POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.07.2018, 17:26:27] • Świnoujście

Zasłabł i wjechał w latarnię

Zasłabł i wjechał w latarnię

fot. Czytelnik

70-letni kierowca Citroena zasłabł za kierownicą w centrum miasta. Wjechał w latarnię uliczną, łamiąc ją.

Do zdarzenia doszło na ul. Marynarzy, na wysokości ronda. Kierowca wjechał w uliczną latarnię, sprawiając, że ta przechyliła pod kątem w kierunku chodnika. Na miejscu obecna była policja oraz pogotowie ratunkowe.

Zasłabł i wjechał w latarnię

fot. Czytelnik

- W piątek tuż przed południem przy skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i Marynarzy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu marki Citroen. Kierujący nim 70-letni mężczyzna w wyniku zasłabnięcia wjechał na chodnik, uszkadzając znak drogowy, po czym najechał na drugą stronę jezdni, uszkadzając lampę. Na miejsce przybył ambulans, który zabrał kierującego do szpitala. Wystosujemy wniosek do właściwego miejscowo starosty celem sprawdzenia stanu zdrowia 70-latka - informuje nas asp. szt. Breata Olszewska, oficer prasowy KMP w Świnoujściu

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Wtorek [10.07.2018, 13:25:13] • [IP: 89.1.97.**]

Nieraz pozory myla, ma 30 lat a wygladaja na 60 albo i wiecej, tak ich kira wyniszczyla. A we lbach u tych mlodych? Sieczka i buraki.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 12:27:43] • [IP: 77.252.46.**]

20:59:52 - A Twój post, to wcale analfabetyczny nie jest.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 09:29:14] • [IP: 80.245.191.***]

kiedyś też będziecie mieli po 70 lat wtedy się zastanowicie nad tym co pisaliście

Gość • Wtorek [10.07.2018, 08:41:18] • [IP: 95.129.228.***]

Kurcze. Ludzie popatrzcie że to kamper. Pewnie gościu już swoje odpracował, chciał w końcu odpocząć i zasłabł. Trochę wyrozumiałości.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 08:04:58] • [IP: 10.0.2.***]

Prowadzenie do 30 powinno być zabronione, młodzi powodują najwięcej wypadków przez brawurę.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 07:30:58] • [IP: 80.245.178.***]

rachunek od miasta za lampę wyniesie 6000zł (w sklepie słup + lampa 2500zł) ale miasto nie pozwoli naprawić na własny koszt.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 07:14:43] • [IP: 83.8.165.**]

70 latek za kółkiem to zagrożenie dla uczestników ruchu.Zabierać prawo jazdy

Gość • Wtorek [10.07.2018, 06:40:35] • [IP: 89.1.97.**]

Zaslabl i co z tego? Wiek niegra roli i mlodszym to sie przytrafic moze, buraki mlode i to debilowate, komentarze schowajcie sobie miedzy posladki.Dziisiaj On jutro Ty, takie zycie.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 00:14:30] • [IP: 95.129.224.***]

Po przekroczeniu 65-ego roku życia wszyscy senatorowie i posłowie powinni być z urzędu wysyłani na emeryturę, o ile ją sobie wypracowali.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 23:56:51] • [IP: 37.248.212.**]

Co jeden to mądrzejszy, zasłabnięcie może się zdarzyć każdemu bez względu na wiek. O wiele gorsi są tracy co są młodzi I wydaje Im się że cała ulica jest ich, pod prąd, z prądem, na gazie i bez prawka ale za kółkiem...

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 23:00:02] • [IP: 176.221.122.**]

i dalej czytam, te wypowiedzi osiedlencow miejscowych szoferów..jak bysmy wsiedli w podobne auta to udawadnia ci ze ni powachasz mojego dymu

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:56:47] • [IP: 176.221.122.**]

macie racje, po 60-tce badania, ale prawo jazdy tylko dla majacych mature ito z dobra ocena

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:53:27] • [IP: 176.221.122.**]

mlody rolniko-rybaku za dyche.z ciebie kierowiec jak ze mnie pastor.nie wychylaj sie o jezdzie autem. bo dla ciebie najbezpieczniejszy jest traktorek...

