POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [16.09.2018, 12:00:56] • Świnoujście

Truciciel naszych psów powrócił! Czytelnik ostrzega właścicieli czworonogów

Truciciel naszych psów powrócił! Czytelnik ostrzega właścicieli czworonogów

fot. Czytelnik

Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski.

"Na osiedlu Gdyńska ktoś podkłada parówki nafaszerowane trutką na szczury.Trzeba ponownie ostrzec właścicieli czworonogów!" - przestrzega mieszkaniec tamtego rejonu.

Truciciel naszych psów powrócił! Czytelnik ostrzega właścicieli czworonogów

fot. Czytelnik

"Wczoraj 15 września wieczorne godziny został otruty piesek, który był po operacji. Ledwo uszedł z życiem, ktoś wyrzucił kiełbasę z trutką na szczury koło rowerowni na Gdyńskiej 27. Zawsze tam stoją nieprawidłowo samochody pod płotem. Sprawa zgłoszona na policję" - pisze właścicielka psa, który o mało nie został ofiara truciciela.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 89, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 89

Gość • Środa [19.09.2018, 11:02:23] • [IP: 92.42.117.***]

do pierdla z wyglodnialymi. zeby rok na dupie nie mogl usiąsc.cwel

Gość • Środa [19.09.2018, 07:47:52] • [IP: 62.69.229.***]

To co nie zjedzą psy zjadają mewy i tez się trują! Trzeba być ostatnim zwyrodnialcem żeby tak robić, brak słów. W okolicy Monte Cassino mewy wyginęły !!To potworne, kiedy ktoś się tym zajmie!!

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 21:03:41] • [IP: 94.254.232.**]

Psy truć za to że się załatwiają... A co zrobić z ludźmi którzy sra.ą i szcz..ą po krzachach, w bramach, pod plotami i klatkami? przecież też nie sprzataja po sobie a za psy się czepiaja. Poza tym za coś się placi podatek za psa... za to że oddycha? Za to że go karmię za wlasne pieniadze? Za to że lecze za swoje czy za co?

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 20:25:22] • [IP: 62.69.203.**]

brawo dla tego parowkowego krola !! jak bym wiedzial komu to bym łyche postawił, robi dobra robote! Panie prezydencie niech Pan zrobi cos z tym kundlowym eldorado normalni ludzie sie mecza kundli tu zatrzesienie i to nie jest tylko problem kup na chodnikach!

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 19:55:06] • [IP: 88.156.234.**]

Psy szczekają a karawana idzie dalej , a to że pies bez smyczy to wina ludzi bez rozumu pieski są bez winy nawet gdy szczekają i coś zjedzą

fororak 🐲 • Poniedziałek [17.09.2018, 14:35:21] • [IP: 77.111.245.**]

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 08:13:20] • [IP: 176.221.110.***]>...Od razu truć pijaków w lasku, toż to są ludzie z nizin społecznych. ..A więc gościu powinieneś ich wziąć do swej hacjendy, wykąpać, nakarmić, przyodziać, dać całodzienne utrzymanie oraz opierunek.,. .A oni w podzięce za okazaną życzliwość przechleją Twoją posiadłość i staniesz się jednym z nich...Żyjemy przecież w Kraju Katolickim gdzie jest miłosierdzie Boże i człowiek szanuje i kocha drugiego człowieka...amen

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 09:45:37] • [IP: 62.69.241.**]

Do Policji! Monitoring sprawdzić, jeśli w kilku miejscach ktoś wyrzuca kiełbasy, to w końcu można namierzyć. Każdy sra, więc nie wina psa, ten który to robi jest zwyrolem. Policja do roboty!

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 09:03:28] • [IP: 212.14.7.***]

Zapłacę trucicielowi za uśmiercenie psa imieniem Dino. Jego właściciel jest takim burakiem, że przychodzi co dziennie na moje osiedle i puszcza go bez smyczy, a potem się za nim wydziera i gwiżdżę jak jakiś debil. Proszę anonimowy zbawco tego miasta od sr*jąc#ch i hałasujących zwierząt zrób z nim porządek. Daj mu taką nauczkę żeby już więcej nie przychodził.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 08:13:20] • [IP: 176.221.110.***]

Widzicie kupy psów (chociaż sytuacja się poprawia, bo coraz więcej właścicieli sprząta), a nie widzicie ton śmieci i butelek w lasku na Gdyńskiej czy Szkolnej, pijaków tam przesiadujących i chlejących tanie wino i też srających pod drzewem (co niestety widziałem na własne oczy). To ich też chyba trzeba wytruć.

