POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [08.11.2018, 17:31:34] • Świnoujście

Przetarg na wybór wykonawców kolejnych trzech ulic

Przetarg na wybór wykonawców kolejnych trzech ulic

fot. BIK UM Świnoujście

Do 14 listopada można składać oferty w przetargu na kompleksową przebudowę ulic Roosevelta, Trentowskiego i Kasprowicza.

To kolejne ulice przekazane do modernizacji w ramach "Programu przebudowy dróg powiatowych i gminnych".

Przetarg na wybór wykonawców kolejnych trzech ulic

fot. BIK UM Świnoujście

Obecnie ich nawierzchnia jest w znacznym stopniu zniszczona. Jak wyglądają obecnie prezentujemy na zdjęciach.

Przetarg na wybór wykonawców kolejnych trzech ulic

fot. BIK UM Świnoujście


komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość Piątek 09.11.2018 • Piątek [09.11.2018, 21:33:23] • [IP: 178.235.180.**]

Proponuję jak najszybciej zrobić ul.Wojska Polskiego, tam roboty praktycznie stoją w miejscu, bądż co bądz bardzo ważna ulica.Lubimy rozgrzebać i udawać że coś się dzije.

Gość • Piątek [09.11.2018, 16:16:19] • [IP: 164.127.223.**]

09:39:04] • [IP: 176.221.122.* Może to ulica zabytkowa, jak Hołdu Pruskiego czy Krzywoustego?

Gość • Piątek [09.11.2018, 16:13:59] • [IP: 164.127.223.**]

11:30:16 Nie remontowano, lecz zalepiano.

Gość • Piątek [09.11.2018, 15:45:29] • [IP: 80.245.176.***]

Jaką przebudowę tu już jest asfalt a na Norwida, Gałczyńskiego to jeszcze jest kamień nie asfalt. Co wy na to ?? Kiedy tam położycie asfalt urzędasy.

Gość • Piątek [09.11.2018, 13:20:18] • [IP: 92.42.119.***]

Grunwaldzka Srardzka... DEPTAK K****

Gość • Piątek [09.11.2018, 11:30:16] • [IP: 95.129.224.**]

Roosevelta remontowano KILKA LAT TEMU

Gość • Piątek [09.11.2018, 10:51:16] • [IP: 176.221.123.***]

A ul. Zapolskiej tymczasowo w latach 70 zbudowana z dziurawych, połamanych płyt" jumbo". Też się prosi o wymianę.

Gość • Piątek [09.11.2018, 10:41:21] • [IP: 109.241.63.**]

Ile jeszcze lat mam czekać na remont nawierzchni i podłączenie do PEC ulicy Toruńskiej? Jak trzy lata temu było to obiecywane, to ktoś zdecydował o beznadziejnie długo wykonanym remoncie Kościuszki i Markiewicza. Potem zablokowano dzielnicę rozpoczętym remontem Gdańskiej. Grunwaldzka ma zdegradowaną nawierzchnię, więc większy ruch ma teraz Markiewicza i Szkolna, na światłach korek. Oj, nieładnie projektanci, nie radzicie sobie z miejskim ruchem, nie radzicie. Wolice wszędzie betonować i robić deptaki, a potem jednokierunkowe, by miasto było koszmarnym labiryntem. Lechicka to wstyd już na całą Polskę, centrum miasta i kocie bruki z ubiegłego stulecia. Ktoś pozwolił na zabudowę rynkowego parkingu-i zablokował przedłużenie Wł. IV, gdzie ma być nowa Steyera - będą kolejne korki przy wyjeździe z tunelu. Brak rzetelnej wiedzy tych, którzy nie ogarniają ruchu miejskiego, bo brak remontów nawierzchni w mieście to wstyd dla włodarzy miasta i radnych, którzy przez lata nic z tym nie robili. Ogromny wstyd!!

Gość • Piątek [09.11.2018, 09:55:24] • [IP: 82.174.234.**]

Czyli wygra firma co będzie przebudować jedną koparką i trzema pracownikami przez kilka lat?

Gość • Piątek [09.11.2018, 09:49:14] • [IP: 93.94.190.***]

7:55- Agatowska mieszka nie tam, lecz gdzieś na Fredry czy Kossaków, czyli w tej raczej niewillowej części Posejdonu.

