POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [07.07.2018, 21:10:15] • Świnoujście

Honda uderzyła w rowerzystę

Honda uderzyła w rowerzystę

fot. iswinoujscie.pl

Na ulicy Chrobrego miała miejsce kolizja z udziałem samochodu marki Honda i rowerzysty.

Jadąca ulicą Orzeszkowej czarna honda civic uderzyła w rowerzystę nadjeżdżającego kontrapasem w kierunku ronda Róży Wiatrów. Kierowca samochodu wyszedł z auta, obejrzał szkody jakie odniósł rower i odjechał.

Honda uderzyła centralnie przodem w bok roweru tak, że się przewrócił. Samochód jechał z bardzo małą prędkością, więc rowerzysta nie odniósł poważniejszych obrażeń.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 81, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 81

Gość • Sobota [14.07.2018, 00:36:27] • [IP: 92.42.114.**]

byłem na koncercie Sławomira z dzieckiem 11 lipca wszystko było by fajnie gdyby nie to że ktoś pozwolił tam alkochol sprzedawać koncesja była z urzędu miasta ochrona do bani organizator porażka na masowych imprezach alkochol raczej odpada typu koncert albo sie bawimy i słuchamy dobrej muzy albo idziemy się upić co nie służy dzieciom a było ich sporo co myślicie na ten temat?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 20:23:19] • [IP: 5.172.233.***]

Musze przyznać, że kiepski ze mnie kierowca, zawsze, gdy jakiś rozpędzony, " szalony" rowerzysta zjeżdża ni z tego, ni z owego ze ścieżki tuż pod maskę samochodu hamuje. Po co k****, po co?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 20:07:29] • [IP: 84.147.250.***]

To nie turysta, to Malwina z miasta. Dodatkowo samochdem z Anglii, kierownica po drugiej stronie.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:44:17] • [IP: 176.221.122.***]

No * ewidentnie nie potrafi jeździć. Jeszcze raz wymusi i nie będę również hamować bo trochę przegina. Jak nic nie widzisz w aucie z kierownicą po prawej stronie to kup sobie normalne auto

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 17:09:50] • [IP: 188.146.101.*]

Jasne zesracie się tymi samochodami...wszystko pseudo kierowcom nie pasuje, robicie co chcecie, parkujecie gdzie chcecie A jak się was zapytać gdzie pakujesz?? To odpowiedź wasza jest taka " to gdzie mam parkować " głąby jedne kto wam prawo jazdy dał są parkingi strzeżone to tam stawiajcie, samochód kupią i rżną bogaczy a za parking już nie zapłacą bo drogo!!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 11:16:45] • [IP: 176.221.122.***]

Tylko, że kontrapasy są na całym świecie, niby dlaczego Świnoujście miałoby być bez?

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 10:20:03] • [IP: 83.19.187.***]

I co w związku z tym? Przyjechał prostak ze zmywaka i udaje szefa szos w starej hondzie, bo przecież wyjeżdżał z podporządkowanej.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 08:54:18] • [IP: 193.69.22.**]

MAją rację ci, co twierdzą. .. ścieżka po jednej, chodnik po drugiej stronie Chrobrego... tylko tak jest pomiędzy Interferie a Radissonem. .. i co. .. i nic... wszędzie piesi

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 00:26:34] • [IP: 176.221.122.***]

Dokładnie jak ktoś pisał kiedyś kupiła sobie auto z kierownicą po nie normalnej stronie i jeździć nie umie

Gość • Niedziela [08.07.2018, 21:11:10] • [IP: 92.42.118.*]

Ten kontrapas aż się prosi o wypadek, bardzo zły pomysł.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 20:44:46] • [IP: 178.238.246.***]

KONTRPASY to pomysły GŁĄBÓW. Takie rozwiązanie dla ruchu jest wyjątkowo niebezpieczne, bo tam gdzie samochody nie powinno być miejsca dla rowerzystów. Uważam podobnie, jak ktoś poprzednio - z dwóch chodników wzdłuż ulicy, jeden chodnik przeznaczyć dla rowerzystów, a drugi dla pieszych. ROZWIĄZANIE MOŻE BYĆ RACJONALNE I BEZPIECZNE!!

Gość • Niedziela [08.07.2018, 20:40:52] • [IP: 176.221.122.***]

A czy na ul. Orzeszkowej jest jakiś znak informujący, że na ul. Chrobrego jest wydzielony pas dla rowerów?? Ja tam nic nie widziałem chociaż dawno tam nie byłem. Myślę że warto żeby kierowca był informowany o pasie dla rowerów odpowiednio wcześniej a nie dopiero jak wjedzie na albo za skrzyżowanie.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 19:14:18] • [IP: 109.173.159.**]

Jeszcze lepszy tytuł" Honda uderzyła w rower". Bunt maszyn ? Sama ta Honda zadziałała ?

