POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.01.2019, 18:18:57] • Świnoujście

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

Tuż przy rondzie Róży Wiatrów zaprezentowano dziś nowy obiekt firmy Ciroko, która intensywnie inwestuje w Świnoujściu. Nieruchomość nazwana Rondo składa się z apartamentów oraz restauracji wraz z zapleczem konferencyjnym. Szefem kuchni został 22-letni Paweł Cieślak, który zapowiada, że podbije serca mieszkańców i turystów. Młody kucharz jest uczniem samego mistrza Wojciecha Amaro. Swoje doświadczenie zdobywał w renomowanych restauracjach Warszawy i Wrocławia.

- Moją ambicją jest tworzenie kuchni autorskiej, która spodoba się wymagającym gościom i … nie zrujnuje ich kieszeni. Menu będzie niezbyt długie i często zmieniane. Zgodnie z oczekiwaniami nie zabraknie elementów kuchni włoskiej. Specjalną kartę przygotowujemy dla dzieci – mówi P. Cieślak.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wnętrze restauracji jest ciekawie zaprojektowane i ma bezpośredni widok na kuchnię. Przy stolikach może zasiąść ponad 30 osób, ale po wykorzystaniu sal konferencyjnych klientów pomieści się znacznie więcej. Pomieszczenia są klimatyzowane. W budynku znajduje się również około 50 apartamentów w pełni wyposażonych i umeblowanych. Każdy posiada aneks kuchenny.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Bartosz Szymański

Klienci mają dostęp do bezpłatnej sieci Wi-Fi oraz miejsca postojowego w hali garażowej. Istnieje też możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w cenie 35 zł za dobę. Przy apartamentach jest plac zabaw i siłownia na świeżym powietrzu.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na najwyższej kondygnacji budynku znajduje się taras słoneczny dostępny dla wszystkich mieszkańców apartamentów. Spółka stawia na wynajem turystyczny oraz długoterminowy. Ceny są przystępne i w najtańszym wariańcie wynoszą ponad 200 zł za dobę od osoby w sezonie. Chlubą jest luksusowy Penthouse o powierzchni 140m2 dla max. 8 osób.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

W środku oprócz sypialni i gabinetu znajduje się sauna i jacuzzi. To jednak nie wszystko. Dorota Klupsz, dyrektor ds. sprzedaży spółki Arkada Inwest - operatora całego obiektu ma ciekawe plany organizacji spotkań tematycznych: muzycznych, literackich i oczywiście kulinarnych. Będzie to również miejsce promocji twórczości plastycznej.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

Inwestorem całego obiektu jest Towarzystwo Budowlane Arkada, a wykonawcą Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 103, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 103

Gość • Niedziela [13.01.2019, 22:30:02] • [IP: 178.238.250.**]

Byłem - pizza super

Michał cwiakowski • Niedziela [13.01.2019, 12:45:40] • [IP: 109.208.160.**]

Szał 22 letni chef kuchni z mizernym starzem. .. podbije serca z pewnością !! :) 5+ za pomysł pozdrawiam restauracji Georges Blanc 3* michelin

Gość • Niedziela [13.01.2019, 12:12:20] • [IP: 93.94.186.***]

jeszcze jeden pustostan na mapie swinoujscia

Gość7 • Sobota [12.01.2019, 23:38:59] • [IP: 31.0.33.***]

109 243 209 bardzo lubię czytać pana wpisy i świetnie pan ujął kwestię rozesmianych gęb, byle tylko na te obnażone kły kogoś nabrać, oszukać, takie to dzisiaj" normalne", śmiać się trzeba i już, przykleić maskę i udawać zadowolonego. Poważna mina kucharza ? Bardzo podejrzana sprawa ()))))

Gość • Sobota [12.01.2019, 20:14:49] • [IP: 92.42.112.***]

Przesadzacie jak zwykle, chłopak komuś podpadł i mu mega hejt zrobił a wy to jak młode żaby łykacie, dajcie się jemu wykazac, pójdźcie, skosztujcie, oceńcie...Ja też tak mam, że czegoś dla plutonu wojska narobię, i częstuje bo bardzo zależy mi na opini, czy to byyło smaczne, jadalne, czy tylko takie sobie... ale po opiniach wiem, że jak coś wykonam, to jest co najmniej w mojej ocenie godne konkurencji z rynkowym lokalnym monopolem fajne jako domowe, czy w ogóle. ... uwielbiam rywalzacje w kategorii jedzenie bo nie chodzi o wynalazki, tylko o coś, co zyska uznanie za smak i wykonanie a włoszczyzna to kuchnia biedaków i tam aprawde nie ma nic specjalnego poza finezyjnym połączeniem smaku biedy i ubóstwa, czyli makaronu i resztek z lodówki

