░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [08.11.2018, 10:09:51] • Świnoujście

W listopadzie wielkie porządki

W listopadzie wielkie porządki

fot. iswinoujscie.pl

W listopadzie mamy ostatnią szansę pozbyć się starych mebli, czy sprzętu AGD. Odbędzie się wywóz śmieci wielkogabarytowych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Sobota [10.11.2018, 06:55:43] • [IP: 174.254.135.**]

to ja ich nic nie rozumiem

Gość • Piątek [09.11.2018, 14:47:42] • [IP: 185.210.38.**]

Strasznie durne komentarze.

Gość • Piątek [09.11.2018, 14:30:18] • [IP: 92.42.114.**]

W Niemczech przeważnie w każdy wtorek wystawiane są gabaryty czyli raz w tygodniu, można??

Gość • Piątek [09.11.2018, 13:31:10] • [IP: 176.221.123.**]

Proszę zobaczyć syf na zapleczu Grunwaldzkiej od Nr 62-65. I nikt tego jakoś 9 listopada nie wywiózł. Ciekawe jak długo będzie to wszystko stać ?

Gość • Czwartek [08.11.2018, 21:08:38] • [IP: 178.238.252.***]

Gabaryty przed domem to pikuś. Byłam ostatnio w lesie, to co zobaczyłam było przerażające. Butelek. puszek, reklamówek więcej niż grzybów. Jak się na to patrzy, płakać się chce. Co my zostawimy po sobie naszym dzieciom i wnukom. Ludzie opamiętajcie się.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 20:55:48] • [IP: 188.146.102.**]

Brak firmy konkurencyjnej w mieście, gdyby była taka firma powołana przez U.M. z pakietem większościowym miasta to dwie firmy na tym rynku śmieciowym bili by się o wywóz śmieci, a tak monopolista robi co chce a miasto tonie w śmieciach, i taka sytuacja zadowala radnych, i ze stoickim spokojem czekają na pobranie diety nie widząc problemów mieszkańców.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 20:03:45] • [IP: 87.78.227.**]

Stare meble i do tego kacze lajno, to wszystko trzeba sprzatnac.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 19:52:16] • [IP: 37.249.151.*]

Najlepiej jak prezydent poukłada się z mafią remondisowską i robią co chcą za naszą kase

polak mały • Czwartek [08.11.2018, 19:06:10] • [IP: 95.129.228.***]

Ludki ogarnijcie się, są terminy zbioru gabarytów gdyż, firma nie zajmuje się tylko gabarytami ale wszelakimi śmieciami od normalnych z koszy czyli waszymi domowymi . śmieciarze sami jesteście, po budowlane itp. Więc miejcie chociaż szacunek dla panów którzy sprzątają po was, bo sami jesteście śmieciarzami i gdyby nie ta firma to by wam szczury gromadami po mieszkaniach biegały. ..

Gość • Czwartek [08.11.2018, 18:51:03] • [IP: 87.78.227.**]

Najlepiej zaczac sprzatanie juz 11 i 12 listopada i to takie coby cala Europa podziwiala, jaki to czysty Krai.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 17:48:58] • [IP: 37.47.165.**]

jakoś udajecie Europejczyków i głosujecie na SLD i PO a potem chcecie śmieci wywalać po lasach jak ruskie. Wyszło szydło z worka kim jesteście bo w waszych kochanych Niemczech też odbierają gabaryty raz na jakiś czas

Gość • Czwartek [08.11.2018, 15:53:02] • [IP: 77.252.46.**]

Zawsze można gabaryty podrzucić pomysłodawczyni i jej przydupasowi przed ich zapierdziałe domy. -Pozwalam.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 15:32:27] • [IP: 94.254.224.***]

Czyli czas na kupowanie nowych mebli czy sprzętu elektronicznego gdyż w innym terminie nie wolno? Halo coś nie tak z tym że Remondis ma nam ustalać kiedy i co mamy kupować, lub remontować, czy to już dyktat firmy usługowej ?a jak na danym obszarze nie ma gabarytów to te wspólnoty muszą płacić za brak gabarytów czy sprzętu RTV? Bo jak ktoś sam odwiezie to musi zapłacić lub jak wzywa poza terminem gdyż nie zdążył z remontem lub była kolejka w sklepie albo zabrakło tego towaru jaki chciał klient Czy my jesteśmy zakładnikami Remondis ?

