POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [07.07.2018, 10:52:43] • Świnoujście

Papuga Mila poszukiwana

Papuga Mila poszukiwana

fot. Czytelnik

Jeśli ktoś z naszych Czytelników zauważy charakterystyczny nastroszony czub i kolorowe upierzenie, będzie to właśnie Mila. Papuga wyfrunęła z domu, a jej właściciele bardzo się martwią.

"Jest to papuga rasy NIMFA, zaginęła/ wyfrunęła wczoraj tj. 06.07.2018 około godziny 16.00 lub 17.00 przy ulicy Markiewicza. Papuga reaguje na imię Mila. Numer kontaktowy: 501972946."

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Niedziela [08.07.2018, 09:47:13] • [IP: 164.127.64.**]

21:19 - Nie ufaj, to troll.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 06:58:02] • [IP: 95.129.227.***]

Tak znalazła się naprawdę.

Gość • Sobota [07.07.2018, 21:19:36] • [IP: 5.172.235.*]

Czy papuga już się odnalazła? Pytanie do osoby poniżej (wpis z 20;42) ;)

Gość • Sobota [07.07.2018, 21:01:36] • [IP: 83.20.255.***]

Po co komu taki głupi ptak w domu? Na zewnątrz przynajmniej mewy będą miały pokarm

Gość • Sobota [07.07.2018, 20:42:10] • [IP: 95.129.227.***]

Znalazła się! !! W szafie była xd

Gość • Sobota [07.07.2018, 16:39:55] • [IP: 93.94.184.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [07.07.2018, 14:37:29] • [IP: 37.47.167.***]

3 dni temu siedziała na parapecie na pl.Neptuna.

Gość • Sobota [07.07.2018, 13:56:57] • [IP: 94.217.198.***]

Trzymam kciuki zeby sie papuzka Mila odnalazla!!Dajcie znac!! Sliczna!!

Gość • Sobota [07.07.2018, 13:23:24] • [IP: 95.166.56.***]

Kolejny raz. Żal ptaka, właściciele bardzo nieodpowiedzialni. Tacy nie powinni mieć żadnych stworzeń w domu.

Gość • Sobota [07.07.2018, 12:24:10] • [IP: 164.127.64.**]

Dobrze, że trafiła na lato, i to na cholerne suche i ciepłe (dość juz mam tej suszy i żółtego krajobrazu), to sobie końcówek nie odmrozi. Ciekawe, jak znajdzie wobec suszy wodę, bo u nas albo słona czy słonawa, albo nic, bo teraz gdy sucho, to nawet znikają oczka i wszelkie kałuże. No i pytanie, jak złapać„ papugę? Czy da się ona złapać? - Życzę złapania, oby stał sie cud.

Gość • Sobota [07.07.2018, 12:23:42] • [IP: 92.42.112.***]

No właśnie, który to już raz wyfruneła? Pewnie udała sie do LIDLA na promocje :)

Gość • Sobota [07.07.2018, 12:01:13] • [IP: 178.238.245.***]

A który to już raZ. pilnować lepiej i nie ma pisania potem.

Gość • Sobota [07.07.2018, 11:21:15] • [IP: 178.238.251.***]

Przynajmniej sobie pofruwa na wolności !

Oglądasz 1-13 z 13
■ W pierwszej części dnia prognozuje się występowanie silnego północno-zachodniego wiatru wiejącego o średniej predkości od 30 do 40 km, w porywach osiagającego prędkość w przedziale od 70 do 120 km ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■