POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.05.2019, 21:29:01] • Świnoujście

Kolekcjonerzy broni palnej, możecie pochwalić się swoimi okazami!

Kolekcjonerzy broni palnej, możecie pochwalić się swoimi okazami!

fot. Sławomir Ryfczyński

W naszym mieście jest z pewnością wielu kolekcjonerów broni palnej, część z nich należy do klubu, inni są niezrzeszeni. Dla jednych i drugich okazją do pokazania swoich zbiorów będzie wystawa organizowana w sobotę 18 maja 2019 r.

"W sobotę, 18 maja, o godzinie 10:00, na naszej strzelnicy, organizujemy wystawę broni posiadanej przez naszych klubowiczów.Jeśli ktoś chciałby wystawić swoją broń, to proszę o kontakt mailowy na sebastianstepi@gmail.com lub telefoniczny na 609 958 800.

Przypominam iż wystawa broni jest zapisana w naszym Regulaminie, a taka aktywność jest niezbędna w przypadku zmiany decyzji WPA co do ilości posiadanej broni kolekcjonerskiej.

Niezależnie od powyższego, zachęcam do uczestniczenia w organizowanej wystawie i wystawienia na światło dzienne swoich zasobów."

Sebastian
SSK KAPER


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Gość • Poniedziałek [20.05.2019, 07:44:55] • [IP: 188.146.232.***]

Gdzie jest blisko prawdziwa strzelnica?tylko szczecin znowu?

- • Poniedziałek [20.05.2019, 07:04:56] • [IP: 10.0.2.***]

A to nie jest tak, jak z tym memem, że policja przeprowadza badania czystości narkotyków, wystarczy przynieść, a otrzyma się certyfikat jakości? haha

Sebastian • Sobota [18.05.2019, 23:21:15] • [IP: 176.221.122.***]

Wystaw będzie więcej w przyszłości. Postaramy się zwiększyć ilość eksponatów. Mamy w naszych kolekcjach broń z XIX w. jak i nowoczesną, której nie powstydziliby się współcześni żołnierze. Wszystkim którzy interesują się bronią, polecam IV Zlot Kolekcjonerów Broni w Poznaniu, w dniach 1-2 czerwca.

Gość • Sobota [18.05.2019, 22:35:41] • [IP: 127.0.0.*]

Przyszliśmy całą rodziną, nawet dzieciaki oglądały :) i były zafascynowane. Pierwszy raz z bliska widzieliśmy karabiny. Jeden pan miał sporą wiedze o karabinach. Organizacja na 4 z minusem.

Gość • Sobota [18.05.2019, 22:31:27] • [IP: 127.0.0.*]

Mało eksponatów, ale może się rozwiną następnym razem. Fajna wystawka.

Gość • Sobota [18.05.2019, 22:28:58] • [IP: 127.0.0.*]

"inwalida bez mózgu" - u kolegi kilka lat temu zdiagnozowano nowotwór mózgu, przeszedł ciężką operację i otarł się o śmierć. Teraz dostał drugą szansę. Szkoda że takie komentarze piszą jego koledzy.

Gość • Sobota [18.05.2019, 22:06:47] • [IP: 176.221.122.***]

Byłam tam dziś - mili ludzie i ciekawa broń. Oby było tego więcej.

Gość FIKOŁ • Sobota [18.05.2019, 20:23:42] • [IP: 5.60.225.***]

Tak samo zrobiono za czasów komuny tylko że z aparaturą bimbrowniczą, na 1 kwietnia w prima aprilis ogłoszono że :Aby legalnie korzystać z bimbrowni to trzeba przynieśc na skowernię cały sprzęt i zarejestrować, po czym można bez problemu produkować brymuchę, sprzedawać i chlać nawet na umór...No i kilku frajerów łyknęło to jak bocian żabę...Aparaturę zatrzymano jako dowód w sprawie a ciężkich frajerów osadzono na dołku do dyspozycji proroka...Dobry bajer nigdy nie jest zły...Na jednej z wiosek gościu pędził brymuchę, pech chciał że drogą jechał radiowóz na drugin kraniec wsi, facio niósł z szopy drewno aby podłożyć pod kociołek, ale jak zauważył jadący radiowóz to rzucił drewni i pobiegł do domu...Psy to zauważły i poszli do gościa na chatę, no i nakryli go na gorącym uczynku...Morał tego jest taki : Wpadł przez własną głupotę...😜