Gość • Sobota [12.01.2019, 19:57:02] • [IP: 46.77.244.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.01.2019, 14:24:07] • [IP: 178.235.191.***]

ja tam nie pójdę

Gość • Sobota [12.01.2019, 10:39:38] • [IP: 84.57.32.***]

Nie takie Buraki robia niby wloskie zarcie w Swinoujsciu...Moze nastepnemu sie uda.

Gość • Sobota [12.01.2019, 09:49:12] • [IP: 195.181.136.***]

Å gdzie to jest??

Gość • Sobota [12.01.2019, 00:14:41] • [IP: 5.173.152.***]

Słuszna uwaga. Sprawdzi)em Ip wiadomości. Aż dziw bieeze że wszystkie negatywne opinie są autorstwa 2-3 zgnuśniałych osób które nie mogą się pogodzić z tym że ktoś ma wiedzę, umiejętności i klasę a one to zbykłe krlnerki którym życie nie wyszło. Ech.. świnoujska mentalność... Wy nawet godności nie macie tylko wchodząc do jadłodajni udajecie niemców :) Myślałem że mi zsjady ze śmiechu popękają :) Co Wy dobą prezentujecie oprócz żenady. Żegnam tą wyspiarską, okrojoną woeś która żyje z turystów i dobrze że zaglądają do Was kucharze którzy podnoszą wsiowy poziom bo te schabowe i fryty w każdej jadłodajni to juz w gardle stają. Mam nadzieje ze wreszcie powstsła restauracjs z prawdziwego zdarzenia chodz jadu i tak Wam noe zabraknie. To Wy jesteście najlepsi tylko bez pojecia o kastronomi a krlnerki to nie krlnerki tylko miejscowe jad)opodajce bez klasy, wdzięku i szyku. Pozdrawiam szczególnie Cesarskie Ogrody czytaj Psychiatryk, tam to się dopiero dzieje... Pozdrowienia dla kwlnweki A. Jest w te klocki najlepsza.

Gość • Piątek [11.01.2019, 23:56:15] • [IP: 31.0.65.**]

Chłopak chce się wybić i wyróżniać a wy psy na nim wieszacie dajcie szansę spróbujcie i oceńcie wielu z was to kucharze kuchni mikrofalowej luzujcie bo to nie jest miłe a kucharz z niego jest naprawdę bardzo dobry

Gość • Piątek [11.01.2019, 22:57:50] • [IP: 92.42.112.***]

Oj tam, oj tam... z wami jak z przedszkolakami, jeszcze czegos nie spróbowaliście a już wiecie, że nie lubicie... jak sie komuś coś nie podoba albo ma jakieś wrodzone uprzedzenia, to niech tam po prostu nie idzie i wszystko w temacie. Złośliwe komentarze są bardzo nie na miejscu a ja znam ludzi, którzy mają kilkadziesiąt książek kucharskich i jedyne co potrafia, to ugotować wode w czajniku elektrycznym, bo w takim zwykłym to przypalą

Gość • Piątek [11.01.2019, 22:55:35] • [IP: 188.47.127.**]

Bardzo ładny lokal... byłem widziałem.

Gość • Piątek [11.01.2019, 21:18:58] • [IP: 5.173.128.***]

Z niego taki kucharz jak że mnie ginekolog

Gość • Piątek [11.01.2019, 21:16:07] • [IP: 5.173.128.***]

Jak miało smakować jak taki typ tam gotowal

Zizi • Piątek [11.01.2019, 20:40:49] • [IP: 5.173.128.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [11.01.2019, 20:37:39] • [IP: 5.173.152.***]

Cesarskie Ofrody ? A co to takiego ? Zlepek przypadkowych szumowin i żmij bez kwaliwikacji i umiejtności. Ktos nspisał też że dupodajek. Hmm... muszę się więc tam wybra". Zjeść ze smskiem tam nie można ale może coś szybkiego mi się teafi u dupodajek s potem wrotki Zreszt! na mie@cie sie m[wi -e jakis tam dyrektorek przelatuje wszystkie kelnerki bo te z checia saj! dla stanowisk. Tak to jest jak umiejetnosci brskuje, dupki trzeba wowczas nadstawic ha, ha... A co te tego 22- letniego kucharza to zadnych wrotek nie bylo tylko gdy sie zorientowa) z kim przeszlo mu pracowa" to po prostu odpalil caly cesarski kurwidołek i odszedł.. Pisa" prawde cwsarskie szumowiny. Juz poprzedni kucharz Alsn mial Was dość i opowiada) ci ni co o Was i Waszym p)ytkim poziomie i przyziemnym intelekcie. Kazdego wygryziecie podkładając świnię.

