POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [12.10.2018, 07:46:38] • Świnoujście

Każdy mieszkaniec Świnoujścia ma prawo do ciepła

Każdy mieszkaniec Świnoujścia ma prawo do ciepła

fot. Organizator

Bez najmniejszych problemów każda rodzina może otrzymywać od miasta do 200 złotych w ramach dofinansowania do kosztów ogrzewania.

Kim jestem i dlaczego kandyduję do Rady Miasta?
Jestem rdzennym mieszkańcem miasta Świnoujście. Absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Szczecińskiej. Prywatnie mąż, ojciec i dziadek. Pasjonat książek science fiction, fizyki chaosu oraz prac ogrodowych.

Co chcę zrobić jako radny dla miasta i ludzi?
Chcę przywrócić dumę mieszkańców miasta z tego, że w nim żyją. Dlatego też jestem autorem i chcę wdrożyć  program CIEPŁO+  przewidujący zwrot kosztów za ogrzewanie do 2400 zł rocznie, sfinansowanego z pieniędzy uzyskiwanych z podatku od gazoportu, tak aby każdy mieszkaniec partycypował w dochodach miasta.

Dlaczego kandyduję z komitetu Nowa Fala?

Kandyduje z komitetu wyborczego Nowa Fala gdyż jest komitetem bezpartyjnym i nie podlega naciskom politycznym. Skupiamy różnorodnych ludzi dla których ważne jest dobro miasta.


komentarzy: 61, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 61

Sasiad • Niedziela [14.10.2018, 17:34:29] • [IP: 188.146.237.**]

Do 5.173.144.**] dobrze, ze na weekendy a zgadnij gdzie obecni jezdza i za czyje?

Gość • Niedziela [14.10.2018, 17:31:48] • [IP: 188.146.237.**]

: 188.146.35 dobrze mowisz! Tylko nie wiem czy wszyscy tu czytaja ze zrozumieniem. Jestem za! Pan Gala do Rady!!

Gość • Sobota [13.10.2018, 23:23:24] • [IP: 188.146.35.***]

chłopie 15:47:08] Św Pamięci Stanisław Możejko byłby absolutnie za gdyż są to pieniądze mieszkańców, tylko zawłaszczone przez Żmurkiewicza!

Gość • Sobota [13.10.2018, 21:05:58] • [IP: 79.175.193.***]

Mowi sensownie i mnie przekonuje

Gość • Sobota [13.10.2018, 18:32:21] • [IP: 79.175.193.***]

Jestem ZA!

Gość • Sobota [13.10.2018, 15:47:08] • [IP: 37.8.215.***]

Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura - jestem przeciwny każdemu rozdawnictwu bo nawet obsługa tego kosztuje, stwarza możliwości do korupcji, psuje inicjatywę ludzką! Ludziom trzeba stworzyć możliwości zarabiania więcej pieniędzy, trzeba myśleć o wprowadzeniu innowacji, które mogą generować zyski i wyższe zarobki - czyli trzeba ludziom dać wędkę, a nie rybę!. Fakt, że nie jest Pan pierwszy, który tak ludziom miesza w głowach! Wlazł Pan po prostu w sapagi bolszewizmu i tym nas wyborców częstuje. Poza tym znamy tych Pańskich mentorów, zwłaszcza tego słynnego. Panie pomyśl Pan co by powiedział Św Pamięci Stanisław na te Pana pomysły? Wstydź się pan!

Gość • Sobota [13.10.2018, 14:45:51] • [IP: 188.147.71.**]

Jestam na tak. Tak trzymać.

Gość • Sobota [13.10.2018, 14:02:54] • [IP: 79.175.193.***]

Sąsiad, kibicujemy Tobie całą rodzinką.

Gość • Sobota [13.10.2018, 10:08:26] • [IP: 82.174.234.**]

Wcale że nie. Dlaczego mam mieć prawo do ciepła. Z czego to ma wynikać.? W konstytucji nie znalazłem prawa do ciepła. Co więcej paru mieszkańców tego miasta powinno się wystawić na mróz

Gość • Sobota [13.10.2018, 08:38:50] • [IP: 188.146.231.**]

Jeśli rzeczywiście mamy mieć coś z gazoportu to czemu nie. Trzymam kciuki.

Gość • Sobota [13.10.2018, 07:41:15] • [IP: 95.166.56.***]

No no...l czyli rozdawnictwo typowo pisowskie? Miał pan już swoje 5 minut i nic z tego nie wyszło. Ja po prostu nie ufam panu. A nie oddam głosu chociażby za lekceważący stosunek do ludzi i traktowanie ich z góry.

