POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [07.11.2018, 17:38:13] • Świnoujście

Czytelnik: Krokusy- nowe symbole jesieni?

Czytelnik: Krokusy- nowe symbole jesieni?

fot. Czytelnik

Jesień kojarzy się z kolorowymi liśćmi i kasztanami spadającymi z drzew. Krokusy sadzimy jesienią, najlepiej we wrześniu, ale jeśli aura jest sprzyjająca można też w październiku...Jak połączyć te dwa elementy?

Natura coraz częściej zaskakuje, daje prezenty w postaci upalnych lat, łagodnych zim, ponownych kwitnień niektórych drzew. I tak, gorące lato dawno mamy za sobą, w lasach panuje istny wysyp grzybów, a początek listopada sprzyja spacerom i przebywaniu na świeżym powietrzu. Jeżeli jeszcze wytężymy wzrok, możemy dostrzec kolejną, nieco bardziej zaskakującą niespodziankę - na skwerze przy ulicy Chrobrego kwitną krokusy - opisuje czytelnik!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Piątek [09.11.2018, 11:51:48] • [IP: 37.248.214.***]

Podobno trawniki pod urzędem są całe w narcyzach. Widok niesamowity o tej porze roku

Gość • Czwartek [08.11.2018, 13:55:39] • [IP: 95.166.56.***]

Ojojoj...,. Toż to zimowity... normalne, że zakwitają o tej porze...

Gość • Czwartek [08.11.2018, 12:33:23] • [IP: 84.57.45.***]

ZIEMOWITY !! Sa trujace, lepiej zeby dzieci ich nie zrywaly.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 11:38:06] • [IP: 164.127.223.**]

I tak dzięki lekturze lokalnego portalu (forum) dowiedziałem sie o czymś takim jak zimowit, bo dotąd znałem Ziemowitów.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 10:32:06] • [IP: 164.127.223.**]

Gdyby żurawie i bociany zaczęły wracać, to bym uznał za rzeczywista sensację, a krokusy to tylko efekt automatycznego reagowania roślinnych tkanek, komórek na przejściowe ocieplenie.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 08:57:51] • [IP: 37.248.210.**]

A na grunwaldzkiej wychodzą tulipany

Gość • Czwartek [08.11.2018, 08:32:18] • [IP: 176.221.123.***]

zimowit udaje krokusy, cóż za misterny plan, godny prezesa :)

Gość • Czwartek [08.11.2018, 06:09:28] • [IP: 37.47.188.***]

Przecież to ZIMOWITY. Wyglądają identycznie jak krokusy i to jest właśnie ich pora kwitnienia. Trochę więcej sprawdzania tematu a nie tworzenie artykułów na siłę

Gość • Środa [07.11.2018, 22:10:21] • [IP: 37.47.190.***]

Krokus to taki nasz obecny prezydent najlepszy

lobo. • Środa [07.11.2018, 20:20:06] • [IP: 178.238.246.***]

To jest zimowit.Żadne krokusy.

Gość • Środa [07.11.2018, 18:50:57] • [IP: 178.235.179.***]

To zimowity.Działkowicz.

Gość • Środa [07.11.2018, 18:28:29] • [IP: 31.0.43.***]

Bzdura do kwadraty :-) to Ziemowity kwitną jesienią !!

Gość • Środa [07.11.2018, 18:03:29] • [IP: 5.174.115.**]

to jest zimowit jesienny.

Gość • Środa [07.11.2018, 17:58:26] • [IP: 95.129.228.***]

Co za durny artykuł to są krokusy które kwitną na jesień. Taka odmiana wystarczy wpisać w google i nie trzeba pisać durnych artykułów :p nawet jakby była zimowa pogoda to one zakwitną o tej porsw roku.

Gość • Środa [07.11.2018, 17:56:07] • [IP: 95.129.228.***]

To są taka odmiana krokusy jesienne.

Gość • Środa [07.11.2018, 17:47:36] • [IP: 178.238.253.**]

to nie krokusy kwitną tylko zimowity, latem mają liście a o tej porze piękne kwiaty.

Oglądasz 1-16 z 16
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach: do 16.11.2018 r. w godz. 17.00-18.45 oraz 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00H www.http://wosp.swinoujscie.pl/ ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■