POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [15.05.2019, 20:52:45] • Świnoujście

Dewastują za własne pieniądze

Dewastują za własne pieniądze

fot. Czytelnik

Urządzenia przy ul. Malczewskiego są dewastowane. Kogo bawi niszczenie własnego mienia?

Nasza redakcja otrzymuje wiele zgłoszeń od mieszkańców Świnoujścia którzy skarżą się na notorycznie dewastowanie urządzenia służące do treningu w okolicy placu zabaw przy ul. Malczewskiego. Urządzenia również dla osób niepełnosprawnych, które mają poprawić ich kondycję ruchową, prawdopodobnie niszczone są przez samych mieszkańców. Tym bardziej jest to przykre gdyż urządzenia kupowane są właśnie z pieniędzy podatników. Postanowiliśmy zapytać miasta, Czy Straż Miejska patroluje to miejsce, oraz czy osoby dewastujące nasze wspólne mienie otrzymują mandaty?

Dewastują za własne pieniądze

fot. Czytelnik

- Straż Miejska kilka razy dziennie patroluje całe miasto, także okolice placu zabaw przy ulicy Malczewskiego. Straż nie prowadzi wykazu miejsc, gdzie są wystawiane mandaty za wykroczenia - odpowiedziała nam Hanna Lachowska z Biura Informacji i Konsultacji Społecznych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 26, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 26

Gość • Czwartek [16.05.2019, 21:19:43] • [IP: 81.204.98.**]

Odpowiedz powala. ... nie prowadzi, nie to nie tamto...Jeszcze raz..kamery, kamery, kamery bez tego chuligani beda czuc sie bezkarnie...a jezeli kara to np.10.000 a nie kilkaset...porzadek bylby od razu.

Gość • Czwartek [16.05.2019, 18:18:24] • [IP: 178.238.253.***]

Miasto wandali

Gość • Czwartek [16.05.2019, 17:09:40] • [IP: 178.238.246.**]

Potrzebny jest Monitoring!

Gość • Czwartek [16.05.2019, 13:42:16] • [IP: 176.221.123.**]

panie ja zem juz wczesniej pisal na ten temat !! plankton i szystko jasne !! tam same patologi som ! bezbozne zresztom ! Nawdychajom sie opara z grzyba, w kapucyna dostanom spadajacym sufitem, klepka siem wtedy przestawia i chodzom i demolujom wszystkie urzondzenia, kredytow panie nabraly na te betonowce i teraz sfrustrowane chodzom i psujom wszystko !!

Gość • Czwartek [16.05.2019, 12:33:56] • [IP: 83.11.222.***]

takie części muszą być zaspawane przed demontażem

Gość • Czwartek [16.05.2019, 10:17:06] • [IP: 80.54.236.***]

Niszczenie własnego mienia? Czy taka forma ma zawstydzić wandali?

Gość • Czwartek [16.05.2019, 10:07:11] • [IP: 37.47.179.***]

Jak to mówią Panienki z dobrych domów... łobuzy kochają najbardziej:)

Gość • Czwartek [16.05.2019, 09:20:11] • [IP: 37.8.231.***]

A może to wada konstrukcyjna i samo odpadło? Tendencyjny artykuł.

Gość • Czwartek [16.05.2019, 08:54:07] • [IP: 217.153.136.*]

SFRUSTROWANYCH+WSCIEKLYCH KUNDLI nie BRAKUJE!!- MONITORING...MONITORING i dotkliwe kary !! ZADNEGO POBLAZANIA LEWACKIEGO !!

Gość • Czwartek [16.05.2019, 08:53:50] • [IP: 5.173.137.***]

Mały łomot dla wandala i więcej się nie odważy. Policja macie tonfy?

Gość • Czwartek [16.05.2019, 08:16:21] • [IP: 77.252.46.***]

𝐁𝐮𝐛𝐞𝐥. . . ​

Gość • Czwartek [16.05.2019, 06:24:07] • [IP: 188.147.98.***]

Ładnym debilem trzeba być by to niszczyć. Potem chodzą takie suchoklatesy bo zamiast ćwiczyć wolą się nacpac i zniszczyć brak słów...

Gość • Czwartek [16.05.2019, 05:11:16] • [IP: 176.221.122.***]

ZŁOMIARZE

Gość • Środa [15.05.2019, 23:36:35] • [IP: 77.111.247.***]

22:56:01 Imbecylu pis’owski, nawet nie wiesz co znaczy określenie – lewactwo. Staraj się myśleć samodzielnie, bez kościoła. Dla ciebie to trudne, ale możliwe.

Gość • Środa [15.05.2019, 23:00:39] • [IP: 62.69.251.***]

Myślę, że potrzeba więcej policyjnych pogadanek w przedszkolach

Gość • Środa [15.05.2019, 22:56:01] • [IP: 31.0.66.***]

Lewackie podejście tęcza i sypanie wszystkich z wszystkim bezstresowe wychowanie i za kilkadziesiąt lat anarchia kupuje popcorn i oglądam na starość w tv będzie ciekawie

Gość • Środa [15.05.2019, 22:40:33] • [IP: 5.173.137.***]

Wandalizm trzeba likwidować w zarodku.

Gość 500+ • Środa [15.05.2019, 22:32:41] • [IP: 46.169.8.**]

Zaniósł na złom i miał już na piwko, taka to mentalność katolika w tym Kraju...

Gość • Środa [15.05.2019, 22:14:14] • [IP: 31.11.130.***]

W Warszawie place zabaw są zamykane od godz 19-20 na klucz.Nikt nie ma prawa wejść do środka. Może u nas też zrobić podobnie. Karać mandatem, kto nie będzie przestrzegał zakazu.

Gość • Środa [15.05.2019, 21:59:42] • [IP: 178.238.247.***]

Obserwować po kryjomu i zakuć w kajdany debili. Zapewne wiek około 20 lat lub mniej, bo starsi takich rzeczy nie robią, nawet jak są debilami.

JUST ACT 447 • Środa [15.05.2019, 21:33:47] • [IP: 176.221.122.**]

TO BYŁ PORONIONY POMYSŁ, ABY W MIEJSCU KOCZOWANIA TAK ZDEGENEROWANEJ PATOLOGII URZĄDZENIA ROZSTAWIAĆ. PRZECIEŻ TO POWINNO BYĆ DLA LUDZI, A NIE DLA BYDŁA.

Gość • Środa [15.05.2019, 21:30:42] • [IP: 84.44.205.***]

A kogo to moze bawic jak nie miejscowych debili? Buractwo i patole, to kwiat tego miasta.

Gość • Środa [15.05.2019, 21:29:54] • [IP: 84.211.163.***]

Jezdza w dzien a wiwczorem zero patroli przejezdzaja tylko a mlodzi pija i bawia sie i nikt nie reaguje

Gość • Środa [15.05.2019, 21:18:41] • [IP: 176.221.123.***]

SIEDZI WIECZORAMI NASZA MLODZIEZ POPIJA PIWKO I COS JESZCZE A POTEM TRZEBA SIE WYKAZAC

Gość • Środa [15.05.2019, 21:05:52] • [IP: 37.8.231.***]

Karać! Karać! Karać!

Oglądasz 1-25 z 26
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Następna bomba na dnie Zalewu Szczecińskiego. Płetwonurkowie przerpowadzą ekspertyzę. Czekamy na więcej informacji ■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■