POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [02.12.2018, 08:27:11] • Świnoujście

Dlaczego brakuje flagi UE przed budynkiem Kapitanatu Portu?

Dlaczego brakuje flagi UE przed budynkiem Kapitanatu Portu?

fot. iswinoujscie.pl

- Przed budynkiem Kapitanatu Portu w Świnoujściu znajdują się trzy maszty, z czego dwa zostały poważnie uszkodzone przez bardzo silny wiatr, podczas ostatniego sztormu pod koniec października - pozrywane zostały linki,uszkodzone są wózki jezdne itp...

Wiatr był, nota bene, tak silny (prędkość nawet do 20 m/s), że uniemożliwił na kilka dni wejście gazowca „Al Oraiq" do terminalu LNG. Statek musiał oczekiwać na możliwość bezpiecznego wejścia do portu zewnętrznego przez trzy dni.Po zamówieniu nowych części i naprawie masztów, flagi (UE oraz nasza urzędowa) zostaną ponownie zawieszone - informuje Ewa Wieczorek rzecznik UMS.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Sobota [08.12.2018, 10:03:39] • [IP: 77.12.198.**]

jest POLSKA FLAGA bo tu jest POLSKA. Basta, koniec i tyle!!

Gość • Czwartek [06.12.2018, 21:20:01] • [IP: 151.248.62.***]

Czy rzeczywiście komuś brakuje tej flagi? Tak jak jest jest dobrze. Tu jest Polska.

Gość • Czwartek [06.12.2018, 18:19:24] • [IP: 62.69.254.***]

niech tak zostanie, jest dobrze bez flagi UE; najwazniejsza jest flaga polska

Gość • Środa [05.12.2018, 17:35:45] • [IP: 109.243.178.***]

14:59 - Ten nic nie umie napisac merytorycznie, tylko pozostac na poziomie wyzwisk pisanych jakby w kiblu, jednozdaniowo (nie tylko w kiblu, ale i na różnych wiatach, wieżach widokowych...znamy gryzmoły typu" byłem tu, k...wa, p..., h...). Wejść na poziom dyskusji, odpowiedzi na przedstawione racje, argumenty? Nie, to dla niego za wysoko, to przykład pisarza kiblowego. --- Po prostu walnąłeś jak łysy o beton, wypociłeś z brudnej głowy oszczerczy zarzut, którego uzasadnienia w rzeczywistości nie ma, bo księża na każdej plebanii wywieszają narodowe flagi!!

Gość • Środa [05.12.2018, 12:46:04] • [IP: 109.241.63.**]

A kto się upomina o zawieszenie flagi naszego okupanta łupieżcy, narzucającego wbrew woli Polaków swoje, narzucający neomarksizm, podwyżki cen, łupienie narodu i jego ogłupianie lewicowym bełkotem?! Chyba tylko głupi!

Gość • Wtorek [04.12.2018, 14:59:07] • [IP: 62.69.203.***]

16:09:28 sam jestes miazmatem wydobywajacym sie spod czarnych kiecek.

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 17:36:19] • [IP: 94.254.224.***]

ue chciala przejac rybolowstwo zamiast zajac sie usunieciem pozostalosci po zalozycielach ue.

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 14:56:18] • [IP: 109.243.178.***]

16:09 - Dodam do mojego wpisu, by nie wprowadzac w błąd niepełną wypowiedzią, że ci księża, o których piszę, że nie chcą mieszać nawet w delikatnym stopniu polityki czy świąt państwowych z kultem - oni nigdy nie wieszają flag WEWNĄTRZ świątyni, bo juz na plebaniach zawsze wieszają. Wpis z 11:36 tworzy fałszywą rzeczywistość, autor łże, że rzekomo na plebaniach nie wisza flagi, bo chyba nie chciał zasugerować, że oczekuje na... świątyniach flag - Bóg jest ponad państwem i dom Boga nie może czcić państwa, wytworu człowieka, choć ów człowiek może wieszając wewnątrz koscioła flagi (prezentuje je hołdowniczo przed Bogiem) modlic się o szczęście dla Ojczyzny, i tak się robi, choć jak napisałem pewien znany mi ksiądz spoza Ś-cia nie wiesza flag nawet w kościele (ale na plebanii owszem).

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 13:52:26] • [IP: 23.226.237.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 12:19:27] • [IP: 178.235.180.***]

A PO KIEGO JESTEŚMY W POLSCE I POWINNA WISIEĆ FLAGA POLSKA.