Gość • Sobota [13.10.2018, 04:30:28] • [IP: 5.173.144.**]

Co zrobił jak byl wice prezydentem. Swojch znajomych wsadzil na stołki... Nic nie zrobił dla miasta... Autem służbowym jeździł na weekendy... Temu panu czas się skończył

Gość • Sobota [13.10.2018, 00:30:31] • [IP: 92.42.118.**]

Każdemu mieszkańcowi kupi kufajkę, żeby miał ciepło.

Gość • Piątek [12.10.2018, 23:08:41] • [IP: 188.146.35.***]

ludzie, przecież gala pokazuje skąd pieniądze!I co wy opowiadacie, że to nasze pieniądze. Żaden z mieszkańców nie zobaczył ani złotówki z gazoportu. Dopiero program gali daje nam możliwość zobaczenia tych pieniędzy.

Gość • Piątek [12.10.2018, 22:49:07] • [IP: 79.175.193.***]

Tak dla Tadeusza. Najlepszy sąsiad.

Gość • Piątek [12.10.2018, 22:46:04] • [IP: 79.175.193.***]

Brawo, i wiecej takich!

Gość • Piątek [12.10.2018, 22:06:45] • [IP: 80.245.188.***]

Tadek bardzo słaby program. Jeszcze nie radny a już rozdajesz naszą kasę podatników. Co z tego że będziesz chciał dać jak inni się nie zgodzą i Cię przegłosują. Nic nie zrobisz już swoje 5 minut miałeś.

Gość • Piątek [12.10.2018, 20:49:24] • [IP: 176.221.123.**]

Zagłosuje na tego, który zlikwiduje w pierwszym rzędzie ZGM i spółkę LOKUM.

Gość • Piątek [12.10.2018, 19:50:46] • [IP: 80.245.189.***]

Stara gala w Nowej (?) Fali

Gość • Piątek [12.10.2018, 19:46:19] • [IP: 80.245.179.***]

Kończ waść...

Gość • Piątek [12.10.2018, 19:02:04] • [IP: 83.23.255.**]

wystarczyłoby obniżyć podatki od nieruchomości i zostałoby każdemu w kieszeni więcej na opał.

Aleksander Skiepko • Piątek [12.10.2018, 18:58:18] • [IP: 83.11.146.***]

Phi!! tylko 200 zł. Panie Tadeuszu inni obiecują więcej ! Otwiera Pan nie wybory a licytacje. No Panowie i Panie politycy. Kto da więcej!!??

Gość • Piątek [12.10.2018, 18:37:04] • [IP: 31.2.53.***]

tadek ogarnij sie i zmien lekarza

Gość • Piątek [12.10.2018, 17:44:09] • [IP: 188.147.2.**]

Panie Tadeuszu, super! W końcu jest na kogo głosować!

Gość • Piątek [12.10.2018, 17:02:56] • [IP: 89.64.11.***]

Do goscia z 11.40: Czy do bogatych ludzi? Blagam!! Dla ludzi którzy pracują owszem A nie dla nierobów co chcą wszystko za darmo! Chcesz za darmo - napisz list do świętego Mikołaja. Za Panem Tadeuszem jestem jak najbardziej za!

