POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [09.02.2019, 14:56:10] • Świnoujście

Jarmark Rękodzieła już z walentynkowymi akcentami

Jarmark Rękodzieła już z walentynkowymi akcentami

fot. iswinoujscie.pl

Coraz większym zainteresowaniem klientów wystawców cieszy się Jarmark Rękodzieła, który regularnie zaprasza mieszkańców do Pasażu „Rondo”. Kolejny odbył się w sobotę 9 lutego. Między godziną 10.00, a 14.00 zakupić można było tutaj mnóstwo „cudeniek”. Jarmark nie powiela oferty tandetnych marketów proponujących towar w wielomilionowych seriach. Tu każda rzecz jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Dziś pojawiły się tu już pomysłowe podarki dla zakochanych.

Teresa Niezgodzka, od początków jarmarku przygotowuje swoje stoisko. Zdolności rękodzielnicze, łączy z talentem poetyckim. Od lat jest aktywnym członkiem Klubu Literackiego „Na Wyspie”.

Na jarmark przygotowała tym razem serduszka walentynkowe. Każde zdobi wstążeczka i motyw graficzny ale najważniejszą ozdobą jest krótki fragment poezji autorstwa Teresy. „Miłość jest słodka, więc nazwałam te serduszka „walentynkowymi lizakami”-mówi.

Na każdym kolejnym stoisku odnajdujemy niespotykane w marketach przedmioty. Przepięknie zdobione szklane świeczniki będą z pewnością ozdobą każdego stołu.

Jarmark Rękodzieła już z walentynkowymi akcentami

fot. iswinoujscie.pl

Jeśli ktoś woli natomiast na stole wyroby z naturalnego materiału powinien odszukać stoisko ze stolarskimi wyrobami Witolda Nowaka. Twórca znalazł sposób jak w drewnianej oprawie można bezpiecznie zapalać świeczki na stole.

W ofercie jarmarku nie brakuje także ręcznie zdobionej biżuterii. Takich naszyjników i kolczyków próżno szukać w wielkich salonach jubilerskich!

Jarmark Rękodzieła już z walentynkowymi akcentami

fot. iswinoujscie.pl

-”Jarmarki rękodzieła sprawdziły się. Zauważyliśmy, że ludzie coraz częściej szukają towarów niepowtarzalnych. To idealne miejsce by je znaleźć”-zapewnia Ewa Mechło, organizatorka Jarmarku. Dlatego ta inicjatywa będzie kontynuowana. W Pasażu „Rondo”już 16 lutego odbędzie się giełda kolekcjonerska. Kolejny jarmark rękodzieła zaplanowano na 2 marca. Z kolei

6 marca kolejna giełda kolekcjonerska połączona zostanie z kiermaszem przeczytanej książki.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Niedziela [10.02.2019, 00:10:13] • [IP: 37.47.146.***]

Czy nie_polityczny był na tej imprezie? Chyba nie ponieważ wystawców było ok. 23 a tzw. Zwiedzających 385 od godz. 10.00 do 13.45. Skontaktujemy się z P. w celu potwierdzenia wiarygdności wypowiedzi.

Gość • Sobota [09.02.2019, 23:54:42] • [IP: 31.11.128.**]

Byliśmy i kupiliśmy mnóstwo prawdziwych perełek, wyrobów rękodzielników nie tylko na okoliczność Walentynek. Gratulujemy inicjatywy oraz pomysłu na promowanie i dzięki tej inicjatywie integracji tak wielu fajnych pozytywnie zakręconych ludzi.

nie_polityczny • Sobota [09.02.2019, 17:26:38] • [IP: 164.127.126.*]

Dobry bajer... tam jest wiecej wystawiajacych sie, niz zwiedzjacych czy o kupujacych nie wspomne...

Oglądasz 1-3 z 3
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■