POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.05.2019, 12:50:50] • Świnoujście

VI Integracyjny Cowboy Festyn

VI Integracyjny Cowboy Festyn

fot. Organizator

Już jutro w sobotę 18 maja o godzinie 14:00 zapraszamy wszystkich na VI Integracyjny Cowboy Festyn organizowany przez firmę AKS, który odbędzie się przy ulicy Fińskiej 9 na Warszowie. Na uczestników festynu czeka wiele atrakcji m.in. mechaniczny byk rodeo, karuzela, przejażdżka na koniu, dmuchane zamki dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami. Również nie zabraknie muzyki na żywo oraz darmowego poczęstunku dla wszystkich.

Podobnie jak w ubiegłym roku pod prom Bielik od strony Warszowa będzie podjeżdżał co kilka minut „Pociąg preriowy”, który będzie zabierał chętne osoby na Festyn.

VI Integracyjny Cowboy Festyn

fot. Organizator

Wstęp oraz wszystkie atrakcje są darmowe i można korzystać z nich do woli.


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Sobota [18.05.2019, 12:55:25] • [IP: 68.217.234.***]

Impreza sie rozrasta. Bardzo fajnie i cieszy to. Pozdrawiamy z USA!!

Gość • Sobota [18.05.2019, 12:18:52] • [IP: 93.94.191.**]

Bardzo fajny festyn😁

Gość • Sobota [18.05.2019, 08:03:05] • [IP: 83.11.227.**]

Jak zwykle czepialskich pełno. Może jeden z drugim zorganizuje za własne oszczędności taką imprezę. Tylko krytyka. Impreza fajna a przede wszystkim zadowolone dzieci. Cieszcie się tym co ktoś chce dać od siebie i to za darmo a jak się nie podoba to nikogo nie zmuszają organizatorzy to przyjścia. Pozdrawiam i oczywiście będę z rodziną. Udanej zabawy dla wszystkich życzę.

Gość • Sobota [18.05.2019, 07:41:20] • [IP: 37.47.150.***]

Do Gość z 04:28:23 A czy język niemiecki jest ?

Gość • Sobota [18.05.2019, 04:28:23] • [IP: 202.1.199.**]

Czy język angielski jest językiem urzędowym w Polsce? Angielskie nazewnictwo spotykane na każdym kroku jest po prostu śmieszne

Gość • Piątek [17.05.2019, 20:31:28] • [IP: 46.93.200.**]

A co to za nazewniczy dziwoląg" Cowboy Festyn" - jedno słowo po angielsku i jedno po polsku? Nie można tego było nazwać całkowicie po polsku, tzn." festyn kowbojski"? Lub ewentualnie całkowicie po angielsku, np." cowboy picnic" lub" cowboy festival"?

Gość • Piątek [17.05.2019, 20:10:31] • [IP: 5.60.225.***]

Będzie wóda, będą śledzie i kaszanką tyż będzie !!

Gość • Piątek [17.05.2019, 18:43:53] • [IP: 80.245.188.***]

Czy zaproszono Kaczyńskiego, bo On to bardzo lubi

Gość • Piątek [17.05.2019, 18:27:16] • [IP: 93.94.191.***]

Piknik fajny na raz gdyby nie pijani z Mofrzejewskiej 20 i zaklamanie w losowaniu nagród to dzieci maja zabawę

Gość • Piątek [17.05.2019, 17:43:08] • [IP: 2.244.137.***]

Bendzie woda w Beczce do picia dla wszystkich Gratis.Miasto placi za wode bo jest bardzo droga w naszym Miescie.

Gość • Piątek [17.05.2019, 16:04:20] • [IP: 23.226.237.*]

A jak tam wygląda sprawa z alkoholem? Będzie tam coś, czy we własnym zakresie?

Gość • Piątek [17.05.2019, 14:28:49] • [IP: 62.69.203.**]

Festyn dla bezdomnych i socjalnych