Robot • Poniedziałek [17.09.2018, 08:09:37] • [IP: 188.146.40.***]

Dorwać gnoja i tymi parowkami nakarmić.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 08:07:42] • [IP: 176.221.110.***]

Żal mi tych ludzi plujących tu jadem. Jacy muszą być puści w środku, nie zaznali w życiu niczego dobrego, jad ich zatruwa. Dla ludzi pewnie są tacy sami, bo jak nienawidzi sie zwierząt, to nie można być dobrym człowiekiem. Kiedyś umrą zgorzkniali i osamotnieni i tego im życzę.

Gość • Poniedziałek [17.09.2018, 07:29:49] • [IP: 77.65.106.***]

Jak bym się zorientował, że sąsiedzi zostawiają noworodka samego w domu, to bym doniósł na policję bez znaczenia czy drze mordę czy nie drze.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 23:57:27] • [IP: 176.221.123.***]

Ludzie niemili, dlaczego tam bardzo cieszycie się że niewinne stworzenie ma umierać w męczarniach za swojego głupiego właściciela? Czy miło by wam było gdyby ktoś tak otruł wasze wrzeszczące małe dzieci lub wasze większe palące i wymiotujące dzieci po imprezie koło bloków? Tak jak za zwierze tak i za dzieci odpowiedzialny jest dorosły człowiek i to jemu należy wymierzyć karę. Nad mewkami, kotkami czy dzikami tak się użalacie ale nad inną żywą istotą już nie? Jesteście tacy niespójni - czegoś wam w życiu brak - czego? sam sobie odpowiedz człowieku cieszący się ze śmierci NIEWINNYCH istot.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 22:15:55] • [IP: 188.30.40.**]

Parówkowym skrtytotrójcom mówimy.. TAK! Nie dotarło normalną drogą do właścicieli gównorobów że trzeba sprzątać to może tak dotrze!

Gość • Niedziela [16.09.2018, 22:12:56] • [IP: 188.30.40.**]

I BARDZO DOBRZE. Psy trzeba trzymać na smyczy a gówna sprzątać i nie będzie płaczu.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 21:23:15] • [IP: 46.134.33.***]

Do Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:18:12] • [IP: 87.78.226.***] a parówa to ciebie robiła.misiu patysiu

Gość • Niedziela [16.09.2018, 21:16:26] • [IP: 178.235.179.**]

Pies wyszedł z tego A pomógł doktor Kolanek.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 21:07:12] • [IP: 178.238.246.***]

Uwaga właściciele psów ! Na osiedlu Matejki niedaleko Kauflandu pojawiły się zatrute kiełbaski. Są na każdym trawniku. Szczególnie koło Leningradów. Radzę uważać. Najlepiej w ogóle tam nie chodzić.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 21:05:46] • [IP: 178.235.179.*]

Wiadomo sprzątać trzeba czy po małym czy po dużym psie jeśli to was tak boli to trujcie właściciela który nie sprząta a nie ZWIERZAKI. CIEKAWE CO TO ZA DEBIL TRUJE PEWNIE BYŁ BITY W SZKOLE I SIĘ WYZYWA

Gość • Niedziela [16.09.2018, 21:05:42] • [IP: 185.104.185.**]

Byłoby dobrze, aby tę metodę zastosować do mew srebrzystych. Fruwające szczury, są koszmarem miasta.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:25:53] • [IP: 83.20.255.***]

No i prawidłowo kundle trzeba trzymać na smyczy.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:25:38] • [IP: 5.60.9.***]

Nam zatruto psa w podobny sposób około 2 miesiące temu. lepiej żeby go prędzej pały złapały niż ja. A ci co piszą tu dokumentalne głupoty i uważają że to dobrze- niech sami się potrują- bo przecież to dobze co? f j u t y

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:23:21] • [IP: 87.78.226.***]

5000 zl, podatku rocznie od pieska i kontrole oczywiscie. Problem z czasem sam zniknie lub bedzie minimalny.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:18:12] • [IP: 87.78.226.***]

Parowy to wy sami jestescie buraki swinoujskie. Po swoim kundlu sie sprzata to popierwsze a po drugie ujadanie psow na balkonach powinno byc scigane karami dla wlascicieli tych psiakow. Inaczej sie chamstwa nie nauczy.

