POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.02.2019, 13:12:33] • Świnoujście

Pobity mężczyzna leżał na chodniku do czasu przyjazdu karetki

Pobity mężczyzna leżał na chodniku do czasu przyjazdu karetki

fot. iswinoujscie.pl

W sobotni wieczór na ulicy został pobity mężczyzna. Miał zakrwawioną twarz, leżał na ulicy czekając na ratowników medycznych.

Po godzinie 21.00 na ulicy Konstytucji 3 Maja został zaatakowany mężczyzna. Nieznani sprawcy na chodniku przed lokalem Propaganda pobili człowieka. Poszkodowany leżał na chodniku, trzymając się za zakrwawioną twarz. Na miejsce przyjechała na sygnale policja, byli też pracownicy ochrony firmy Sekret oraz karetka pogotowia. Ratownicy zaprowadzili pobitego mężczyznę do ambulansu.

Pobity mężczyzna leżał na chodniku do czasu przyjazdu karetki

fot. iswinoujscie.pl

Policjanci zaczęli penetrować teren w poszukiwaniu sprawców. Czekamy na więcej informacji od rzecznika policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

nawigator • Sobota [16.02.2019, 13:29:48] • [IP: 178.238.247.**]

wychodzi na to ze najlepiej byc w domu po 1800 tej, a Swinoujscie robi sie jak Tombstone tylko potrzeba Wyatt Earpa !!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 07:58:17] • [IP: 37.47.177.**]

Ukraińcy rekreacyjnie dali sobie po mordzie i nikt nie skomli.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 23:20:07] • [IP: 78.10.206.*]

Losu użytkowników lokalu Propaganda niespecjalnie mnie poruszają.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 21:52:27] • [IP: 176.221.122.**]

no ładnie szaleją, na co czeka policja?

Gość • Niedziela [10.02.2019, 21:47:17] • [IP: 176.221.123.***]

ZOMO Joja zajmuję się nie tym co trzeba to hołota na ulicach czuje się coraz bardziej bezkarna.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 21:08:28] • [IP: 81.173.167.**]

Do 188...wal sie od afrykanczykow, bo takiej patologji i debili jak w tym kartofellandzie nie spotkasz nigdzie w Swiecie. Zyd, zyda, zydem pogania a do tego Amerykanskie zydostwo w tym pomaga.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 19:42:04] • [IP: 31.0.80.***]

Pewnie jacyś Basiory

Gość • Niedziela [10.02.2019, 17:41:35] • [IP: 176.221.122.***]

Dobra zmiana.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 17:12:59] • [IP: 193.200.150.***]

A dzisiaj rano koło piątej A-eM, to szkoda, że jeszcze głośniej nie hałasowali.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 16:34:25] • [IP: 176.221.123.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [10.02.2019, 16:31:04] • [IP: 176.221.123.***]

Ta propaganda to zamknięta powinna być. tam cały czas się coś dzieje się a później policja na bombach stoi. same bractwo w tym mieście. TEŻ MI LOKAL HA HA

Gość • Niedziela [10.02.2019, 16:30:47] • [IP: 176.221.123.**]

A coś wiadomo co sie działo dzis o 5rano na matejki 46, 2 straże pożarne karetka policja ?? Akcja trwała jakies 2h

Gość • Niedziela [10.02.2019, 16:19:28] • [IP: 5.173.152.**]

WIDZIAŁEM JAK NIEDZIAŁKOWSKIEGO wstrone parku Chopina biegła grupa Ukraińców bądź Białorusinów !! Prawdopodobnie wynajmują tam mieszkanie !! Najpierw kogos gonili w stronę konstytucji a później uciekali Niedzialkowskiego. DO POLICJI wszedzie monitoring z Hotelu Słowianin widac ich wszystkich

Gość • Niedziela [10.02.2019, 16:09:29] • [IP: 178.238.247.***]

To właśnie Polska katolicka.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 15:52:41] • [IP: 176.221.123.***]

TYM PRYMITYWA PORZĄDNE PAŁOWANIE I ODECHCE IM SIĘ ZACZEPIANIA LUDZI!!

Gość • Niedziela [10.02.2019, 15:47:46] • [IP: 176.221.123.***]

Strach z domu wychodzić!!

Gość • Niedziela [10.02.2019, 15:38:11] • [IP: 178.235.147.**]

Napastnikami byli obywatele Ukrainy, w kilkunastu się zbierali na ten atak, wszystko widziałem ;)

Edzia • Niedziela [10.02.2019, 15:27:40] • [IP: 178.238.246.***]

Złapać tych gnoi. .jak zlapiecie to napiszcie. ..liczę na was Policja !

Gość • Niedziela [10.02.2019, 15:12:13] • [IP: 89.79.110.***]

Damianek H?

Gość • Niedziela [10.02.2019, 15:01:02] • [IP: 80.245.188.**]

ta ulica zrobila sie niebezpieczna przez ten lokal na gorze napija sie tam i rozróby robia

Gość • Niedziela [10.02.2019, 14:56:01] • [IP: 37.248.253.***]

No i z tego jak i tak trunki wyskokowe trzeba w siebie wlewać bo zima kur.. jest...

Gość • Niedziela [10.02.2019, 14:49:49] • [IP: 31.11.130.**]

Będzie tunel będzie jeszcze gorzej

Gość • Niedziela [10.02.2019, 14:43:57] • [IP: 80.245.188.**]

do Gość • Niedziela [10.02.2019, 13:20:29] • [IP: 92.42.118.**] ty to pewnie bys chcial afrykanskie wychowanie, jakby sie do ciebie zaczeli dobierac to bys byl gamoniu wniebnowziety

Gość • Niedziela [10.02.2019, 14:35:02] • [IP: 94.254.232.***]

na chelmonskiego zlotowka potrafila kobiete na chodniku.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 14:06:49] • [IP: 31.11.128.**]

Wiosna za niedługo i miasto zakwitnie donicami. Tymczasem kwitnie bandytyzm. Nie ma tu jeszcze chyba imigracyjnych nożowników? Sami swoi. Zrobi się jeszcze jedną konsultację społeczną na temat bezpieczeństwa i porządku mieście. Tym sposobem dupochromy zostaną skompletowane i bezpieczeństwo zostanie uzyskane. Przynajmniej przez biurwy.

Oglądasz 1-25 z 34
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■