POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [07.12.2018, 15:31:54] • Świnoujście

Świnoujścianka na finałowym zgrupowaniu Miss Polski

Świnoujścianka na finałowym zgrupowaniu Miss Polski

fot. Organizator

Już w najbliższą niedzielę 9. grudnia 2018 r. Olga Buława ze Świnoujścia powalczy o koronę najpiękniejszej Polski podczas 29. Gali Finałowej Miss Polski 2018. Początek transmisji w Telewizji Polsat o godzinie 20.00. Jak dowiadujemy się kandydatki do korony najpiękniejszej Polki przebywają w sercu Małopolski. Na zgrupowanie przed finałem organizatorzy zaprosili najpiękniejsze Polki do Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference&Spa.

W trakcie przedfinałowego zgrupowania finalistki uczestniczyły w zajęciach na basenie oraz jacuzzi gdzie zorganizowano dla nich sesję zdjęciową

Dopiero przed samym finałem panie przeniosą się do Krynicy Zdroju. Tam 9 grudnia w sześciu odsłonach zaprezentują się publiczności zgromadzonej w Hali Lodowej i widzom Polsatu. W roku 2018 wystąpią w sukienkach Hector&Karger i kolekcji casual Sugarfree, strojach kąpielowych Self Collection, kostiumach glamour Tomaotomo oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych Violi Piekut.

Trzymamy kciuki za Olgę!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 54, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 54

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 11:58:49] • [IP: 148.122.33.**]

Bravo!!Ciekawe co teraz napiszecie swinoujsckie marudy??

Gość • Niedziela [09.12.2018, 23:28:02] • [IP: 176.221.123.***]

No i co malkontenci?! Głupio teraz?

Piotruś Pan • Niedziela [09.12.2018, 23:21:27] • [IP: 5.172.232.***]

Pięknie!!Hurrrrra, gratulacje, mamy Mis Polski.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 23:11:06] • [IP: 37.248.210.**]

Olgo!! 😍 wielkie gratulacje!! Gratuluję wygranej i tytułu Miss Polski

Gość • Niedziela [09.12.2018, 23:08:11] • [IP: 93.94.186.***]

Brawo została miss Polski, piękna dziewczyna gratuluje jestem dumna że tu mieszkam.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 23:07:35] • [IP: 178.235.191.**]

Miss Polski 2018...Gratulacje!!

Gość • Niedziela [09.12.2018, 23:05:28] • [IP: 176.221.123.**]

Brawo ! mamy Miss

Gość • Niedziela [09.12.2018, 23:04:48] • [IP: 176.221.123.**]

23, 02 Miss Polski !!

Gość • Niedziela [09.12.2018, 10:59:58] • [IP: 109.243.178.***]

14:39:55] • [IP: 77.252.46.***" Kobieta bez makijażu jest szara, smutna, nijaka i nie posiada ani krzty kobiecości" ---- Dziwna definicja kobiety, że gdy ma makijaż, to jest kobietą. Podzielając niechęć do męskiego stylu bycia niektórych kobiet, dziwię się autorce tego postu, że pokazywanie sie na targowisku próżności redukującym kobiety do" kąsków", jakby usuwającym osobowy wymiar tych kobiet, ma być kobiece. Moim zdaniem bardziej kobiece jest zachowanie swojej urody dla męża, a nie dla tłumów i jury, patrzącego na człowieka płci żeńskiej jak na eksponat.

Gość • Niedziela [09.12.2018, 00:41:34] • [IP: 31.1.85.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [08.12.2018, 20:22:43] • [IP: 148.122.33.**]

ość • Sobota [08.12.2018, 16:25:15] • [IP: 88.156.234.**]Gość • Sobota [08.12.2018, 15:15:21] • [IP: 92.211.177.***]Gość • Sobota [08.12.2018, 13:43:01] • [IP: 178.235.176.**Mam ogromna prosbe aby usunac lub skierowac na badania wyżej wymienione IP poniewaz reprezentuja wypowiedzi ludzi zakapleksionych, jadowitych etc.A komentarze w stylu Widzialem jej inne zdjecia kojaza mi sie z Jankowskim czy innym chorym lbem.Tu jest jakas wylegarnia chorych nieudacznikow.Pozdrawiam normalnych o zdrowym podejciu do zycia a nie niewolnikow internetu.