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:42:32] • [IP: 178.238.252.***]

Starszy robi wypadek bo zaslabl a mlody bo za szybko i bez wyobrazni jechal, nie ma reguly !!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 21:19:41] • [IP: 77.252.46.**]

JEDEN ZLODZIEJ CZY PIJAK TO JUZ WZYSCY PO 80 JEZDZA NIE MIELI WYPADKU A ILU MLODYCH POGINELO NIE MA REGULY PO PIJAKU TO ZABIERAC TO LUDZIE SA NIEODPOWIEDZIALNI

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 20:59:52] • [IP: 5.172.239.**]

ale tu polszczyski alfabetyzm w tych komentarzach że normalnie czytać nie można i wogóle ogarnijcie ten alfabetyzm bo to szkoda słów.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:52:52] • [IP: 95.129.224.**]

Po 60tce powinny być wprowadzone psychotesty i badania lekarskie dla wszystkich kierowców.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:37:05] • [IP: 80.245.188.**]

dobrze ze nikogo nie zabil. ..powinni mu prawko za to zabrac.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:25:34] • [IP: 80.245.186.***]

CORAZ CZESCIEJ WIDAC ILE WYPADKOW POWODUJA KIEROWCY PO 65 R.ZYCIA, A TO ZASLABL, A TO CUKIER SPADL, TO ZNOW NIEDOWIDZI ITD.W TAKICH PRZYPADKACH NALEZY OD LEKARZA I-GO KONTKATU POPROSIC INFO NA TEMAT SCHORZEN KIEROWCY I JESLI POJAWIAJA SIE TE W-W ODBIERAC PRAWKO DOZYWOTNIO!!SRODEK DNIA, PIEKNA POGODA I CO LATARNIAZALICZONA??!!PRZEZ TO SKRZYZOWANIE PRZECHODZI DUZO OSOB I CO NA PASACH CZYHA NIENBEZPIECZENSTWO.APELUJMY DO RZADZACYCH BY BADALI KIEROWCOW I ZAOSTRZYLI W TYM WZGLEDZIE PRZEPISY!!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:24:16] • [IP: 31.0.85.**]

Nosz K xxxx! Po 70tce, powinno być zabronione prowadzenie jakich kolwiek pojazdów! Jemu wiele nie zostało, a mogła stać się tragedia! Ą jakby tak W dziecko wjechał czy. W kogokolwiek! !!

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:08:38] • [IP: 62.69.229.**]

No to gość ma pozamiatane! Zdaje się, że z urzędu będzie miał unieważnione uprawnienie do prowadzenia pojazdów.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 19:07:24] • [IP: 176.221.123.**]

Jechałem tego dnia i widziałem jak się zakręcili niektórzy kierowcy na rondzie.. 😃

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:13:02] • [IP: 197.218.84.***]

Ludzie w takim wieku powinni przechodzić badania lekarskie dopuszczające ich do kierowania pojazdami mechanicznymi przynajmniej raz w roku.

Gość • Poniedziałek [09.07.2018, 18:06:55] • [IP: 178.238.253.**]

65 lat badania lekarskie i jak nie zdrowy, prawo jazdy zabrać, jak się ma 7- lat niekoniecznie trzeba jeżdzić autem, rowerem też można i spacer!

Oglądasz 1-24 z 24
■ X edycja Biegu Pawła Dodka (tragicznie zmarłego maratończyka i dziennikarza sportowego ), przekształcona została w Memoriał Pawła Dodka. Dokładnie w dziesiątą rocznicę jego śmierci (25.09.2008 ), a więc we wtorek 25.09.2018 przeprowadzona zostanie I edycja memoriału. Zapisy od 16.00, start o 17.00 na stadionie miejskim. Odbędzie się Test Coopera (wg.tabeli ocena wydolności organizmu -- jaki dystans pokona zawodnik w ciągu 12 minut biegu, z uwzględnieniem wieku i płci). Uczestnicy otrzymają unikatowe medale z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Pawła (ufundowane przez żonę Ulę i córkę Agnieszkę). Ci, którzy uzyskają według tabeli maksymalne osiągi, będą mogli wziąć udział w biegu na 10km—tu dla pierwszych pań i panów okazałe trofea ufundowane przez prezesa KBJogging Andrzeja Mrozka . Ponadto wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Klub Biegacza Jogging zaprasza zawodników i kibiców na I Memoriał Pawła Dodka ■
■ W rejonach północnych od rana będzie rozwijać się konwekcja burzowa z silnymi / bardzo silnymi porywami wiatru do 70-90 km/h, lokalnie 95 km/h. ■ W poniedziałek 17 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 doszło do bardzo groźnego zdarzenia, które rzuca cień na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas pobytu w szkole. Do budynku szkoły przy ulicy Kościuszki weszli dwaj uzbrojeni w kastety uczniowie i pobili uczniów. Poszkodowani chłopcy zostali przewiezieni do szpitala w Szczecinie ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■