20:26 zachęca : Od godziny 17:00 będzie można tam śledzić zmagania Rosji i Arabii Saudyjskiej w meczu otwarcia mundialu." brawo redakcja.

Oglądasz 1-21 z 21
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■