Gość • Niedziela [08.07.2018, 19:07:49] • [IP: 93.214.180.**]

Słuchaj paniusiu z hondy. Jeszcze raz wymusisz to nie zachamuję. A jeździsz z dziecki3m kretynko z bułek z bibułek. Spotkaliśmy się chwilę przed tym zdarzeniem na drodze przy uznamie.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 16:49:47] • [IP: 176.221.123.***]

To ta beznadziejna projeķtantka wnetrz malwinka z biura kontrasty juz wielokrotnie widzialam jak stwarza zagrożenie ta honda z kierownica z prawej strony. Żenada

Gość • Niedziela [08.07.2018, 15:13:52] • [IP: 77.114.3.***]

A kawałek dalej widać samochody zaparkowane nie tylko na ścieżce rowerowej ale wręcz na chodniku ! I gdzie tu Policja i Straż Miejska ? Ile w tym przypadku można byłoby zarobić na manatach dla miasta ? Ale czy komuś się to chce ? Nie bo miasto jest tak bogate że w takich drobiazgach to szkoda wysiłku !

Gość • Niedziela [08.07.2018, 15:09:24] • [IP: 185.210.39.***]

mnie tam prawie w w audicy dziunia przejechała i jeszcze się * pultała, do momentu oczywiście jak ją prawie * z samochodu wyciągnąłem... jestem kierowcą, znaki są dobrze widoczne, wina kierowcy auta i koniec

Gość • Niedziela [08.07.2018, 15:05:50] • [IP: 77.114.3.***]

Przecież tu wyrażnie widać że to samochód wjechał na ścieżkę rowerową - więc w czym problem ? Ukarać kierowcę !

Gość • Niedziela [08.07.2018, 14:18:37] • [IP: 93.94.186.***]

co to za głupota drogę rowerową namalował, na pewno wymyślił jakiś urzędas, ci rowerzyści i tak jeżdżą jak chcą a zwłaszcza tą ulicą...

Gość • Niedziela [08.07.2018, 14:03:22] • [IP: 176.221.123.***]

Trzeba uważac na drodze na Niedzielnych Kierowców

Salva Dore • Niedziela [08.07.2018, 13:53:16] • [IP: 95.90.249.**]

...ale ten rowerzysta - jak na zdjęciu widoczne - chce uciec z miejsca zbrodni...

Gość • Niedziela [08.07.2018, 13:04:49] • [IP: 176.221.122.***]

Naprzeciwko Hondy mamy znaki drogowe które są widoczne dla kierowcy, Honda wyjeżdża z ulicy z oznakowaniem TEREN ZAMIESZKANIA. Poza tym na zdjęciu widać dokładnie co się dzieje na tej ulicy. Wina kierowcy - nie ma dyskusji. Ale trzeba też ustalić czy rowerzysta jechał prawidłowo

Gość • Niedziela [08.07.2018, 12:03:11] • [IP: 164.127.64.**]

10:42 - Nie odwracaj kota ogonem, to już uzasadnianie, że winny jest rowerzysta. Co być powinno to inna sprawa, zreszta pomysł, by rowerzyści tam ustępowali jest chory, ale powtarzam - to inna sprawa; gdy doszło do wypadku, to rowerzysta miał pierwszeństwo, winny jest kierowca samochodu, ewentualnie też ten, kto zawiesił za mało mówiący znak na Cieszkowskiego (ale to nie jest jeszcze udowodnione, nie ma tu zdjęcia znaku)- KROPKA, KONIEC, nie pitol bez sensu i nie gdybaj.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 11:57:57] • [IP: 164.127.64.**]

10:48 - Nie, ulice jeśli mają wydzielone pasy, zwłaszcza wtedy sa i dla innych pojazdów, bo te pasy sprawiają, że te inne pojazdy nie blokuja ruchu. Twoje myslenie jest typowo zaściankowe, na Zachodzie rzadko spotykane, a przypominam, ten rejon to dzielnica uzdrowiskowa, tam powinno być nawet MNIEJ samochodów, ale nie dlatego, że utrudni sie im wjazd, lecz dlatego, że ułatwia się ruch rowerom.Twój sposób myslenia jest dobrym podłożem do takich wypadków, bo wielu kierowców uważa rowerzystów za intruzów - nie rozumiem, dlaczego, bo prowadzący auta mają o wiele łatwiejsze w obsłudze pojazdy (kierowca nie jest - jak rowerzyści - też" silnikiem", wykonuje proste i oszczędne ruchy), a jednak wciąż sie spieszą, nie potrafią wolniej i płynnie, uważnie jeździć. Problem tkwi w głowach kierowców i w braku ostrych sankcji wobec nich.

Gość • Niedziela [08.07.2018, 11:21:59] • [IP: 176.221.123.***]

Jeżeli ktoś dalej myśli że kontrapas jest bezpieczny, to niech puści tam swoje dzieci. No dalej, odwagi!. ... Ścieżka rowerowa powinna być po jednej stronie ul Chrobrego a po drugiej chodnik dla pieszych.

Oglądasz 1-25 z 81
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■