POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [17.04.2019, 08:36:44] • Ahlbeck

Z przecinakiem pod kurtką na wycieczkę do sąsiadów. Polacy kradli rowery w Ahlbecku?

Z przecinakiem pod kurtką na wycieczkę do sąsiadów. Polacy kradli rowery w Ahlbecku?

fot. iswinoujscie.pl

Dwóch obywateli polskich, którzy prawdopodobnie kradli rowery, zostali zatrzymani przez niemiecką policję.

Jak informuje Nordkurier, świadkowie widzieli jak dwoje młodych mężczyzn, kręciło się w miejscu w którym stały rowery. Policja zatrzymała 20 i 21-latka.
Okazało się, że mężczyźni są polskimi obywatelami. Jeden z nich miał pod kurtką przecinak, który mógł służyć do przecinania zabezpieczeń rowerowych.
Dwójkę podejrzanych ,mężczyzn zabrano na posterunek w Heringsdorfie w celu identyfikacji.
Niemiecka policja w tym roku prowadzi kontrole z większą intensyfikacją , gdyż w ostatnim okresie statystyki pokazują, że ilość przestępstw związanych z kradzieżą rowerów się zwiększyła.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 44, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 44

Gość • Czwartek [18.04.2019, 11:18:42] • [IP: 178.238.253.***]

Polaczek potrafi...

Gość • Czwartek [18.04.2019, 09:05:34] • [IP: 37.47.132.***]

jak Niemcy ich zabrali to już nie wypuszczą, albo skończą w jakimś KL albo adoptuje ich jakaś niemiecka rodzina...

Gość • Czwartek [18.04.2019, 07:56:07] • [IP: 77.252.46.***]

Ludzie jakie wy głupie komentarze piszecie to az wstyd no ale to tylko polaka na to stać

Gość • Czwartek [18.04.2019, 07:33:03] • [IP: 185.13.106.***]

Hydrauliczny przecinak to uzbrojeni po zęby jak ruscy na wojnie oni wszystko podpier... nawet budzik z ratusza.

Gość • Czwartek [18.04.2019, 05:09:34] • [IP: 37.47.145.***]

odawac obrazy złodzieje

Gość • Czwartek [18.04.2019, 04:26:46] • [IP: 109.243.198.*]

Głupiec 185.13.106 znów w formie, pisze post za postem z nikim nie dyskutując, wstawiając by sprowokować wątki dalekie od tematu. Kiedy prowokatorzy znikną z tych forów?

FIKOŁ • Środa [17.04.2019, 23:54:57] • [IP: 31.1.135.***]

DO Gość • Środa [17.04.2019, 19:19:29] • [IP: 5.173.137.***] Tu chodzi o ręczny przecinak hydrauliczny zwany ENERPAKIEM...Bo Pan redaktor nie umiał tego inaczej określić...Szczęki enerpaka potrafią przeciąć stalową linkę o średnicy 12 mm w 10 sek bez większego wysiłku...

Gość • Środa [17.04.2019, 23:23:57] • [IP: 185.13.106.***]

Poszli po dojną krowę i świnie z tym co mieli tak wyedukowani przez dobrą zmianę.

Gość • Środa [17.04.2019, 23:06:13] • [IP: 23.226.237.*]

Niech kradną. Jest, to kara za niechęć wypłacenia reparacji wojennych.

Gość • Środa [17.04.2019, 22:37:07] • [IP: 95.90.244.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [17.04.2019, 21:08:06] • [IP: 185.13.106.***]

IP: 176.221.123.*** Czy to nie prezes kazał kraść? Co zrobił z tą kopertą dla księdza? Z przecinakiem pod kościół?

Gość • Środa [17.04.2019, 21:06:17] • [IP: 185.13.106.***]

IP: 176.221.123.*** To pielgrzymka dobrej zmiany po rower dla ministranta zawsze to jakiś rumak mercedes dla wikarego też będzie.

Gość • Środa [17.04.2019, 19:45:57] • [IP: 176.221.123.***]

To szlachetni młodzieńcy z sekty rupta co chceta, którzy już teraz prawdopodobnie zbierali fanty na orkiestrę. Wielkie brawa dla nich, bo to dzięki nim będzie nowy rekord! siema!!

Gość • Środa [17.04.2019, 19:19:29] • [IP: 5.173.137.***]

przecinakiem co oni chcieli zrobić to nie złodzieje, , chyba że się Niemcy z Polakami źle zrozumieli i zamiast przecinak to powinno pisać norzyce do cięcia wątpię że by polaczki poszli na misję z jakimś przecinakiem

Gość • Środa [17.04.2019, 18:28:00] • [IP: 109.243.198.*]

Osobiście sprałbym m o r dy tym łajdakom niepotrafiącym wziąć się po męsku za pracę, a tylko tchórzliwie pasożytującym na pracy innych, uczciwych, pracowitych, biorących się za bary z życiem, bo praca to walka też z samym sobą - to poranne wstawanie, to cierpliwość, bo trzeba znosić cudze wady w pracy, itd.

Gość • Środa [17.04.2019, 18:15:11] • [IP: 185.13.106.***]

Co zrobi przecinakiem bez młotka? Chyba łom z sobą mieli lub" brechę"? Tych Niemców poj...?

Gość • Środa [17.04.2019, 17:56:53] • [IP: 185.13.106.***]

POJEB... KOGOŚ!! może z dobrej zmiany byli" kraść konie ze stajni Unijnej" z przecinakiem -ja noszę siekierę a co wolno.

Gość • Środa [17.04.2019, 17:28:12] • [IP: 178.235.146.**]

odbierali repatryjacje za 2 wojne

Gość • Środa [17.04.2019, 16:48:28] • [IP: 5.173.136.**]

Hehe Dobra zmiana

Gość • Środa [17.04.2019, 16:44:22] • [IP: 5.173.152.***]

Jeżeli mężczyźni są męskimi mężczyznami, to mówimy i piszemy o nich DWAJ mężczyźni lub DWÓCH mężczyzn." Dwoje" mężczyzn oznacza, że jeden z nich jest męskim mężczyzną, a drugi męskim inaczej.

Gość • Środa [17.04.2019, 16:11:23] • [IP: 5.173.152.**]

Do wiezienia z tymi smieciami Tam jest ich miejsce Posiedza z 3~4 latka to beda szanowac czyjas wlasnosc Nie potrafia zapracowac. Szmaty do kibla tylko najlatwiej ukrasc komus.pewnie kradna tez po sklepach gejusy.wont na puche do swoich.odpady komunalne...

Gość • Środa [17.04.2019, 15:29:41] • [IP: 37.47.132.***]

dzieci się nudzą bo nauczyciele strajkują i broją... Nauczyli się od Brojarza...

Twoj stary pijany • Środa [17.04.2019, 13:23:04] • [IP: 31.11.128.***]

Stop polonizacji niemiec!

Gość • Środa [17.04.2019, 13:16:32] • [IP: 94.254.232.***]

A moze to te szmaty ostatnio wlamali sie do garazu i ukradli rower. ..geje niedorobione.

Gość • Środa [17.04.2019, 13:13:26] • [IP: 5.173.137.***]

Sam jestes smata

Oglądasz 1-25 z 44
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■