Gość • Piątek [11.01.2019, 20:16:38] • [IP: 5.173.128.***]

A Co go bronią to go znają i doskonale wiedzą wyrośnięte dziecko i nic nie potrafi być.Sami siebie okłamują, a całe Swinoujscie wkrótce usłyszy

Gość • Piątek [11.01.2019, 20:13:24] • [IP: 5.173.128.***]

Zazdrościsz przecież też możecie zostać dupojadami

Gość • Piątek [11.01.2019, 19:58:24] • [IP: 5.173.128.***]

No to będzie poraz drugi Akcja Reanimacja Gesslerowka będzie na sygnale pędzić do Świnoujścia. .Uwaga na prom może się popsuć.

Gość • Piątek [11.01.2019, 19:51:42] • [IP: 83.0.228.***]

On z wrocławia? Znam kuchnie i ludzi z wrocławia, czesto tam bywam w interesach. Slyszalem o nim nie raz gdy restauratorzy sami mowili że chcą dawać za niego krocie ale on jest idealistą, ma talent i z tego co widziałem we Wrocławiu czy gdzie był to zmieniał miejsca nie dopoznania. Zrobimy u was rezerwacje i licze na wyczerpującą rozmowe z szefem.

Gość • Piątek [11.01.2019, 19:08:12] • [IP: 5.173.128.***]

Warszawka już się na przejechala.Wystarczy że się przedstawi i Dziekuja

Gość • Piątek [11.01.2019, 18:57:09] • [IP: 5.173.128.***]

Na opinii Cesarskich Ogrodòw bym się nie opierała... poza tym, że pracują tam same dupodajki od kelnerek po menadżerke, zmienia się tylko tyle, że ludzie stamtąd uciekają, bo w tym psychiatryku nie da się funkcjonować. Zero pojęcia o gastronomii, zero jakiegokolwiek podejścia do ludzi, bo przecież to są CESARSKIE OGRODY :) niestety również miałam tą nieprzyjemnosc z nimi współpracować. Odradzam każdemu. DNO

Gość • Piątek [11.01.2019, 18:36:19] • [IP: 176.221.114.**]

O to Marlenka z kochasiem odwiedzi jako pierwszy gość. Ona uwielbia latać po knajpach.

Gość • Piątek [11.01.2019, 18:10:17] • [IP: 5.173.128.***]

Uczeń Amaregoa zdjęcie z nauczycielem to jakieś ma chyba nie bo z takimi uczniami Amaro sobie nie robi

