POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.10.2018, 21:17:18] • Świnoujście

Szukamy zwyrodnialca, który wrzucił kotkę do pojemnika na odzież

Szukamy zwyrodnialca, który wrzucił kotkę do pojemnika na odzież

fot. Czytelnik

Kotka żyła wolno, nikomu nie przeszkadzała. Aż do czasu, kiedy jakiś zwyrodniały człowiek postanowił "zabawić się" jej kosztem.

Żywe zwierzę zostało wrzucone do kontenera na używaną odzież.

Szukamy zwyrodnialca, który wrzucił kotkę do pojemnika na odzież

fot. iswinoujscie.pl

Teraz szukamy świadków zdarzenia, może ktoś widział moment, kiedy kotka była wpychana do pojemnika?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 46

Gość • Piątek [02.11.2018, 20:45:26] • [IP: 83.26.105.***]

proponuję, aby do tego pojemnika wrzucić sprawcę, niech posiedzi kilka dni wśród śmierdzących szmat, to może zmądrzeje, albo głupi zdechnie

Gość • Czwartek [01.11.2018, 13:37:29] • [IP: 5.173.128.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

GośćPoznań • Czwartek [01.11.2018, 11:14:50] • [IP: 88.151.138.***]

Tak jak już wspomniałam na stronie fb Animals - po ustaleniu sprawcy dołożę pieniądze na wynagrodzenie dla adwokata procesie karnym.Z wielką przyjemnością!

Gość • Środa [31.10.2018, 23:03:07] • [IP: 83.20.239.**]

Brak szacunku do kotów i innych zwierząt domowych powinien być traktowany jako choroba psychiczna.

Gość • Środa [31.10.2018, 21:04:23] • [IP: 80.245.178.***]

co powiadacie, co powiadacie? Szukacie zwyrodnialca? Szukajcie raczej kota, a najlepiej myszy: Tam gdzie jest kot, musi być też mysz. Reasumując: szukajcie szajbusa, który wrzucił do pojemnika na odzież mysz, albo co być może o Bosch! obskuranta, który wrzucił do pojemnika na odzież reformy trącące myszą. Czy w tej osadzie, lub o Bosch! redakcji, są jacyś umiarkowani ludzie?

Gość • Środa [31.10.2018, 20:26:35] • [IP: 5.172.255.***]

Do IP: 178.238.251.*** 31.10.2018, 15:46:56: Matka tego sprawcy nie jest temu winna i nie życz jej źle. Natomiast bydlę, który skrzywdził kotkę musi ponieść konsekwencje. Do IP: 37.47.173.*** 31.10.2018, 11:06:48: a może tobie by było cieplo w skrzynce??!! Baran!

Gość • Środa [31.10.2018, 18:32:17] • [IP: 37.47.173.***]

Wytępić wszystkie te pchlarze

Gość • Środa [31.10.2018, 18:29:14] • [IP: 88.156.234.**]

Bandzior albo debil i tyle w temacie . Tylko kotki szkoda

Gość • Środa [31.10.2018, 18:21:40] • [IP: 95.40.117.***]

Wogule te pojemniki to pomyłka wczoraj przy Leningradach wyciągali złodzieja który rotorycznie wchodzi i wyciąga lepsze rzeczy z pojemnika a potem rowerem znika.

Gość • Środa [31.10.2018, 17:49:05] • [IP: 176.221.123.**]

Tego kota to przeważnie chłopczyk z tego bloku nosił na rękach, nieraz widziałem jak go gonił aby wzìąć-choć kot uciekał przed nim.Zwrócilem uwagę ale to nie pomagało-chłopca tego wszyscy znają i w głębi serca takie myśli się nasuwają ale ostatecznie niezlapano go na gorącym uczynku ale są kamery w tym bloku może pomogą znaleźć winnego.

Gość • Środa [31.10.2018, 17:21:35] • [IP: 95.129.224.**]

Ale to nie był pierwszy incydent tego typu. Kilka dni temu już wyciągali innego kota z tego samego pojemnika.

Gośćkotek • Środa [31.10.2018, 16:19:42] • [IP: 92.42.114.**]

Kociak sam wlazł, a wy pomstujecie na kogoś? Byłeś widziałeś?

Gośćbambi= • Środa [31.10.2018, 15:52:01] • [IP: 178.238.251.***]

zeby-zdechlo-to-scierwo

Gośćbambi- • Środa [31.10.2018, 15:49:57] • [IP: 178.238.251.***]

jakas-matka-urodzila-to-bydle

Gośćbambi= • Środa [31.10.2018, 15:46:56] • [IP: 178.238.251.***]

chialbym-zeby-jego-mztka-dostala-raka

Gość • Środa [31.10.2018, 14:42:12] • [IP: 188.146.41.***]

KOT PREZESA DO KRYMINAŁU TRAFIŁ?

Gość • Środa [31.10.2018, 14:10:12] • [IP: 95.166.56.***]

Jakim zwyrodnialcem musi być ten człowiek... Serce pęka...

Gość • Środa [31.10.2018, 13:38:17] • [IP: 37.47.143.*]

Cóż za wrażliwość...Czy jesteście tak samo wrażliwi na mordowanie tysięcy zwierząt każdego dnia w rzeźniach ? Umierają w męczarniach.

Gość • Środa [31.10.2018, 13:19:02] • [IP: 77.111.247.**]

jusz nie hejtujecie policji ?