Gość • Sobota [18.05.2019, 19:24:14] • [IP: 5.29.94.***]

Broń Palna w tym kraju hehehe tylko ustawieni i kłamcy dostają taką szansę ustawa o broni palnej jest dla idiotów-pochwalić się czym tym że Policja mówi możesz czy nie możesz?? bzdura a który Policjant powinien nosić broń?? przecież to patole emocjonalnie nie zrównoważeni a obywatel, towarzysz bo do dzisiaj tak jest jest zależny od tej patologii policyjnej i głąbów ze szkołą czy też bez

Gość • Sobota [18.05.2019, 19:22:48] • [IP: 37.47.174.**]

granaty i podreczne wyrzutnie rakiet sterowanych laserem tez mozna przyniesc??

Gość • Sobota [18.05.2019, 18:30:59] • [IP: 178.238.249.**]

Rosi dawaj😭

Gość • Sobota [18.05.2019, 17:52:00] • [IP: 178.238.246.**]

Broń nie powinna istnieć nikt nie powinien jej posiadać wtedy życie by było bezpieczniejsze.Jestem przeciwny posiadaniu broni !!

Gość • Sobota [18.05.2019, 17:31:16] • [IP: 85.221.138.**]

Mam UZI ale nie mam amunicji i nie wiem, czy działa, bo się na tym nie znam. Z litości kupiłem od Ukraińca, żeby mu pomóc. Jestem kolekcjonerem?

Gość • Sobota [18.05.2019, 13:52:09] • [IP: 23.226.237.*]

Lepiej się nie pucować, bo żydy chcą nas do reszty rozbroić. Lepiej broń mieć gdzieś skitraną, zawiniętą w zaolejony papier. Niedługo ma być zakaz posiadanie nawet broni czarnoprochowej. Lepiej być kolekcjonerem cichociemnym.

Intelligence Agency • Sobota [18.05.2019, 12:56:55] • [IP: 37.47.169.***]

Bez zezwolenia nie uda sie rekreacyjnie postrzelać, pewnie., bo trzeba mieć własnego Uziego, CornerShot, ADS, Magpul FMG-9, 338 TP, KRISS Vector, PHASR, XM25 CDTE, AA12 Atchisson Assault Shotgun, . ..

Gość • Sobota [18.05.2019, 11:28:38] • [IP: 109.70.100.**]

Zrobili z Kapera rodzinny biznes ukraińca z bezmózgowcem

Gość • Sobota [18.05.2019, 11:03:53] • [IP: 176.221.122.*]

Nie wystawiajcie zadnej broni.Ludzie to jest przykrywka robia sluzby rejestr.To co macie w domu nie chwalcie sie tym !

Gość • Sobota [18.05.2019, 10:33:54] • [IP: 46.215.9.**]

Fajna prowokacja policji

Gość • Sobota [18.05.2019, 10:25:56] • [IP: 185.220.101.**]

Inwalida bez mózgu nadal straszy miasto chodząc z załadowanym" kopytem" w spodniach?

Gość • Sobota [18.05.2019, 09:56:24] • [IP: 94.254.233.**]

Dzieje się źle jak zaczynają liczyć każda sztukę broniv

Gość • Sobota [18.05.2019, 09:45:08] • [IP: 5.173.144.**]

M132, do użytku tylko i wyłącznie, gdy naruszony zostanie mir domowy i granice posesji.

bosman54 • Sobota [18.05.2019, 08:52:15] • [IP: 157.25.154.***]

A Ziobro tylko czeka !! zaproście kolekcjonerów z Kielc

Gość • Sobota [18.05.2019, 08:36:40] • [IP: 77.88.191.***]

KAPER, kolesiostwo totalne i porażka. Mam czarnoprochowca. Chcialem sie do nich zapisać. Olali nie totalnie.

Gość • Sobota [18.05.2019, 07:30:46] • [IP: 151.248.62.***]

Głupich szukacie?

Gość • Sobota [18.05.2019, 06:04:48] • [IP: 185.13.106.***]

"NA NASZEJ STRZELNICY" CZYLI W CZARNEJ DUPIE?

Oglądasz 1-25 z 29
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Następna bomba na dnie Zalewu Szczecińskiego. Płetwonurkowie przerpowadzą ekspertyzę. Czekamy na więcej informacji ■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■