Oglądasz 1-25 z 103
■ Na przeprawie „Centrum”. Dodatkowy, trzeci prom. Jak informuje Żegluga Świnoujska, do 20 września 2019 r. przeprawę promową „Centrum” (popularne „Karsibory) będą obsługiwały trzy promy. Dodatkowa jednostka będzie wprowadzana w przypadku długich kolejek oczekujących na przeprawę w godzinach od 7.45 do 18.15. Dwa promy będą kursowały do godziny 20.20, a nie jak dotychczas do 18.20 ■
■ W ciągu dnia w całym kraju temperatura maksymalna będzie przekraczała 30°C, a na zachodzie przekroczy 35°C. Dodatkowo w drugiej części dnia i wieczorem, na północy, możliwe są pojedyncze burze. Pogoda w kraju kształtowana będzie przez rozległy obszar wysokiego ciśnienia nad Europą Środkową i Wschodnią. W nocy swój wpływ zaznaczy niż znad Skandynawii z chłodnym frontem atmosferycznym. Z zachodu napływać będzie ciepła masa powietrza zwrotnikowego-morskiego o równowadze stałej ■ Koszmarne noce, znane nie tylko z horrorów, przeżywają mieszkańcy budynków w pobliżu dawnego Intermarche. Opustoszały sklep, a wokół wielki pusty plac to sceneria, która sprzyja różnym możliwościom. Na pierwszy plan wysunęli się jednak młodzi "mistrzowie kierownicy", którzy zaanektowali pusty parking i prawie każdej nocy urządzają tam sobie autocross. Lokatorzy pobliskich osiedli nie mogą przez to spać i choć zgłosili sprawę na policję, przeżywają koszmarną noc. Napisali do naszej redakcji ■ Z uwagi na upalną pogodę od kilku dni wzrasta zagrożenie pożarowe w lasach. Wilgotność ściółki leśnej utrzymuje się na poziomie 10 %, co oznacza, że nawet najmniejszy bodziec cieplny (iskra, rozgrzany układ wydechowy pojazdu, rzucony niedopałek papierosa) może wywołać pożar. Apelujemy o ostrożność podczas pobytu w lesie. W razie pożaru prosimy o powiadomienie straży pożarnej pod nr 998 lub 112 ■ W dniu wczorajszym w okolicach promenady, plaży został zgubiony telefon Samsung S8 uczciwego znalazcę proszę o kontakt 575487733 Przewidywana nagroda! ■ Nowy prezes ZMPSiŚ SA. Rada Nadzorcza Spółki Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA na posiedzeniu w dniu 17 czerwca br. powołała Pana Krzysztofa Urbasia na stanowisko prezesa zarządu. Nowy prezes swoje obowiązki obejmie z dniem 1 lipca br. - informuje Monika Woźniak-Lewandowska Specjalista ds. komunikacji i PR ■ Rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Certyfikat przyznawany jest tylko na jeden sezon. Otrzymują go kąpieliska, które spełniają wyśrubowane wymogi czystości środowiska. Ocena jest 3-etapowa – od aplikacji, przez weryfikację po losową międzynarodową kontrolę. Sprawdzane są głównie kryteria czystości i bezpieczeństwa. Kąpielisko musi być strzeżone a także wyposażone w środki pierwszej pomocy. Brany jest również pod uwagę klimat i przyjazność infrastruktury – podjazdy dla niepełnosprawnych czy tablice informacyjne. Ostatecznie o przyznaniu Błękitnej Flagi decyduje krajowe i międzynarodowe jury. Już od jutra od godziny 10, na kąpielisku pojawią się ratownicy by strzec Państwa bezpieczeństwa ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? ■ Huśtawka dla dzieci niepełnosprawnych może być zagrożeniem dla innych użytkowników? Nawet zabawa na bezpiecznym placu może skończyć się wypadkiem. Przekonała się o tym dziewczynka, która postanowiła pohuśtać się na urządzeniu przeznaczonym dla dzieci niepełnosprawnych. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe ■ Agresja rowerzysty - uderzoną kobietę zabrało pogotowie. Zajście z udziałem czterech młodych rowerzystów i właścicieli posesji przy ulicy Rycerskiej miało bardzo nieoczekiwany przebieg. Najpierw jadący na rowerach nie chcieli ustąpić drogi samochodowi, potem jeden z nich wykazał się niepojętą agresją, w wyniku czego kobieta trafiła do szpitala ■ Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili i zatrzymali podejrzanego o spowodowanie uszczerbku na zdrowiu kobiety idącej promenadą. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania obrażeń ciała u pokrzywdzonej w wyniku rzucenia kamieniem oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, tj. o czyn z art. 160 § 1 i art. 157 § 2 kk. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3 ■ Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA zaprasza mieszkańców Świnoujścia na spotkania podczas, których przedstawi koncepcję budowy Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego. Po prezentacjach eksperci będą odpowiadać na pytania zainteresowanych. Spotkania odbędą się: 9 czerwca, godzina 12.00 w Sali Teatralnej MDK przy ul. Matejki, 16 czerwca, godzina 12.00 w filii MDK na Warszowie przy ul. Sosnowej 18. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę ■ Bez głosów sprzeciwu przy pięciu wstrzymujących się radni przyjęli uchwałę w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty ■ Rada Miasta uchwaliła nowe zasady przyznawania Bonu Seniora. Odtąd miejski Bon Seniora ma być wypłacany w formie świadczenia pieniężnego ■ 2 miliony 200 tysięcy złotych na projekty inwestycyjne oraz 200 tysięcy na tzw. projekty miękkie to kwoty zapisane w uchwale w sprawie ustalenia wysokości środków finansowych na Budżet Obywatelski Miasta, które przyjęła dziś Rada Miasta ■