Janusz • Czwartek [08.11.2018, 15:25:54] • [IP: 80.245.190.***]

Po co bede wystawiał jak lepiej zapakować i wywalić w lesie gdzie

Gość • Czwartek [08.11.2018, 14:17:36] • [IP: 93.94.186.**]

Płaci się bardzo dużo za śmieci, to gabaryty niech wywożą, jak stoją pod śmietnikiem.Trudno czekać z zakupem nowych mebli do terminu wywozu gabarytów.

PLO • Czwartek [08.11.2018, 13:50:19] • [IP: 83.246.65.***]

murzaje z opon robia klapki

Gość • Czwartek [08.11.2018, 13:47:37] • [IP: 37.47.176.***]

gabaryty tez można samemu wywiezć do Remondisu tak samo elektronike itp. a wiec onony powinny lądować normalnie w koszu skoro to nie gabaryt??

Gość • Czwartek [08.11.2018, 13:03:25] • [IP: 188.147.39.**]

IP: 94.254.232. żal dupę ściska? Opony czekają na firmę utylizującą tak jest z każdą partią. Wyczerpał pan możliwości donosów i co dalej tępy moherze.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 12:48:52] • [IP: 178.238.249.**]

Gabaryty powinny być wywożone nie w określonych terminach a w zależności od potrzeby.Zakup np.mebli wynika z bieżącej potrzeby i nie da się dopasować do terminu wywozu gabarytów. No bo gdzie w blokach gdzie mieszkania są małe trzymać stare meble. Albo czystość albo sztywne terminy.Miasto powinno też regularnie w lokalnych mediach przypominać jak segregować śmieci i co jest gabarytem a co nie i gdzie za darmo samemu można wywieźć.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 11:54:08] • [IP: 94.254.232.**]

Góra opon na Wielkopolskiej ale władza nie chce tego widzieć To tak trwa od wielu lat!

Gość • Czwartek [08.11.2018, 11:32:32] • [IP: 92.42.116.***]

Proponuję przypomnieć, zę opony za darmo można samemu odstawić do Remondisu (4 sztuki w ciągu roku) , oraz ze ta firma nie zabiera opon spod śmietników !! To nie są gabaryty !!

Gość • Czwartek [08.11.2018, 11:24:09] • [IP: 62.69.241.**]

Opony to raczej nie gabaryty, zgadza się?

Gość • Czwartek [08.11.2018, 10:52:14] • [IP: 178.238.252.**]

Z opon, dużo fajnych rzeczy można zrobić...jak się ma działkę.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 10:37:41] • [IP: 80.55.205.***]

ciekawe czy te opony zabiorą?

Gość • Czwartek [08.11.2018, 10:26:59] • [IP: 92.42.116.**]

Proszę napisać jakie są kary za wykładanie gabarytów poza wyznaczonym terminem oraz za wykładanie śmieci które nie są gabarytami bo to poważny problem w naszym mieście a durni ludzi wywalają jak leci nie tylko gabaryty i nie w terminie!

Oglądasz 1-25 z 25
■ Astaldi nie chce zapłacić za gadżety. Miało być uroczyście i z gadżetami. Były tylko gadżety. Na 5 lipca ubiegłego roku miasto zaplanowało uroczyste podpisanie umowy o budowie tunelu pod Świną. Zamówiono 1000 breloczków i antystresowych gadżetów w kształcie czapki z daszkiem o wartości 9 tysięcy złotych. Uroczystość tego dnia się jednak nie odbyła, a umowy z firmą Astaldi w ogóle nie podpisano. Kto zapłaci za gadżety? ■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■