POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [12.10.2018, 18:00:52] • Świnoujście

Food trucki tym razem bez fajerwerków

Food trucki tym razem bez fajerwerków

fot. Sławomir Ryfczyński

Jesienne wydanie imprezy tym razem nie przyciągnęło wielu smakoszy. Marina w weekend świeciła pustkami. Handlowy weekend i pogoda nie sprzyjały.

Egzotyczne food trucki w miniony weekend stanęły na terenie mariny Basenu Północnego. Pierwsza tegoroczna edycja tego festiwalu odbyła się wiosną i przyciągnęła znacznie większe grono zainteresowanych.

Food trucki tym razem bez fajerwerków

fot. Sławomir Ryfczyński

Ostatni weekend pokazał, że zainteresowanie spadło, a właściwie prawie go nie było. Zarówno w sobotę, jak niedzielę, marina świeciła pustkami. Tym razem organizatorzy, stoiska przestawili w bardziej dostępne dla klientów miejsce, wzdłuż drogi prowadzącej do SAR-u. Być może słaba frekwencja, to wynik niesprzyjającej aury pogodowej lub handlowej niedzieli.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 49

Gość • Niedziela [14.10.2018, 16:53:44] • [IP: 178.235.177.**]

Kiełbaska pana ptaszka nie wypaliła, gdyby to było atrakcyjne jak co niektórzy nam wciskali to by frekwencja była.

Gość • Sobota [13.10.2018, 18:35:59] • [IP: 178.238.246.**]

Z takimi cenami niech jadą do Niemiec.

Gość • Sobota [13.10.2018, 14:01:51] • [IP: 176.221.122.***]

Na tę imprezkę można pójść tylko raz i jak widac nie tylko ja tak uważam. Ceny i" smaki " pozostawiają wiele do życzenia.

Gość • Sobota [13.10.2018, 12:33:06] • [IP: 176.221.123.***]

W sobotę było bardzo dużo ludzi, nie było gdzie usiąść, trzeba było czekać prawie do każdego stanowiska. Uważam że nawet fajnie było :)

Gość • Sobota [13.10.2018, 10:30:55] • [IP: 37.47.184.***]

W 4 litery wsadzcie sobie fajerwerki i odpalcie. Food trucki to syf i nic więcej. Ludzie myślicie, że to będzie świeże skoro tam nawet bieżącej wody nie ma ? Rzucacie się na wszystko jak glodne psy

Gość • Sobota [13.10.2018, 10:19:03] • [IP: 81.190.127.**]

Gość • Sobota [13.10.2018, 00:23:44] • [IP: 176.221.122.***] " Ceny mają być dla mieszkańców" - i są. A jakie mają być w jednym z najbogatszych, polskich miast, w drogim kurorcie na kresach Rzeczypospolitej? Są dostosowane.

Gość • Sobota [13.10.2018, 10:16:30] • [IP: 62.69.253.***]

eee tam, niezłe piwko było po 8zł a smaczne quesadillas po 22zł za całkiem sporą porcję... i że to niby ma być drogo?? W sobotę przy super pogodzie kolejki były do wszystkich food trucków więc chyba trochę nieprawda co zostało napisane.

Gość • Sobota [13.10.2018, 10:09:46] • [IP: 178.235.187.**]

To nei niedziela handlowa i pogoda tylko beznadziejne miejsce

Gość • Sobota [13.10.2018, 09:26:08] • [IP: 77.252.46.**]

Tego typu imprezy, powinny być organizowane nad Zalewem Szczecińskim w trzcinie...

Gość • Sobota [13.10.2018, 09:24:45] • [IP: 176.221.123.***]

jak byłoby za darmo to byłoby haraszo.

Gość • Sobota [13.10.2018, 09:17:31] • [IP: 188.146.99.***]

Festiwal smaku zapiekanki hamburgera hit doga i kiełbasy z grilla 🤣gdzie owoce morza itp ??

Gość • Sobota [13.10.2018, 08:49:27] • [IP: 178.238.252.***]

Przepraszam ale bylismy w sobote i ludzi sporo bylo. ...

Gość • Sobota [13.10.2018, 07:51:56] • [IP: 62.69.253.**]

podzielam zdanie... brak szacunku dla klienów... ceny wysokie...a jedzenie poniżej normy...tak było poprzednim razem.. tym razem nie byłem... i nie tęskniłem. chętnie zjem coś świeżego i dobrze przygotowanego...

Gość • Sobota [13.10.2018, 07:19:02] • [IP: 178.235.178.***]

Syf i gowno

Gość • Sobota [13.10.2018, 07:05:06] • [IP: 178.238.252.**]

Miejsce lepsze od poprzedniego ale, żeby usiąść i coś zjeść, trzeba było czekać, aż zwolni się ławka.Ceny porażające, szczególnie za takie warunki.

Gość • Sobota [13.10.2018, 06:43:21] • [IP: 83.20.250.**]

Ja też tam byłam, nie zjadłam i nie piłam, bo po prostu się nie dało.Hamburger nie dość, że mdły to jeszcze miejscami surowy.Nigdy więcej.

Gość • Sobota [13.10.2018, 00:39:09] • [IP: 78.10.111.***]

Nic dziwnego. Proste dania, które wcale nie smakują jakoś specjalnie dobrze, są po prostu średnie, ale za to ceny jak za dania robione przez samą Magde Gessler. Może nauczą się wyceniać swoją pracę względem jakości.

Gość • Sobota [13.10.2018, 00:23:44] • [IP: 176.221.122.***]

Do Gość • Piątek [12.10.2018, 23:41:05] • [IP: 95.211.174.***]kuta fon sie odezwał. Co mnie to, ile kto jedziedzie do nas. Ceny mają być dla mieszkańców. Skoro tak się cenią, to po co ta impreza?

Gość • Piątek [12.10.2018, 23:41:05] • [IP: 95.211.174.***]

doprawdy relacja jak z tvpis... w sobotę przy wyśmienitej pogodzie około 15 było mnóstwo ludzi. jedynym błędem nie było tym razem ustawienie trucków frontem do długiego nabrzeża. w niedzielę gdy pogoda uległa radykalnej odmianie słaba frekwencja nie powinna nikogo dziwić... dziwne są te komentarze że drogo - ludzie jadą tu sporo kilometrów nie po to żeby dokładać do interesu a jak ktoś chce coś za darmo to na grochówkę załatwioną przez żmura niech idzie cebulak... pisowskie gó**no 500+ się odezwało