Gość • Piątek [09.11.2018, 09:39:04] • [IP: 176.221.122.**]

Kiedy przebudowa niewielkiej ul. Lechickiej?. To praktycznie centrum miasta a wrażenie jest takie że mamy nadal XlX wiek.

Gość • Piątek [09.11.2018, 09:35:58] • [IP: 178.238.245.**]

KIEDY GRUNWALDZKA!?

Gość • Piątek [09.11.2018, 09:11:13] • [IP: 83.21.49.**]

A co z ulica Sienkiewicza tam jest dziura na dziurze strach ta ulica jazdzic

Gość • Piątek [09.11.2018, 09:09:10] • [IP: 62.69.253.*]

Mieszkańcy! Najpierw prezydent Wam wybuduje promenadę zdrowia za grube miliony, wytnie trochę lasu a potem da ogłoszenie na przetarg remontu ulic za grosze takie że nikt nie chce do przetargu ruszyć. A potem spotyka się z mieszkańcami i ubolewa jaki to on problem ma, bo nie ma wykonawców, bo nikt nie staje do przetargu a jeśli już to dają ceny z kosmosu... Tak, dają ceny wysokie Panie Prezydencie, bo to kosztuje. Dziwne że przy promenadzie zdrowia jakoś nikt z kosztami sie nie liczy a jeśli już chodzi o ulice i chodniki wraz z oświetleniem i zagospodarowaniem zieleni wokół dla mieszkańców to miasto daje ceny zaporowe. O co tutaj chodzi?? Z resztą szkoda śliny, w końcu ktoś go znowu wybrał, prawda ? Mieszkańcy Janusze - wyborcy Janusza

Gość • Piątek [09.11.2018, 07:55:04] • [IP: 178.235.178.***]

Do gościa z 001147;jak Agatowska wygra wybory to te ulice zrobi natychmiast bo przecież tam podobno mieszka.

Gość • Piątek [09.11.2018, 05:55:43] • [IP: 5.172.232.***]

Panie prezydencie, Karsibór na budowe dróg czeka 30 lat / KANAŁOWA /a na remont po 60 lat.

Gość • Piątek [09.11.2018, 00:45:27] • [IP: 37.47.133.**]

Pan prezydent miasta Świnoujście Janusz Żmurkiewicz wygrał wybory prezydenckie i obiecał że będzie się działo i się dzieje. Taki prezydent to skarb dla mieszkańców

Gość • Piątek [09.11.2018, 00:11:47] • [IP: 83.21.55.***]

ja się pytam po raz enty - kiedy przyjdzie kolej na zapomniane przez lata świetlne ulice Beniowskiego, Żeglarska i Teligi?? tam można sobie nogi łamać, niszczyć samochody a i latarnie ledwo świecą o ile w ogóle wszystkie świecą

Gość • Czwartek [08.11.2018, 22:43:04] • [IP: 62.69.229.**]

W porównaniu do mojej ulicy prezentują się całkiem przyzwoicie.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 21:53:49] • [IP: 92.42.113.**]

Panie i Panowie!!Przetarg wygrało...konsorcjum z Włocławka.Oni wygrywają wszystkie przetargi w mieście.Zobaczymy, jakie będą wyniki tych prac.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 21:49:19] • [IP: 176.221.123.**]

Kiedy Grunwaldzka na odcinku od Nowokarsiborskiej? To prawdziwy tester amortyzatorów i poziomu hałasu jak jadą ciężarowe samochody z przyczepami.

Gość • Czwartek [08.11.2018, 21:31:09] • [IP: 176.221.123.***]

GRUNWALDZKA OD KARSIBORSKIEJ DO KRZYWEJ!

Gość • Czwartek [08.11.2018, 21:27:25] • [IP: 185.210.39.***]

SĄ ULICE WAŻNIJSZE BARDZIEJ OBCIĄŻONE NIŻ TE NA ZŁODZIEJOWIE !!

Gość • Czwartek [08.11.2018, 20:12:47] • [IP: 80.245.188.**]

Co z ulicami na osiedlu zachodnim ;)

Gość • Czwartek [08.11.2018, 20:05:22] • [IP: 176.221.123.**]

A kiedy skończą remont ulicy Gdyńskiej?

Oglądasz 1-25 z 33
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Następna bomba na dnie Zalewu Szczecińskiego. Płetwonurkowie przerpowadzą ekspertyzę. Czekamy na więcej informacji ■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■