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 07:25:39] • [IP: 23.226.237.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [03.12.2018, 07:12:09] • [IP: 83.11.63.***]

Gość • Niedziela [02.12.2018, 11:36:49] • [IP: 62.69.203.***] Jak będą wiatry to uważaj bo ci resztę rozumu wywieją

Gość • Niedziela [02.12.2018, 20:14:41] • [IP: 92.42.112.***]

A dlaczego tęczowej brak? Bardzo pasuje do niebieskiej płachty bo też flagą nie jest. Ale są promowane przez dewiantów. Mają one taką samą wartość jak stare przechodzone barchany.

Gość • Niedziela [02.12.2018, 16:09:28] • [IP: 109.243.178.***]

11:36 -" Rwą polski chleb"? Nie byłby polski, gdyby nie Kościół, nie ma polskiego obyczaju, kultury, sztuki, mentalnosci, świętowania bez katolicyzmu, nie ma polskiej historii bez katolicyzmu, bez chrztu ok.roku 966. Raczej należałoby powiedzieć: resortowe dzieci rwą polski chleb, bo zostały tu zaszczepione jak zaszczepka chora na gnilec na polskim dorodnym drzewie wyrosłym na ziemi chrześcijańskiej. To na wstępie, by ustawić odpowiednio w siatce odniesień twoje bolszewickie miazmaty. A teraz meritum: gdybyś był bardziej rozgarnięty, to byś dostrzegł polskie flagi na plebaniach. Światynie są ściśle z nimi zespolone, ale znam wielu księży, którzy nie chcą mieszać nawet w tak delikatnym stopniu polityki czy świąt państwowych z kultem. Nie ma zresztą w liturgii ścisłego zespolenia świąt państwowych z świetowaniem w kościołach - w modlitwach poddanych pewnej zmienności, tych z odzewem" wysłuchaj nas Panie" są takie modły, ale jednozdaniowe. Kościół zachowuje dystans do państwa, nie jak islam.

Gość • Niedziela [02.12.2018, 15:40:10] • [IP: 89.174.73.**]

Flaga unijna to jest logo i jako takie powinno wisieć wyłącznie na instytucjach unijnych. Dla mnie wieszanie unijnego logo na państwowych budynkach administracyjnych to nieporozumienie.

Gość • Niedziela [02.12.2018, 14:59:13] • [IP: 92.42.114.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [02.12.2018, 13:52:17] • [IP: 176.221.123.***]

Pewnie, że nie jest bo ten symbol powinien zostać ocenzurowany.

Gość • Niedziela [02.12.2018, 11:36:49] • [IP: 62.69.203.***]

Może ktoś odpowie dlaczego brakuje polskich barw na budynkach kościelnych podczas świąt narodowych ? Ponoć są Polakami, jedzą polski chleb, rwą polskie pieniądze skąd i od kogo sie tylko da, ale polskiej flagi jeszcze nie widziałem na ich siedzibach.

Gość • Niedziela [02.12.2018, 11:28:00] • [IP: 176.221.123.***]

na zdjęciu widzimy kotwicę oraz kamień a na nim Tablicę z Czasów Panowania Komunistycznej Polski

Gość • Niedziela [02.12.2018, 09:44:40] • [IP: 109.243.178.***]

Naprawdę, brak flagi UE przed kapitanatem nie jest zmartwieniem Polaka!

Gość • Niedziela [02.12.2018, 09:39:16] • [IP: 176.221.123.***]

Bo propagowanie pewnych symboli jest zabrobione? Może dlatego, że oficjalnie nie jest to flaga? A może dlatego, że wychodzimy z ujni?

Oglądasz 1-21 z 21
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ Uwaga! Dziś w nocy wypełza na jezdnie najgorszy wróg kierowców -GOŁOLEDŹ! Służby meteorologiczne mają nie najlepsze wiadomości dla kierowców,którzy muszą w ciągu najbliższych godzin pokonywać trasy w kilku regionach Polski. Ostrzeżenie o oblodzeniu i gołoledzi wydano m.in. dla Zachodniopomorskiego ■ UWAGA MIESZKAŃCY - Na ulicy Malczewskiego zgubiono duży czarny portfel marki Wittchen z duża ilością pieniędzy z dokumentami w tym dziecka oraz kartami. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt Iwona na numer telefonu 600375023 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■