Gość • Niedziela [16.09.2018, 20:16:28] • [IP: 77.111.247.*]

Oglosic Swinoujscie strefa wolna od nieczystych psow.

Oglądasz 1-25 z 89
■ W hołdzie zmarłemu Prezydentowi Gdańska Harcerski Sztab 27 Finału WOŚP zaprasza w sobotę o godz. 12.00 na plac Wolności wszystkich członków sztabu WOŚP, wolontariuszy, naszych przyjaciół i mieszkańców miasta. W sobotę o godzinie 12.00, kiedy w gdańskiej bazylice Mariackiej rozpocznie się msza pogrzebowa zamordowanego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, w Świnoujściu i innych miastach rozlegną się syreny. Nasz Sztab dodatkowo zapewni należną temu oprawę, korzystając z uprzejmości Daniela Zyzika z "Pokój 24". Prosimy o przyniesienie ze sobą zniczy. W trakcie tego przedsięwzięcia nie przewidujemy oficjalnych przemówień, bo padło już wstarczająco wiele słów. Czas pokazać, że z tego co się wydarzyło 13 stycznia w Gdańsku wyciągamy wnioski i zaczynamy zmianę od siebie... Harcerski Sztab WOŚP w Świnoujściu ■ W związku z wydarzeniami w Gdańsku i ogłoszoną przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę na najbliższą sobotę (19.01) żałobą narodową, dla uszanowania tego dnia, odwołany został "Koncert noworoczny Orkiestry Wojskowej i zespołów MDK Warszów" w Sali Teatralnej, planowany na 18 stycznia (piątek) ■ Trwający zwykle 10 minut rejs promu na przeprawie „Warszów” przedłużył się do niemal dwóch godzin. Załoga traciła kontrolę nad jednostką na środku kanału portowego. Dla kapitana i załogi i pasażerów były to chwile wielkiego napięcia. Jednostka napędowa promu odmówiła posłuszeństwa. Załoga wezwała pomocy. Na pokładzie, oprócz karetki śpieszącej na sygnale z chorym do szpitala było kilkudziesięciu pasażerów i ponad dwadzieścia samochodów osobowych ■ Mogłoby się wydawać że bobry to całkiem miłe zwierzęta. Nic bardziej mylnego! Przekonał się o tym mieszkaniec Karsiboru, który zauważył że bobry podgryzają drzewo które stoi przy jego działce. Zaniepokojona niedoszła ofiara gryzoni zwróciła się o pomoc do urzędników, którzy stwierdzili że musi wypełnić wniosek ■ W Radzie Miasta powstał Klub radnych Prawa i Sprawiedliwości, którego przewodniczącym został Jacek Jurkiewicz. W związku z objęciem funkcji przewodniczącego klubu radnych Jacek Jurkiewicz zrezygnował z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta ■ Po ponad póltoragodzinnej dyskusji, wysłuchaniu przedstawicieli związków zawodowych i przedstawicieli władz, Rada Miasta jednogłośnie przyjęła apel do Rządu R.P. w sprawie usamodzielnienia Morskiej Stoczni RemontowejS.A. w Świnoujściu poprzez odłączenie jej od MSR "Gryfia" S.A. w Szczecinie ■ Łukasz Stankiewicz, związkowiec, pracownik stoczni: "naszym marzeniem jest żeby polityka odłączyła się wreszcie od stoczni!" ■ Aneta Stawicka ZZ Stoczni "Gryfia": "Trzy lata dla naszej stoczni zostały bezpowrotnie zmarnowane!" ■ W piątek 21 grudnia o godzinie 14.00 rozpoczęły się obrady nadzwyczajnej sesji Rady Miasta. W programie posiedzenia znalazł się projekt uchwały w sprawie odłączenia zakładu w Świnoujściu od Morskiej Stoczni remontowej "Gryfia" S.A. z siedziba w Szczecinie ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■