POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [09.11.2018, 17:06:49] • Świnoujście

Czyj plecak?

Czyj plecak?

fot. Urząd Miasta Świnoujście

W Biurze Rzeczy Znaleziony w Urzędzie Miasta Świnoujście na właściciela czeka plecak. Został znaleziony dziś około godziny 14.00 na terenie miasta. Wewnątrz są lekarstwa.

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30, główny budynek przy ulicy Wojska Polskiego 1/5.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Sobota [10.11.2018, 12:23:24] • [IP: 23.226.237.*]

Nie jestem pewien, ale ten plecak może być takiego skromnego młodego niewysokiego ziomusia ±30 lat o charakterystycznych oczach, który często przebywa w okolicy budynku" Koszary Sztuki" i często widuję Go przy sklepie" Dwunastka" przy urzędzie pracy. Czasem porusza się na jakimś składaku chyba Wigry-3 z koszykiem lub coś w ten deseń. Sądząc po jego koczowniczym trybie życia, to raczej tego ogłoszenia nie przeczyta. Na 94, 423% mógł tam przy tym drzewie przez roztargnienie zapomnieć o plecaku.

Gość • Sobota [10.11.2018, 06:58:36] • [IP: 178.238.252.**]

23:36:36...Podłe, żeby ktoś taki siedział tam.Jak się praca nie podoba, można zwolnić miejsce!Tylko uczciwi, niosą tam znalezione i są tak traktowani...pracodawca, powinien się tym zainteresować.

Gość • Piątek [09.11.2018, 23:49:40] • [IP: 178.235.189.***]

Plecak został znaleziony na pla tanie koło boiska do koszykówki przy zwalonym drzewie tam gdzie bawią się dzieci koło placu zabaw

Gość • Piątek [09.11.2018, 23:36:36] • [IP: 178.235.189.***]

Tylko szkoda że pani siedząca przy oknie była strasznie nie miła i powiedziała że takich rzeczy nie przyjmuje i wzruszyła ramionami jak by miała to głęboko pewnie by chciała żebym jej dolary i diamenty przyniósł brawa dla tej drugiej pani która przyjęła zgubę szkoda że ludzie są tak bezmyślnie przecież mogło to wziąść i otworzyć jakieś dziecko mam nadzieję że następnym razem ta pani co była taka nie przyjemna przemysli co mówi albo jak. Ma zły dzień niech siedzi w domu a nie na d...e w państwowe.

Gość • Piątek [09.11.2018, 21:56:30] • [IP: 62.69.203.**]

Mój też nie

Gość • Piątek [09.11.2018, 20:58:36] • [IP: 178.238.253.***]

NIE mój NIESTETY

Gość • Piątek [09.11.2018, 17:55:02] • [IP: 95.129.225.***]

To nie mój, nie wiem też czyj to może być

Oglądasz 1-7 z 7
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 16 listopada (piątek) o godz.17:00 na „Spotkanie Jubileuszowe Michała Juszczakiewicza”, aktora, reżysera, producenta filmowego, a nade wszystko – Przyjaciela naszej Biblioteki oraz wiernego sympatyka Świnoujścia. Spotkanie, na które złożą się artystyczne upominki od przyjaciół i wielbicieli Michała, poprowadzi red. Mariola Żółtowska. Nie zabraknie również słodkich niespodzianek! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach: do 16.11.2018 r. w godz. 17.00-18.45 oraz 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00H www.http://wosp.swinoujscie.pl/ ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■