Oglądasz 1-25 z 61
■ Przytór-Łunowo. Stała organizacja ruchu na ulicy Zalewowej. Od najbliższego piątku 19. października 2018 r. na ulicy Zalewowej, odcinek od ul. Sąsiedzkiej do ul. Szmaragdowej, zostanie wprowadzona stała organizacja ruchu. Prosimy o szczególne zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. UM Świnoujście ■
■ 71-letnia kobieta zginęła pod kołami TIR-a. Do tragedii doszło kilkanaście minut po godzinie 11 na przejściu dla pieszych ■ Święto Edukacji po świnoujsku, czyli kampania wyborcza na koszt podatnika ■ Dotyczy utrudnień w ruchu na ul. Bydgoskiej. Od 10 października 2018r. do 30 kwietnia 2019r. roku w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi modernizacji i przebudowy, wyłączona z ruchu będzie ulica Bydgoska, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gdańską poprzez skrzyżowanie z ulicą Olsztyńską, które też będzie objęte przebudową i dalej od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską do skrzyżowania z ulicą Zamkową. Prosimy o rozważną jazdę, przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego oraz poleceń wydawanych przez osoby kierujące ruchem. Za utrudnienia przepraszamy. WIM UM ■ Jarosław Kaczyński: Władza absolutna demoralizuje absolutnie. W Polsce jest wiele miast, w których urzędują prezydenci od kilku kadencji. Wieloletnie sprawowanie władzy przez jedną osobę budzi kontrowersje. O tak długo sprawujących władzę prezydencką, wypowiedział się publicznie w dniu 06 października 2018 r. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w czasie spotkania przedwyborczego w Krośnie, gdzie PiS walczy o zmianę na funkcji Prezydenta ■ Czy grozi nam zamknięcie przeprawy? 40-letnie pomosty przy promach Karsibór uginają się pod ciężarem dużych pojazdów. Sami pracownicy żeglugi nieraz patrzą na sytuację z niepokojem, jednak zdaniem kierownictwa żeglugi, nie ma powodów do obaw. ■ Bardzo groźny wypadek wydarzył się w środę wieczorem na torach. Pociąg relacji Przemyśl-Świnoujście potrącił mężczyznę który leżał na torach przy tzw. "dzikim przejściu". Jak się nieoficjalnie dowiedziała nasza redakcja, stan około 60-latka jest ciężki ■ Syn kierowcy taksówki, który został pobity w sierpniu tego roku, odebrał z Berlina skradziony samochód ojca. W środku były narkotyki i pałka teleskopowa ■ Mieszkaniec Przytoru: Nie możemy spać przez muczenie krów! Niech ktoś pomoże! Do redakcji portalu iswinoujscie.pl zwrócił się mieszkaniec Przytoru z prośbą o nagłośnienie problemu, który nęka jego oraz sąsiadów. Chodzi o muczenie krów ■ Niemiecki rynek w ogniu! Z szalejącym pożarem walczyło 6 zastępów straży pożarnej! Właściciele stali ze łzami w oczach. Po godzinie 02:00, dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej odebrał zgłoszenie o palących się punktach handlowych przy ulicy Wojska Polskiego. Jak się okazało, kilkumetrowe płomienie trawiły dobytek właścicieli i zaczęły obejmować drzewa oraz pobliskie zabudowania. Do walki z ogniem skierowani zostali strażacy ze Świnoujścia, jednak szybko okazało się, że ogień pod wpływem wiatru wymyka się spod kontroli i potrzebne będzie wsparcie ■ W biały dzień niemal w centrum miasta został pobity człowiek ■ Alarmujące wieści o zatrutych parówkach znów wstrząsnęły posiadaczami psów. Dwa miesiące temu wszyscy szukali truciciela, który rozrzucał śmiercionośną żywność w parku przy Chopina. Teraz parówki nafaszerowane trutką na szczury są rozrzucane na osiedlu Gdyńska. W tej sprawie piszą do nas przerażeni Czytelnicy, którzy boją się o swoje pieski ■ Świat polityki jest jak poker, do ostatniej rozgrywki nie można się zdradzić i trzeba zachować kamienną twarz, nawet gdy karta nie idzie po naszej myśli. Przekonał się o tym Mateusz Rojewski z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, który przyznał, że kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście jest Janusz Żmurkiewicz. Teraz jego przełożeni zapowiadają, że wobec Pana Mateusza Rojewskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe! Wszystko zaczęło się od pytania jednego z mieszkańców Świnoujścia, odnośnie kandydata PiS w nadchodzących wyborach na Prezydenta Miasta Świnoujście, przesłanego w formularzu „Napisz do Ministra”. Odpowiedzi udzielił pracownik Biura Ministra – Mateusz Rojewski, który poinformował że kandydatem PiS jest obecny prezydent – Janusz Żmurkiewicz ■ Masowo oszukuje na portalu OLX i twierdzi że zarobił ponad 2 miliony. Kim jest Kacper ze Świnoujścia? Zobacz film! ■ Dar krwi jest darem życia - Czytelniczka dziękuje wszystkim, którzy pomogli jej mamie ■ Zderzenie rowerzystów może mieć naprawdę poważne skutki. Do takiego wypadku doszło w piątek na ścieżce rowerowej przy ulicy Matejki, gdzie 13-latek zajechał drogę innemu rowerzyście. Wskutek zderzenia chłopiec upadł na chodnik doznając urazu głowy na tyle poważnego, że został przetransportowany do jednego ze szpitali w Szczecinie. ■ Już dawno przywykliśmy do widoku dzików przechadzających się ulicami, czasem można spotkać wytwornego lisa lub nawet godnego borsuka. Ale lubieżny Łoś, to coś nowego. Ostrzegamy mieszkańców, w mieście grasuje ciekawski łoś, niedyskretnie podglądający mieszkańców przez okna. Chrońmy żony, matki i małe dzieci, prawdziwe zwierzę grasuje po mieście ■ Na jednej z działek znaleziono zwłoki dwóch osób. Oględziny miejsca trwały do późnych godzin nocnych. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Wczoraj w godzinach popołudniowych za świetlicą Ogrody Granica znaleziono ciała dwóch osób. Zwłoki kobiety i mężczyzny były już w stanie rozkładu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że denaci mieli ponad 60 lat. Ciało mężczyzny wisiało wewnątrz, kobiety leżało. Na miejscu zjawił się prokurator, policja, wezwano również strażaków, którzy pomagali w akcji po zmroku, doświetlając teren. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok i zabrane ■