POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [07.07.2018, 10:52:43] • Świnoujście

Papuga Mila poszukiwana

Papuga Mila poszukiwana

fot. Czytelnik

Jeśli ktoś z naszych Czytelników zauważy charakterystyczny nastroszony czub i kolorowe upierzenie, będzie to właśnie Mila. Papuga wyfrunęła z domu, a jej właściciele bardzo się martwią.

"Jest to papuga rasy NIMFA, zaginęła/ wyfrunęła wczoraj tj. 06.07.2018 około godziny 16.00 lub 17.00 przy ulicy Markiewicza. Papuga reaguje na imię Mila. Numer kontaktowy: 501972946."

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Niedziela [08.07.2018, 09:47:13] • [IP: 164.127.64.**]

21:19 - Nie ufaj, to troll.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 06:58:02] • [IP: 95.129.227.***]

Tak znalazła się naprawdę.

Gość • Sobota [07.07.2018, 21:19:36] • [IP: 5.172.235.*]

Czy papuga już się odnalazła? Pytanie do osoby poniżej (wpis z 20;42) ;)

Gość • Sobota [07.07.2018, 21:01:36] • [IP: 83.20.255.***]

Po co komu taki głupi ptak w domu? Na zewnątrz przynajmniej mewy będą miały pokarm

Gość • Sobota [07.07.2018, 20:42:10] • [IP: 95.129.227.***]

Znalazła się! !! W szafie była xd

Gość • Sobota [07.07.2018, 16:39:55] • [IP: 93.94.184.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [07.07.2018, 14:37:29] • [IP: 37.47.167.***]

3 dni temu siedziała na parapecie na pl.Neptuna.

Gość • Sobota [07.07.2018, 13:56:57] • [IP: 94.217.198.***]

Trzymam kciuki zeby sie papuzka Mila odnalazla!!Dajcie znac!! Sliczna!!

Gość • Sobota [07.07.2018, 13:23:24] • [IP: 95.166.56.***]

Kolejny raz. Żal ptaka, właściciele bardzo nieodpowiedzialni. Tacy nie powinni mieć żadnych stworzeń w domu.

Gość • Sobota [07.07.2018, 12:24:10] • [IP: 164.127.64.**]

Dobrze, że trafiła na lato, i to na cholerne suche i ciepłe (dość juz mam tej suszy i żółtego krajobrazu), to sobie końcówek nie odmrozi. Ciekawe, jak znajdzie wobec suszy wodę, bo u nas albo słona czy słonawa, albo nic, bo teraz gdy sucho, to nawet znikają oczka i wszelkie kałuże. No i pytanie, jak złapać„ papugę? Czy da się ona złapać? - Życzę złapania, oby stał sie cud.

Gość • Sobota [07.07.2018, 12:23:42] • [IP: 92.42.112.***]

No właśnie, który to już raz wyfruneła? Pewnie udała sie do LIDLA na promocje :)

Gość • Sobota [07.07.2018, 12:01:13] • [IP: 178.238.245.***]

A który to już raZ. pilnować lepiej i nie ma pisania potem.

Gość • Sobota [07.07.2018, 11:21:15] • [IP: 178.238.251.***]

Przynajmniej sobie pofruwa na wolności !

Oglądasz 1-13 z 13
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w czwartek, 22 sierpnia b.r. o godz. 16:00, na spotkanie z Panią MARTĄ MATYSZCZAK, autorką komedii kryminalnej pt. „TRUP w SANATORIUM”. Akcja powieści osadzona jest w Świnoujściu, książka została niedawno wydana w popularnym autorskim cyklu: „Kryminał pod psem”. Spotkanie z aktualnie najlepszą w kraju autorką kryminałów „z przymrużeniem oka” poprowadzi Redaktor Naczelna TV „Słowianin” - Pani Mariola Żółtowska. Wszystkie osoby zainteresowane twórczością autorki „Trupa w Sanatorium” zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Uwaga! „Dancing na koniec sezonu” Babu Króla, Smutnych Piosenek oraz Chwatów z powodów atmosferycznych (zapowiedź intensywnych opadów deszczu) został przeniesiony do zadaszonej (!) Hali w Basenie Północnym (marina, ul. Jachtowa 1). Przepraszamy za zmianę ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■