POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [17.04.2019, 16:09:15] • Świnoujście

Zaginął obywatel Niemiec. Widziałeś go? Dzwoń 112

Zaginął obywatel Niemiec. Widziałeś go? Dzwoń 112

fot. Policja

Funkcjonariusze niemieckiej Policji we współpracy z Funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu, prowadzą poszukiwania zaginionego obywatela Niemiec – DIETER LEO FRANZ RADDE, który w dniu 11.04.2019, około godziny 17:00, był widziany na promenadzie w Świnoujściu. Jeżeli ktokolwiek ma informacje na temat zaginionego mężczyzny, proszony jest o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Świnoujściu 91 326 75 11.

Zaginiony mężczyzna jest w wieku 76 lat. W dniu, gdy ostatni raz był widziany na odcinku nowej promenady w Świnoujściu, pomiędzy ulicami Bolesława Chrobrego a Trentowskiego, ubrany był w niebieską kurtkę, szare sportowe buty, spodnie typu jeansy. Ponadto, mężczyzna posiadał rower koloru fioletowego z czarnym koszykiem z przodu roweru oraz z tyłu.

Zaginął obywatel Niemiec. Widziałeś go? Dzwoń 112

fot. Policja

Osoby, które od chwili zaginięcia widziały lub mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Dietera Radde, proszone są o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Świnoujściu 91 326 75 11.


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Poniedziałek [29.04.2019, 05:07:22] • [IP: 31.0.82.***]

Pan odnaleziony martwy...

Gość • Piątek [19.04.2019, 22:34:02] • [IP: 46.169.11.***]

tak. . widziałem go.. i milion takich samych identycznych jak on na promenadzie

Gość • Czwartek [18.04.2019, 19:51:55] • [IP: 31.0.68.***]

to aktualne foto zaginionego?

Gość • Czwartek [18.04.2019, 13:01:12] • [IP: 178.238.250.**]

W 1939 to lepiej się orientowali w terenie, co się porobiło z tą rasą panów. Kiedyś zawsze witali Polaków wesołym" Hande Hoch" albo" Dawaj kury".

Gość • Czwartek [18.04.2019, 11:57:24] • [IP: 37.47.177.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [18.04.2019, 11:53:25] • [IP: 176.221.123.***]

Hitler narodowość Austria chciał aby Niemcom żyło się dostatnio a Putin powiedział Rosjanom że Komunisci już nie wrócą Rosja jest Prawosławna i koniec

Gość • Czwartek [18.04.2019, 09:09:08] • [IP: 23.226.237.*]

07:30:23 - Wystarczy nam Żmur, który nami porządnie potrząsa i czujemy, co to jest głód ból i krematorium... 😁

Gość • Czwartek [18.04.2019, 07:30:23] • [IP: 37.47.177.**]

Po samych wpisach widać ludzką obojętność na drugiego człowieka. Trzeba Wam Putina albo Hitlera, żeby wami porządnie potrząsneli, żebyście poczuli co to jest głód ból i krematorium, jesteście bez żadnej wyobraźni ile jest warte ludzkie życie.

Gość • Czwartek [18.04.2019, 07:23:01] • [IP: 37.47.129.***]

zaginal czlowiek a tu takie glupie wpisy. Swiadczy o kulturze polakow

Gość • Czwartek [18.04.2019, 05:32:11] • [IP: 64.88.232.*]

Ludzie przestańcie p...lić farmazony !..Zaginął człowiek, ktoś sie pewnie o NIEGO martwi. Trochę więcej współczucia! EMPATIA nic nie kosztuje..warto sprubować.

Gość 500+ • Środa [17.04.2019, 23:34:18] • [IP: 31.1.135.***]

No i cóż to takiego, a ilu ich zaginęło w okopach Stalingradu, pod Kurskiem, no trochę szkoda Niemiaszka, bo Niemiec to nasz Pan...

Gość • Środa [17.04.2019, 23:14:51] • [IP: 23.226.237.*]

Nie widziałem. Może w zero gwiazdkowym Radissonie we windzie się zatrzasną?

Gość • Środa [17.04.2019, 21:44:47] • [IP: 37.47.140.***]

kropke to ty masz w ciemnej dziurze.

Gość • Środa [17.04.2019, 21:23:13] • [IP: 188.147.110.**]

Ludzie co się z wami dzieje

Gość • Środa [17.04.2019, 18:21:20] • [IP: 178.238.245.***]

Podprowadzili go za mony mony hehehe.

Gość • Środa [17.04.2019, 18:06:13] • [IP: 185.13.106.***]

W salonie masażu się kuruje?

Gość • Środa [17.04.2019, 18:00:56] • [IP: 92.42.118.***]

ma kropkę za lewym uchem

Gość • Środa [17.04.2019, 16:55:00] • [IP: 178.238.250.**]

po czym poznać że to niemiec, hajluje?

Oglądasz 1-18 z 18
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■