POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [10.08.2018, 13:10:33] • Świnoujście

Kot Glenn zaginął czy ktoś widział go?

Kot Glenn zaginął czy ktoś widział go?

fot. Czytelnik

Ostatni raz widziany był on na osiedlu Posejdon we wtorek 7.08 o godzinie 6.00 rano.

Samiec, wykastrowany, ma chip. Zarejestrowany w Szwecji. Ma na sobie obróżkę z imieniem i numerem telefonu., jak na drugim zdjęciu. Umaszczenie rude, dachowiec. Czteroletni. Nagroda za pomoc w odnalezieniu: 1000 zł. Numery kontaktowe: 509 967 637, 508 067 166. Bardzo proszę o pomoc!

Kot Glenn zaginął czy ktoś widział go?

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 28

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 21:31:26] • [IP: 178.235.177.***]

Motto: KOT GINIE TAK NAPRAWDĘ WTEDY, GDY PRZESTAJE SIĘ GO SZUKAĆ. W pierwszych chwilach, przez kilka dni szukanie powinno polegać na stałym przeszukiwaniu terenu w pobliżu miejsca zaginięcia. Kot, zaraz po zaginięciu mocno wystraszony, jest gdzieś blisko. Najlepiej szukać nocą, nad ranem - wtedy, gdy jest niewielki ruch. Trzeba zaglądać pod każdy krzak, każdy samochód, zaglądać w piwniczne okienka, nawet we wnęk, i tam gdzie okienka są zamknięte. Również na klatkach schodowych pobliskich domów, w piwnicach lub pod ich drzwiami, w tym własnego. I wołać kota, znajomy głos pozwoli mu poczuć się nieco bezpieczniej i zniechęci do wędrowania. Wystawić też jedzenie. Bo gdy kotek zrobi się głodny, zacznie wędrować w poszukiwaniu jedzenia. Wtedy szukanie go będzie trudniejsze, bo będzie musiało objąć znacznie większy teren. Również porozwieszać ogłoszenia i reagować z rozwagą, żeby kota nie przestraszyć, na każdy sygnał.

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 21:09:22] • [IP: 178.235.177.***]

Nic nie wiadomo, kot się nie odnalazł.

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 16:24:08] • [IP: 178.235.182.**]

Czy coś wiadomo? Jest na 100 % blisko- piwnica, strych" garaż lub inne miejsce z którego nie może się wydostać:(

Gość • Poniedziałek [13.08.2018, 16:17:59] • [IP: 178.235.177.***]

LUDZIE WY SIĘ NIE NABIJAJCIE Z CZYJEGOŚ NIESZCZĘSCIA, KAŻDY ZWIERZAK TO PRZYJACIEL, BO MOŻE WAM SIĘ PRZYTRAFIĆ TO SAMO CO TEMU ZWIERZAKOWI I BĘDZIE WAS SZUKAĆ RODZINA. ZAWISTNE SKU...TWO.

• Niedziela [12.08.2018, 21:04:19] • [IP: 178.235.183.***]

Do wszystkich ignorantów, debili...dodałeś komentarz- podpisz się pod nim! Zaginął Zwierzak, Czyjś Przyjaciel, Członek Rodziny!! Jak ty degeneracie jeden z drugim nie macie gdzie indziej pola do popisu to wypowiedzcie się inteligenty gdzie indziej! Boisz się pokazać gęby łosiu?? zapraszam! 501-768-737

Gość • Sobota [11.08.2018, 17:16:21] • [IP: 94.254.231.**]

Piękny kotek mam nadzieję że się odnajdzie 🐱

Gość • Sobota [11.08.2018, 15:49:25] • [IP: 178.235.182.**]

Mam nadzieję, że się znajdzie:) A głupie i debilne komentarze olać! Jaka kultura- taki komentarz.

Gość • Sobota [11.08.2018, 14:06:02] • [IP: 93.94.191.***]

Piękny rudzielec, czy już go ktoś znalazł??

Gość • Sobota [11.08.2018, 11:02:58] • [IP: 188.146.42.**]

Za 1000zl to znajdę podobnego i zaczipuje. A swoją drogą czy może przebywać ponad 3 miesiące bez karty stałego pobytu?

Gość • Sobota [11.08.2018, 09:32:33] • [IP: 62.69.253.**]

Tak, na ulicy Granicznej a Roswellta

Gość • Sobota [11.08.2018, 07:13:03] • [IP: 83.20.255.***]

Jak się ma kota bez względu na to gdzie to trzeba sobie z nim radzić, czyli albo pilnować albo iść do lekarza od głowy.

Gość • Piątek [10.08.2018, 22:44:11] • [IP: 83.21.52.**]

10.08.2018, 16:08:52] • [IP: 92.42.119.***] chory człowieku...

Gość • Piątek [10.08.2018, 19:29:46] • [IP: 93.94.191.**]

Zjadł go łoś.

Gość • Piątek [10.08.2018, 16:14:57] • [IP: 176.221.123.***]

a czy kot mówił? bo jak nie to go nie widziałem.

Gość • Piątek [10.08.2018, 16:12:01] • [IP: 94.254.230.**]

Śliczny, proszę dać znać jak się odnajdzie, powodzenia:)

Gość • Piątek [10.08.2018, 16:08:52] • [IP: 92.42.119.***]

tych którym giną zwierzęta powinno się kastrować bo aż strach co będzie jak będą mieli dzieci-banda idiotów którzy nawet kota upilnować nie potrafią a potrafią wypuści niech się wytatałaji u sąsiadki na truskawki ot i banda kochających zwierzęta

Gość • Piątek [10.08.2018, 15:30:08] • [IP: 92.42.118.**]

Chore miasto tylko koty na stronach przecież jeden podobny do drugiego

Gość • Piątek [10.08.2018, 15:10:13] • [IP: 37.248.84.**]

Chodził na Platanie w środę popołudniu...

Gość • Piątek [10.08.2018, 15:05:27] • [IP: 62.69.229.***]

Podobny chodzi w okolicy Platanu

Gość • Piątek [10.08.2018, 14:57:21] • [IP: 62.69.253.***]

Kot jak jest niewychodzący a ucieknie, to zazwyczaj siedzi gdzieś blisko domu.

Gość • Piątek [10.08.2018, 14:44:11] • [IP: 2.202.139.***]

Piekny kotek, mam nadzieje ze sie znajdzie

Gość • Piątek [10.08.2018, 14:35:22] • [IP: 77.252.46.***]

jak ma chip to pownni wlasciciele widzieć gdzie się porusza proszę nie pisać głupich komentarzy w garnku to może być u ciebie gosciu

Gość • Piątek [10.08.2018, 14:25:44] • [IP: 77.252.46.***]

może ktoś nie wiedzac ze jest kot zamknol go w garażu lub piwnicy, na dworze było tak gorąco ze wszedł się ochłodzić, tydzien temu mój Kuba tak zrobil. Proszę zobaczyć czy niema go w schronisku może go ktoś znalazł i zawiozl tam. Mam nadzieje ze szybko się znajdzie

Gość • Piątek [10.08.2018, 14:21:56] • [IP: 95.166.56.***]

Cóż za kocia piękność! Na pewno się znajdzie - dobrze że zaczipowany. Trzymam kciuki.

Gość • Piątek [10.08.2018, 14:06:21] • [IP: 176.221.123.**]

poplynol zpowrotem do szwecji kopernikiem widzialem jak plynol bielikiem na warszow

Oglądasz 1-25 z 28
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■