POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [16.09.2018, 20:38:03] • Świnoujście

Nie chcą zdradzić, jak hojny jest nasz włodarz

Nie chcą zdradzić, jak hojny jest nasz włodarz

fot. Sławomir Ryfczyński

W naszym mieście nie brakuje organizacji i stowarzyszeń, których budżety wymagają zasilenia. Prezydent, zwłaszcza ostatnio chętnie rozdaje pieniądze, tyle, że publiczne.

Mieliśmy ostatnio okazję informować Państwa o inicjatywach miasta - Bonie Seniora czy dofinansowaniu Floty. Janusz Żmurkiewicz postanowił przychylić się do potrzeb klubu piłkarskiego, którego kibice, przypomnijmy, już niejednokrotnie kwestowali przed Urzędem Miasta Świnoujście, chcąc w ten sposób wywrzeć na prezydencie presję związaną właśnie z pomocą finansową dla klubu, który jeszcze cztery lata temu grał w pierwszej lidze. Prezydent postanowił do prośby się przychylić i wspomóc Flotę środkami budżetu miasta. Postanowiliśmy zapytać, czy nasz prezydent równie chętnie wspomaga różnego rodzaju instytucje z własnych środków.

- Na co Janusz Żmurkiewicz wydaje swoje własne pieniądze jest jego prywatną sprawą, a nie informacją publiczną - poinformowała nas Hanna Lachowska z Biura Informacji i Konsultacji UM Świnoujście.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 48, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 48

Gość • Wtorek [18.09.2018, 11:16:14] • [IP: 176.221.122.***]

Ale postkomuszki psy zwieszają teraz. A jeszcze cztery lata temu świata poza nim nie widzieli. Aż miło popatrzeć

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 16:04:58] • [IP: 77.252.46.**]

Idź prowadzać kury...

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 15:33:09] • [IP: 178.238.253.**]

245...lubię czytać pana/pani posty bo są śmieszna, ZAWSZE JEST ZA A NAWET PRZECIW, DOBRZE MIEĆ TAKIE ROZDWOJENIE JAŻNI!

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 15:08:53] • [IP: 92.42.118.**]

Niech dofinansuje inne kluby sportowe a nie tylko flote i karate vicego.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 13:44:33] • [IP: 94.254.231.***]

byłem na podpisaniu i fajna uroczystość. Żmurkiewicz pięknie mówił i widać że jest w formie i spokojnie da radę tę jeszcze jedną kadencję żeby za 4 lata odebrać tunel jak teraz podpisywał umowy na jego budowę. Dlatego głosuję na niego żeby on tez go odbierał.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 13:06:26] • [IP: 188.146.228.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Jarząbek😂 • Poniedziałek [17.09.2018, 13:04:21] • [IP: 94.254.231.**]

Czy te oczy mogą kłamać?? 😂😂😂

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 12:56:29] • [IP: 178.238.253.**]

NO ALE W KOŃCU TO MIESZKAŃCY ZE SWOICH PODATKÓW PŁACĄ PENSJĘ PANU PREZYDENTOWI, NO WIEC ILE MA TYCH APARTAMENTOWCÓW 17-40 CZY JESZCZE WIĘCEJ, NIC NAM OCZYWIŚCIE DO TEGO, A JAK BĘDZIE TUNEL ZA 48 MIESIĘCY . ..BUCHAHAHA...TO BĘDZIE NOWE MIASTO S-CIE BIS, ALE PODOBNO TYLKO PRAWDA NAS OŚWIECI!JEST PODOBNO ODPOWIEDNI DOKUMENT KTÓRY POWINIEN W POLSCE SKŁADAĆ NAWET PREZYDENT I PREMIER!

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 12:33:21] • [IP: 158.26.131.**]

ludzie...ogaranijcie sie...on ma 70 lat...wystarczy koryta!By dzialac sprawnie trzeba miec sile i energie!Wystarczy dziadka z mentaloscia komunistyczna!

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 11:33:59] • [IP: 178.238.245.***]

A co to was obchodzi co kto ma? Niech sobie ma. Kombinuj a nie doszukiwać sie. Stanowisko wymaga HOJNOSCI HEHEHEH

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 11:29:04] • [IP: 83.23.254.**]

Kielbasa wyborcza!!

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 11:19:58] • [IP: 37.47.141.***]

Podpisanie umowy o tunel nie idzie oglądać jak znowu staje się wszystko kiełbasa wyborcza jednej partii ale to zasługa naszego miasta i rządzących w nich. ...oraz PO. proszę nie dzielić ciągle Polaków.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 10:35:36] • [IP: 37.47.238.**]

Mówił publicznie. że już dłużej nie będzie chciał być burmistrzem, więc jak na zaawansowanego seniora przystało, na pewno nie wystartuje w wyborach, inaczej straciłby twarz, która w naszym mieście jest ceniona szczególnie przez mądrych mieszkańców.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 10:29:43] • [IP: 62.69.203.***]

Hańba.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 10:29:17] • [IP: 62.69.203.***]

Już delegacja z warszawki przyjechała.Ciekawe czy prawo i sprawiedliwość poda sobie rączki z czerwonym?

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 09:43:21] • [IP: 62.69.203.***]

Za ukrywanie informacji o planach budowy terminala kontenerowego od kilku lat, czego jako członek rady nadzorczwej sie nie wyprze należy sie tylko" ciepłe" pożegnanie.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 09:32:22] • [IP: 188.147.3.***]

Za pół godziny z żydem będą umowę podpisywali tera to już z jego kolesiem. Ci z pis do niedawna Świnoujścia nie mieli na mapie Polski a tera koryto to fetę urządzają. Koniokrady!

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 09:29:55] • [IP: 176.221.123.***]

Prezydent Miasta jest Emerytem Pracującym Jest Bezpartyjny Chodzi do Kościoła będzie startował na 6 letnia Kadencję Młodzi na Start do Rady Miasta

Anonymous • Poniedziałek [17.09.2018, 09:10:18] • [IP: 31.0.66.**]

Cudze to kazdy potrafi wydawac. Wycofaj sie Pan z wyborow to oszczedzisz sobie WSTYDU a Nam NERWOW bo mamy Ciebie juz dosyc. Jak wielkie koryto jest skoro jak juz sie ktos do niego dostanie to nie chce odejsc ??

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 08:57:12] • [IP: 188.147.64.***]

"A RYDZYK MI POWIEDZIAŁ" amen.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 08:45:10] • [IP: 94.254.226.***]

widać na tym zdjęciu że Prezydent jest w świetnej formie a podoba mi się to że on nie musi już nikogo się słuchać jak kandydatka z SLD która jest stale na czerwonym telefonie ze swoim szefem i robi wszystko to co on chce a nawet nie był w Świnoujściu.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 08:32:49] • [IP: 188.146.161.**]

Tera kolega przestępcy świnoujskiego bandyty skazanego przez sąd prawomocnym wyrokiem.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 08:31:05] • [IP: 188.146.161.**]

Sprzedał się do pis tonący brzytwy się chwyta witamy w klubie koniokradów Uni.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 08:27:51] • [IP: 95.129.224.***]

Byle jak byle z kim byle przy korycie... dobry doktor w dodatku nietykalny i szyderca z wycwiczonym cynicznym usmieszkiem