POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [30.10.2018, 21:17:18] • Świnoujście

Szukamy zwyrodnialca, który wrzucił kotkę do pojemnika na odzież

Szukamy zwyrodnialca, który wrzucił kotkę do pojemnika na odzież

fot. Czytelnik

Kotka żyła wolno, nikomu nie przeszkadzała. Aż do czasu, kiedy jakiś zwyrodniały człowiek postanowił "zabawić się" jej kosztem.

Żywe zwierzę zostało wrzucone do kontenera na używaną odzież.

Szukamy zwyrodnialca, który wrzucił kotkę do pojemnika na odzież

fot. iswinoujscie.pl

Teraz szukamy świadków zdarzenia, może ktoś widział moment, kiedy kotka była wpychana do pojemnika?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 46

Gość • Piątek [02.11.2018, 20:45:26] • [IP: 83.26.105.***]

proponuję, aby do tego pojemnika wrzucić sprawcę, niech posiedzi kilka dni wśród śmierdzących szmat, to może zmądrzeje, albo głupi zdechnie

Gość • Czwartek [01.11.2018, 13:37:29] • [IP: 5.173.128.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

GośćPoznań • Czwartek [01.11.2018, 11:14:50] • [IP: 88.151.138.***]

Tak jak już wspomniałam na stronie fb Animals - po ustaleniu sprawcy dołożę pieniądze na wynagrodzenie dla adwokata procesie karnym.Z wielką przyjemnością!

Gość • Środa [31.10.2018, 23:03:07] • [IP: 83.20.239.**]

Brak szacunku do kotów i innych zwierząt domowych powinien być traktowany jako choroba psychiczna.

Gość • Środa [31.10.2018, 21:04:23] • [IP: 80.245.178.***]

co powiadacie, co powiadacie? Szukacie zwyrodnialca? Szukajcie raczej kota, a najlepiej myszy: Tam gdzie jest kot, musi być też mysz. Reasumując: szukajcie szajbusa, który wrzucił do pojemnika na odzież mysz, albo co być może o Bosch! obskuranta, który wrzucił do pojemnika na odzież reformy trącące myszą. Czy w tej osadzie, lub o Bosch! redakcji, są jacyś umiarkowani ludzie?

Gość • Środa [31.10.2018, 20:26:35] • [IP: 5.172.255.***]

Do IP: 178.238.251.*** 31.10.2018, 15:46:56: Matka tego sprawcy nie jest temu winna i nie życz jej źle. Natomiast bydlę, który skrzywdził kotkę musi ponieść konsekwencje. Do IP: 37.47.173.*** 31.10.2018, 11:06:48: a może tobie by było cieplo w skrzynce??!! Baran!

Gość • Środa [31.10.2018, 18:32:17] • [IP: 37.47.173.***]

Wytępić wszystkie te pchlarze

Gość • Środa [31.10.2018, 18:29:14] • [IP: 88.156.234.**]

Bandzior albo debil i tyle w temacie . Tylko kotki szkoda

Gość • Środa [31.10.2018, 18:21:40] • [IP: 95.40.117.***]

Wogule te pojemniki to pomyłka wczoraj przy Leningradach wyciągali złodzieja który rotorycznie wchodzi i wyciąga lepsze rzeczy z pojemnika a potem rowerem znika.

Gość • Środa [31.10.2018, 17:49:05] • [IP: 176.221.123.**]

Tego kota to przeważnie chłopczyk z tego bloku nosił na rękach, nieraz widziałem jak go gonił aby wzìąć-choć kot uciekał przed nim.Zwrócilem uwagę ale to nie pomagało-chłopca tego wszyscy znają i w głębi serca takie myśli się nasuwają ale ostatecznie niezlapano go na gorącym uczynku ale są kamery w tym bloku może pomogą znaleźć winnego.

Gość • Środa [31.10.2018, 17:21:35] • [IP: 95.129.224.**]

Ale to nie był pierwszy incydent tego typu. Kilka dni temu już wyciągali innego kota z tego samego pojemnika.

Gośćkotek • Środa [31.10.2018, 16:19:42] • [IP: 92.42.114.**]

Kociak sam wlazł, a wy pomstujecie na kogoś? Byłeś widziałeś?

Gośćbambi= • Środa [31.10.2018, 15:52:01] • [IP: 178.238.251.***]

zeby-zdechlo-to-scierwo

Gośćbambi- • Środa [31.10.2018, 15:49:57] • [IP: 178.238.251.***]

jakas-matka-urodzila-to-bydle

Gośćbambi= • Środa [31.10.2018, 15:46:56] • [IP: 178.238.251.***]

chialbym-zeby-jego-mztka-dostala-raka

Gość • Środa [31.10.2018, 14:42:12] • [IP: 188.146.41.***]

KOT PREZESA DO KRYMINAŁU TRAFIŁ?

Gość • Środa [31.10.2018, 14:10:12] • [IP: 95.166.56.***]

Jakim zwyrodnialcem musi być ten człowiek... Serce pęka...

Gość • Środa [31.10.2018, 13:38:17] • [IP: 37.47.143.*]

Cóż za wrażliwość...Czy jesteście tak samo wrażliwi na mordowanie tysięcy zwierząt każdego dnia w rzeźniach ? Umierają w męczarniach.

Gość • Środa [31.10.2018, 13:19:02] • [IP: 77.111.247.**]

jusz nie hejtujecie policji ?

Gość • Środa [31.10.2018, 12:08:17] • [IP: 31.0.67.**]

Jaka to ulica?? Jak ktos sie opiekuje kicia i nie da sie zlapac to mozna jej dac antybiotyk w jedzeniu to wyzdrowieje. Antyb od weterynarza. Życzę zdrowka kici kochana Zal mi tych kotkow bezdomnych:(

Gość • Środa [31.10.2018, 11:56:35] • [IP: 31.0.67.**]

Badz przeklenty ty BYDLAKU

Gość • Środa [31.10.2018, 11:39:09] • [IP: 85.221.133.***]

Nie tylko wskaźników religijności. Samotnych mamusiek, konkubinatów, rozwodów, patologii ciąży, wczesniactwa, umieralności niemowląt, przestępczości (w tym nieletnich), narkomanii, alkoholizmu, nikotynizmu, absencji szkolnej itd. Za to na siódmym miejscu w Polsce w dochodach na łebka. Bo jak twierdza lewacy przestepczość i puszczalstwo bierze się z biedy, oczywiście.

Gość • Środa [31.10.2018, 11:06:48] • [IP: 37.47.173.***]

Czego ryczycie za jakimś pchlarzem !! Przynajmniej ciepło było siersciuchowi w skrzynce !!

Gość • Środa [31.10.2018, 09:46:16] • [IP: 178.238.245.**]

ale zwyrodnialec, za małe kary na takich bydlaków