POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [14.01.2019, 08:33:20] • Świnoujście

Czytelniczka: Na tym placu zabaw płytki są wypaczone i małe dzieci na nierównej powierzchni się przewracają

Czytelniczka: Na tym placu zabaw płytki są wypaczone i małe dzieci na nierównej powierzchni się przewracają

fot. Czytelnik

Napisała do nas zrozpaczona Czytelniczka, która jest zażenowana stanem technicznym placu zabaw na osiedlu Platan. Jak napisała: „dzieci mogą zrobić sobie krzywdę”.

O to wiadomość jaką dostaliśmy od naszej Czytelniczki:

- Suche krzaki zajmują znaczną część placu, a płytki są wypaczone i małe dzieci się o nie przewracają. Kto projektuje takie place zabaw i kto sprawdza ich stan techniczny? W kilku miejscach plac zabaw jest na tyle zniszczony, że idzie porwać sobie ciuchy! W ten sposób, dzieci mogą zrobić sobie krzywdę!!!

Czytelniczka: Na tym placu zabaw płytki są wypaczone i małe dzieci na nierównej powierzchni się przewracają

fot. Czytelnik

Co Wy o tym sądzicie!?

Czytelniczka: Na tym placu zabaw płytki są wypaczone i małe dzieci na nierównej powierzchni się przewracają

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 23:34:58] • [IP: 176.221.122.*]

Wara od tych KRZAKOW. Akurat tak sie składa ze moje dziecko jak te KRZAKI ladnie zakwitna to z grupka innych dzieci sie w nich najlepiej bawia !! Jak mi je ktos powyrywa to ja znajde i nogi z d... powyrywam!!

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 20:22:29] • [IP: 83.20.249.***]

Jak są wypatrzone (czyli ktoś już je wypatrzył) to na nie, nie patrz

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 16:38:47] • [IP: 185.220.101.**]

Do popierających taki stan-w swoich mieszkankach w blokowiskach wyłóżcie podłogi brukiem. Będziecie bardzo zadowoleni! I trendy!

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 15:01:01] • [IP: 178.238.253.***]

ojjoj

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 14:03:33] • [IP: 80.245.186.**]

Wszystko jest zgodne z projektem. Tak było zaplanowane i tak też zostało wykonane.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:47:02] • [IP: 62.69.203.***]

Idz kobieto do pracy to Ci głupot się odechce, i nie będziesz zajmować się pierdolami, dawniej nie było tyle dobroci i każdy był zadowolony, a teraz robicie z dzieci kaleki bo zrobi sobie kuku i ubrudzi rajstopki, do pracy to i głupot nie będziesz kobieto pisać.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:37:46] • [IP: 37.109.33.***]

przynajmniej uczą się patrzeć pod nogi w bezpiecznej przestrzeni bo nawierzchnia jest miękka. Jak chcecie wychować dzieci by ani razu się nie przewróciło. Chorobliwa nadopiekuńczość to nic dobrego. A wręcz szkodliwe dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:34:24] • [IP: 178.235.184.**]

Czy czytelniczka wie o tym, że zimą krzewy liściaste nie mają?

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:21:57] • [IP: 176.221.123.**]

to ty kobieto chyba nie widzialas wypaczonego chodnika. .. do roboty bys poszla a nie siedzisz i szukasz h do d

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 13:11:42] • [IP: 157.25.141.**]

Przecież się wygły płytky, cosik nie takes jest, nomanie.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 12:18:14] • [IP: 95.129.224.**]

Uwaga śnieg pada szybko zdjęcia robić że to źle jest

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 12:17:16] • [IP: 95.129.224.**]

Ojej mój Brajanek porwał sobie ciuchy od Hilfingera z chińskiego bazarku i teraz lament że krzywa nawierzchnia hahahha jak pójdzie do piaskownicy to jej górki z piasku będą przeszkadzać?

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 11:21:54] • [IP: 78.133.244.**]

proponuję czytelnie skrzyknąć kolezanki i powyrywać krzaki a nie siedzicie tylko w tych smartfornach

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 11:17:01] • [IP: 77.252.46.**]

Ta nawierzchnia jest rakotwórcza jak polichlorek winylu i azbest.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 10:49:01] • [IP: 176.221.122.***]

za malutkim dzieckeim to się chodzi, żeby w razie upadku złapać go za kaptur, a nie siedzi na ławeczkach i gapi w telefon,

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 10:48:31] • [IP: 83.23.239.**]

Proponuję kask na zrozpaczoną głowę żeby nie pękła dla dzieciaków też

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 10:37:37] • [IP: 178.238.251.***]

Za małolata po krzakach się biegało, górkach pagórkach i rodzice nie płakali. Kolejna przewrażliwiona mamusia

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 10:18:39] • [IP: 188.146.78.***]

Wypowiadają się jak zwykle Janusze nie mające dzieci :) poczekajcie dorobicie się swoich pociech też was będą takie rzeczy razić...

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 10:14:41] • [IP: 31.0.64.**]

Dziękuję A.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 10:04:22] • [IP: 188.146.228.***]

Pierdoly... najlepszy plac zabaw w swinoujsciu. Nie pasuje to siedź w domu, wtedy Napewno nic się nie stanie

Cześć • Poniedziałek [14.01.2019, 09:49:50] • [IP: 88.156.206.**]

A kto tam mieszka na tym Platan?😅😅😅.To taka druga Krzywa...tylko gorsza, bo to są piętrowe baraki.

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 09:39:00] • [IP: 176.221.122.***]

Ich się nauczą po nie równym chodzić. Życie też jest wypaczone I co później będą się zalic mamusią

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 09:36:01] • [IP: 188.146.164.***]

Miejsca publiczne są pod szczególnym okiem wszystkich służb, niezależnie kto takim terenem włada! Każdy się pcha do władzy, do kasy i okazuje się, że się nie nadaje! To jest klasyczny przykład. Co mnie to obchodzi? Tęgie głowy, aż za tęgie, ale co w środku?

Gość • Poniedziałek [14.01.2019, 08:59:34] • [IP: 80.245.190.***]

glupia kobieta hhee dobre zrozpaczona te pltki sa miekkie na ktorch chodza dzieci a dzieci niechodza po krzakach tlko bujaja sie na chustawkach co cie obchodza te krzaki pilnoj swojego ogrodka niemasz co robic zajmij sie swoim dzieckiem po co sie wpieprzasz