Gość • Sobota [08.12.2018, 16:25:15] • [IP: 88.156.234.**]

Bardzo ładna Kobieta i widać z nie jest Blondynka

Gość • Sobota [08.12.2018, 15:15:21] • [IP: 92.211.177.***]

Z urody to taka stara malutka. Tona makijazu wcale jej urody nie dodaje. Widzialem jej inne zdjecia, to stewardeska w podrzednych liniach. I z podrzedna uroda. W miescie mamy duzo ladniejsze dziewczyny.

Gość • Sobota [08.12.2018, 15:06:46] • [IP: 80.245.178.**]

Za parę lat feministki zabronią takich konkursów.

Gość • Sobota [08.12.2018, 14:48:14] • [IP: 91.246.15.*]

czyli Katarzyna Bukowiec nie reprezentuje naszego miasta czy co??

GośćNiezapominajka • Sobota [08.12.2018, 14:39:55] • [IP: 77.252.46.***]

Kobieta bez makijażu jest szara, smutna, nijaka i nie posiada ani krzty kobiecości. Nasza miss ze Świnoujścia jest ładna, kobieca i bardzo inteligentna. Nie lubię kobiet - babochłopów, w męskich portkach które zaprzeczają swojej kobiecości. Takie rywalizują z mężczyznami i chcą być inteligentniejsze od nich i bardziej męskie od mężczyzn. Brzydzę się takimi wstrętnymi babochłopami. Trzymam kciuki za Panią Olgę. Te komentarze piszą na pewno feministki, babochłopy i lesbijki. Na Kołymę trzeba je wywieźć i będzie spokój.

Gość • Sobota [08.12.2018, 13:43:01] • [IP: 178.235.176.***]

URODA O TAKA PRZECIĘTNA ŚĄ PIEKNE I NATURALNE. DO RECEPCJI SIĘ NADAJE. WIDZIAŁEM FAKTYCZNIE ŁADNE ALE NIE TA.

Gość • Sobota [08.12.2018, 12:03:46] • [IP: 5.173.144.**]

Fajnie niech jej się uda, trzymamy kciuki!

Gość • Sobota [08.12.2018, 11:33:36] • [IP: 2.108.164.*]

Nie rozumiem celu takich wyborów. Dla mnie piękno kobiety mierzy się innymi wartościami.

Gość • Sobota [08.12.2018, 11:28:17] • [IP: 95.129.228.***]

Śliczna ci una !!

Gość • Sobota [08.12.2018, 11:20:26] • [IP: 62.69.254.***]

Uważam że takie zgrupowanie powinno być w Albatrosie, a nie gdzieś tam w małej Polsce

Gość • Sobota [08.12.2018, 11:05:53] • [IP: 92.42.113.***]

Przepiękna zmysłowa kobieta !!

Gość • Sobota [08.12.2018, 09:45:20] • [IP: 23.226.237.*]

Ładne rzęski... 👀 😶

Gość • Sobota [08.12.2018, 08:58:08] • [IP: 83.11.182.***]

Ale niektorych zolc zalewa z zazdrosci ze dziewczyna startuje.Ja jej gratuluje.

Gośćrico • Sobota [08.12.2018, 08:15:50] • [IP: 83.11.178.**]

swinoujscianie cieszcie sie ze mamy takie piekne dziewczyny w miescie i niech wygra final a my wszyscy kibicujmy tej mlodej pieknej dziewczynie, , i tak trzymac...

Oglądasz 1-25 z 54
■ Po trzygodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła uchwałę zmieniające obowiązujące od 2008 granice strefy uzdrowiskowej C. Decyzja otwiera drogę wykonawcy do podjęcia prac budowlanych przy ulicy Bydgoskiej gdzie powstać ma nowy Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy ■ Joanna Agatowska: "Jesteśmy stawiani pod ścianą; ZPO jest bardzo potrzebny, trzeba to zrealizować ale boję sie podnieść rękę bo zbyt dużo niejasności jest w przebiegu działek, rozwiązań dotyczących parkingów. Liczę, że jednak wywiąże się tu dyskusja ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ W Urzędzie Miasta odbyły się zwołane przez prezydenta konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic jednostki pomocniczej miasta, jaką jest Dzielnica Uzdrowiskowa. Radni usłyszeli o pomysłach, które mogą budzić niepokój. Urzędnicy wykazywali się dużą powściągliwością przy udzielaniu odpowiedzi ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■