POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [10.07.2018, 17:51:35] • Świnoujście

Ulica Łużycka stała się ulicą jedno-kierunkową?

Ulica Łużycka stała się ulicą jedno-kierunkową?

fot. Czytelnik

Nasz czytelnik przesyła nam zdjęcie wraz z zapytaniem, czy ulica Łużycka jest ulicą jedno-kierunkową, jeśli tak, to od kiedy?

- Czy Łużycka stała się jednokierunkowa, widzieliście jakieś informacje na ten temat znaki o zmianie organizacji ruchu? Czyj to pomysł? - przesyła zapytanie nasz czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Czwartek [19.07.2018, 07:38:50] • [IP: 178.238.245.**]

nareszcie można normalnie przejechać

Gość • Czwartek [12.07.2018, 17:36:56] • [IP: 95.129.229.***]

Chyba najbardziej zadowolony jest właściciel myjni. Na pewno ma mniej roboty.

Gość • Czwartek [12.07.2018, 16:19:05] • [IP: 178.235.182.***]

Grodzka od ul. Grunwaldzkiej też jednokierunkowa.

Gość • Czwartek [12.07.2018, 13:10:05] • [IP: 80.245.178.***]

dobry pomysl, psy szczekaja a karawana pojedzie dalej. a czytelnik ktory widzi znak i pyta, czy droga stala sie jednokierunkowa to mam nadzieje, ze posiada co najwyzej uprawnienia do kierowania wozkiem w sklepie

Gość • Czwartek [12.07.2018, 10:17:45] • [IP: 5.172.232.**]

dobre musi miec ktos układy nie było gdzie parkowac to teraz jest

Gość • Środa [11.07.2018, 18:30:11] • [IP: 178.235.179.***]

wszystko przez auto pomoc ?? bo pan nie mial gdzie swoich aut parkowac ?

Gość • Środa [11.07.2018, 15:00:04] • [IP: 77.252.46.**]

Ta ulica powinna być poszerzona do 12 metrów i puścić nią główny ruch odciążając ulicę Kruczą i Grunwaldzką.

Gość • Środa [11.07.2018, 13:24:42] • [IP: 188.47.75.**]

W ktorym miejscu to dobry pomysl? Miasto nie potrafi wyegzekwowac zakazu postoju i w ten sposob sankcjonuje wlasna bezsilnosc. :(

Gość • Środa [11.07.2018, 10:59:04] • [IP: 80.245.191.***]

Znaki informacyjne stoja na ulicy grunwaldzkiej, jak ktos jedzie na pamięc tak jak wasz czytelnik to potem jest zdziwiony.

Gość • Środa [11.07.2018, 07:52:06] • [IP: 178.238.245.**]

nareszcie! bardzo dobry pomysł, szkoda tylko że kierowcy jeżdżą na pamięć pod prąd : (

DriveR • Wtorek [10.07.2018, 19:46:46] • [IP: 80.245.180.**]

Tak, od 9-tego Lipca 2018. ul.Łużycka jest ulicą jednokierunkową.

Gość • Wtorek [10.07.2018, 19:09:35] • [IP: 23.226.237.*]

Pewnie kolejny zacny pomysł" Beton Lejdi."...

Oglądasz 1-12 z 12
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■