POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [24.04.2019, 10:38:59] • Świnoujście

Zajączek z trzema uszami Piast Chociwel - Flota 0-3 (0-0)

Drużyna Floty grała dziś bez Michałów Stasiaka i Maśniaka, Radosława Welki i Dominika Kierkiewicza, za to rozpoczęła spotkanie 4 młodzieżowcami. W pierwszej połowie przewagę mieli gospodarze, stosujący uważne krycie w środku pola, starający się grać daleko od swojego pola karnego, mniejszą wagę przywiązując do wykańczania. W tym okresie nasz zespół miał kłopoty z przedarciem się pod bramkę Piasta, który wypracował kilka sytuacji podbramkowych, między innymi w 7 minucie Zimecki wygrał sam na sam z Żabą, w 21 obronił ostre uderzenie Lisowskiego z wolnego, w 29 trzech zawodników Piasta minęło się z piłką w polu karnym Floty, a w 44 Kozieł nie sięgnął głową dośrodkowania na 8. metrze. Ze strony Floty najlepszą sytuację miał w 40 minucie Mosiądz, ale pospieszył się i w konsekwencji spudłował.

Sytuacja diametralnie zmieniła się po przerwie. Teraz dominowała już zdecydowanie Flota i przede wszystkim była skuteczna. W 55 minucie Maziarz zacentrował z prawego skrzydła do Mosiądza, który strzałem w okienko otworzył wynik. W 73 po ponownej kombinacji z Mosiądzem gola zdobył Maziarz, a wynik ustalił 2 minuty później głową Staniszewski, odebrawszy idealne podanie od Mosiądza.

0-1 Damian Mosiądz 55 minuta
0-2 Dawid Maziarz 73 minuta
0-3 Damian Staniszewski 85 minuta

Flota: Wojciech Zimecki, Marek Hajdukiewicz, Mariusz Helt, Maciej Nasiadko (46 Dawid Trafalski), Patryk Harkot, Marek Niewiada, Dawid Maziarz (78 Michał Nowak), Szymon Rogowski, Grzegorz Skwara (86 Oleksandr Werecun), Damian Staniszewski, Damian Mosiądz.
Nie grał: Łukasz Gądek.
Trener: Jerzy Rot.
Kierownik drużyny: Lech Nowak.

Piast: Marek Ufnal, Adam Omelaniuk, Krzysztof Lisowski (78 Ariel Łonyszyn), Kacper Sosna, Jakub Procyk, Marcin Hyriak, Tomasz Kozieł, Damian Żaba, Adam Rusin (71 Maciej Lak), Igor Korpus (71 Marcel Guściora), Mariusz Kortus.
Nie grali: Jakub Sadowski, Nikodem Syzmcyak, Kacper Olesi}ski, Vasyl Beheiliuk.
Trenerzy: Tadeusz Piotrowski, Marek Ufnal.