Gość • Środa [31.10.2018, 12:08:17] • [IP: 31.0.67.**]

Jaka to ulica?? Jak ktos sie opiekuje kicia i nie da sie zlapac to mozna jej dac antybiotyk w jedzeniu to wyzdrowieje. Antyb od weterynarza. Życzę zdrowka kici kochana Zal mi tych kotkow bezdomnych:(

Gość • Środa [31.10.2018, 11:56:35] • [IP: 31.0.67.**]

Badz przeklenty ty BYDLAKU

Gość • Środa [31.10.2018, 11:39:09] • [IP: 85.221.133.***]

Nie tylko wskaźników religijności. Samotnych mamusiek, konkubinatów, rozwodów, patologii ciąży, wczesniactwa, umieralności niemowląt, przestępczości (w tym nieletnich), narkomanii, alkoholizmu, nikotynizmu, absencji szkolnej itd. Za to na siódmym miejscu w Polsce w dochodach na łebka. Bo jak twierdza lewacy przestepczość i puszczalstwo bierze się z biedy, oczywiście.

Gość • Środa [31.10.2018, 11:06:48] • [IP: 37.47.173.***]

Czego ryczycie za jakimś pchlarzem !! Przynajmniej ciepło było siersciuchowi w skrzynce !!

Gość • Środa [31.10.2018, 09:46:16] • [IP: 178.238.245.**]

ale zwyrodnialec, za małe kary na takich bydlaków

1392 • Środa [31.10.2018, 09:40:00] • [IP: 5.173.184.***]

Kot ma dzisiaj większe prawa od człowieka od co...

Oglądasz 1-25 z 46
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność poinformować, że w dniu 22 czerwca (sobota) o godz. 14:00 w Bibliotece Głównej (ul. Piłsudskiego 15) odbędzie się spotkanie, poświęcone Theodorowi Fontane. Spotkanie organizuje Koło Przyjaciół Zamków i Ogrodów z Marchii, z siedzibą w Berlinie, które w ten sposób zamierza uczcić 200-lecie urodzin autora książki „Meine Kinderjahre”. Dziecięce lata Theodor Fontane spędził w Świnoujściu, stąd pomysł na spotkanie rocznicowe w naszym mieście. Językiem uroczystości będzie wyłącznie język niemiecki, a weźmie w niej udział m.in. znana aktorka monachijskiego teatru, Pani Christine Hammacher- Möller, która przeczyta fragmenty cytowanej książki. Wszystkich zainteresowanych osobą i twórczością Theodora Fontane (a nie zrażonych barierą językową spotkania) serdecznie zapraszamy w sobotę do Biblioteki. Wstęp wolny! ■
■ Nowy prezes ZMPSiŚ SA. Rada Nadzorcza Spółki Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA na posiedzeniu w dniu 17 czerwca br. powołała Pana Krzysztofa Urbasia na stanowisko prezesa zarządu. Nowy prezes swoje obowiązki obejmie z dniem 1 lipca br. - informuje Monika Woźniak-Lewandowska Specjalista ds. komunikacji i PR ■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Certyfikat przyznawany jest tylko na jeden sezon. Otrzymują go kąpieliska, które spełniają wyśrubowane wymogi czystości środowiska. Ocena jest 3-etapowa – od aplikacji, przez weryfikację po losową międzynarodową kontrolę. Sprawdzane są głównie kryteria czystości i bezpieczeństwa. Kąpielisko musi być strzeżone a także wyposażone w środki pierwszej pomocy. Brany jest również pod uwagę klimat i przyjazność infrastruktury – podjazdy dla niepełnosprawnych czy tablice informacyjne. Ostatecznie o przyznaniu Błękitnej Flagi decyduje krajowe i międzynarodowe jury. Już od jutra od godziny 10, na kąpielisku pojawią się ratownicy by strzec Państwa bezpieczeństwa ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? ■ Huśtawka dla dzieci niepełnosprawnych może być zagrożeniem dla innych użytkowników? Nawet zabawa na bezpiecznym placu może skończyć się wypadkiem. Przekonała się o tym dziewczynka, która postanowiła pohuśtać się na urządzeniu przeznaczonym dla dzieci niepełnosprawnych. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe ■ Agresja rowerzysty - uderzoną kobietę zabrało pogotowie. Zajście z udziałem czterech młodych rowerzystów i właścicieli posesji przy ulicy Rycerskiej miało bardzo nieoczekiwany przebieg. Najpierw jadący na rowerach nie chcieli ustąpić drogi samochodowi, potem jeden z nich wykazał się niepojętą agresją, w wyniku czego kobieta trafiła do szpitala ■ Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili i zatrzymali podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety idącej promenadą. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania obrażeń ciała u pokrzywdzonej w wyniku rzucenia kamieniem oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, tj. o czyn z art. 160 § 1 i art. 157 § 2 kk. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3 ■ Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA zaprasza mieszkańców Świnoujścia na spotkania podczas, których przedstawi koncepcję budowy Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego. Po prezentacjach eksperci będą odpowiadać na pytania zainteresowanych. Spotkania odbędą się: 9 czerwca, godzina 12.00 w Sali Teatralnej MDK przy ul. Matejki, 16 czerwca, godzina 12.00 w filii MDK na Warszowie przy ul. Sosnowej 18. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę ■ Bez głosów sprzeciwu przy pięciu wstrzymujących się radni przyjęli uchwałę w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty ■ Rada Miasta uchwaliła nowe zasady przyznawania Bonu Seniora. Odtąd miejski Bon Seniora ma być wypłacany w formie świadczenia pieniężnego ■ 2 miliony 200 tysięcy złotych na projekty inwestycyjne oraz 200 tysięcy na tzw. projekty miękkie to kwoty zapisane w uchwale w sprawie ustalenia wysokości środków finansowych na Budżet Obywatelski Miasta, które przyjęła dziś Rada Miasta ■