POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.07.2019, 11:37:41] • Świnoujście

Przechodnie i samochody - taka sytuacja w drodze na prom

Przechodnie i samochody - taka sytuacja w drodze na prom

fot. Czytelnik

Do redakcji portalu pisze coraz więcej Czytelników niezadowolonych z nowego rozwiązania ruchu na Wybrzeżu Władysława IV i ulicy Marynarzy. W piątek do korkujących w oczekiwaniu na przeprawę promową samochodów dochodzą piesi zdezorientowani lub po prostu korzystający z nowo wyznaczonego przejścia.

- Sytuacja na skrzyżowaniu z Marynarzy. Kolejka do promu i korek na skrzyżowaniu, bo się ludzie na pasach nowo wyznaczonych mieszają - pisze Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 09:26:16] • [IP: 176.221.122.***]

A mnie się podoba.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 22:33:09] • [IP: 37.47.161.**]

TOTALNY CHAOS ORGANIZACYJNY W MIEŚCIE! PANI MICHALSKA DO DYMISJI!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 21:03:22] • [IP: 176.221.122.***]

po co ta ścieżka rowerowa. ...spokojnie sie jezdzi rowerem wzdłóż nabrzeża. ...kierowcy oczekujący na przeprawe mogliby stac na tym pasie jak zawsze było, komu to przeszkadzało, bez sensu!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 19:23:33] • [IP: 188.29.164.***]

Michalska powinna mieć na drugie imię Pomyłka !!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 19:11:51] • [IP: 37.8.215.***]

kto wymyslił takie rozwiazanie, jest jeden wielki bałagan

Gość • Niedziela [14.07.2019, 17:56:19] • [IP: 178.238.247.***]

Co tam się mieszać tylko kretyni wyjeżdżając z marynaży pchają się na środkowy i prawy pas

JUST ACT 447 • Niedziela [14.07.2019, 17:34:08] • [IP: 176.221.122.**]

MY W TYM REJONIE CAŁKIEM NIEZŁY BURDEL MAMY.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 17:16:00] • [IP: 93.94.187.***]

Niezły bałagan mamy :) ale hotele mamy piekne:)

Gość • Niedziela [14.07.2019, 16:26:00] • [IP: 83.23.250.***]

Czas ścigać i karać to urzednicze barachło co tak próbuje rządzić naszym miejskim życiem. Przestańcie ciągle biadolić i płacić za za poronione iszkodliwe" etiudy" pseudourzędników. Czas na wnioski o mosliwości popełnienia przestepstwa!!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 16:12:29] • [IP: 185.210.37.**]

Co oni tam zrobili?? Masakra jakaś. Brak słów i wulgaryzmu.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 16:10:43] • [IP: 31.0.45.**]

Ta ulica to fragment obwodnicy miasta i po otwarciu tunelu ma odciążyć centrum.To w jaki sposób to się stanie jak tylko jednym pasem można jechać??

Gość • Niedziela [14.07.2019, 16:09:26] • [IP: 37.47.129.***]

Sami fachowcy od inżynierii ruchu drogowego. Właśnie w tym miejscu zginął prawidłowo jadący na rowerze mój kolega. Nareszcie prawidłowe rozwiązanie ruchu na tym odcinku ulicy.

Gość XXX • Niedziela [14.07.2019, 15:26:45] • [IP: 95.41.69.***]

Panujący bałagan w drodze na prom zniknie wtedy gdy ta ulica zostanie poświęcona...

Gość • Niedziela [14.07.2019, 15:23:03] • [IP: 178.238.246.**]

Dlaczego to cały czas jest wielką prowizorką ?

Gość • Niedziela [14.07.2019, 15:02:51] • [IP: 109.23.98.**]

Oczywiście gdyby wybrali PISIORÓW to facet w sukience pokiwał by rączką za jedyny tysiączek i wszystko Było by OKOKOK

Gość • Niedziela [14.07.2019, 15:00:21] • [IP: 178.235.147.*]

co za idiota w ogóle to wymyślił, było dobrze to zawsze muszą coś" mądrego" wymyślić

Gość • Niedziela [14.07.2019, 14:20:20] • [IP: 5.60.15.***]

Tak to jest jak sie coś wymyśli siedząc za biurkiem, teraz niech pani radna na swój koszt zmienia cała zaistniałą sytuacje.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 14:13:46] • [IP: 37.248.212.**]

Ale galimatias

Gość • Niedziela [14.07.2019, 14:10:59] • [IP: 109.70.100.**]

Co za betonowy tłuk dopuścił tą betonową imbecylkę do podejmowania takich decyzji?

Gość • Niedziela [14.07.2019, 13:33:40] • [IP: 109.243.196.**]

Wyznaczenie na bardzo szerokiej jezdni osobnego pasa dla rowerzystów jest dobrym posunięciem, bo tam nie ma nigdy tak dużego ruchu, by potrzebne były aż trzy pasy - a dwa pasy obok trzeciego postojowego do promów rozzuchwalały do szybkiej jazdy wielu bardzo prymitywnych kierowców. Co do tej części ulicy to mam pytanie, dlaczego toleruje się restaurację z jej" ogródkiem", blokującą swobodny ruch pieszych i uniemożliwiającą przedłużenie ścieżki rowerowej aż do nowo wyznaczonych pasów? Dlaczego ta restauracja ma wyjątkowe znaczenie dla Urzędu Miasta, że pozwala się na nonsensowne zawężenie ruchu na samym zakręcie ulic i chodnika?!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 13:03:46] • [IP: 176.221.123.***]

brawa za projekt. no kto mogl to przewidziec. pozostaje tylko modlitwa w intencji projektanta, zeby odnalazl kontakt z mozgiem

Gość • Niedziela [14.07.2019, 12:59:57] • [IP: 5.173.144.***]

Jak co piątek kolejka. 3 promy chodzą i jest ok. Wystarczy jeden Niemiec i kicha.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 12:59:16] • [IP: 157.25.141.**]

Nowe rozwiązanie to totalna pomylka

Gość • Niedziela [14.07.2019, 12:56:42] • [IP: 5.173.136.**]

Stylistyka języka Polskiego - CELUJĄCY +

Gość • Niedziela [14.07.2019, 12:02:08] • [IP: 31.0.33.***]

Podziękujcie Żmurkiewiczowi i Michalskiej.Brawo za rozwiązania komunikacyjne powodujące chaos i dezorientację.Z drugiej strony ludzie wybrali to ludzie mają...!

Oglądasz 1-25 z 25
■ Policjanci ze Świnoujścia będą mogli dogadać się z każdym na świecie! ■ Szok mieszkańców po prezentacji koncepcji ruchu w mieście. Po co budujemy tunel!? Zobacz film! ■ Niepokojący wpis o sytuacji w świnoujskiej komendzie Państwowej Straży Pożarnej zamieszczono na Facebooku. Są konflikty, braki kadrowe, opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń, pluskwy i zachowania „podchodzące pod mobbing" – czytamy w poście ■ Wracamy do tematu znaleziska w Kanale Piastowskim. Wbrew wcześniejszym twierdzeniom, wygląda na to, że coś większego jest jednak na dnie. Podobno znaleziono zatopioną barkę, całą wypełnioną amunicją zaraz przy "grzybku" obok przystani Karsibór po stronie Świnoujścia, a promy i statki dalej pływają jakby nigdy nic – pisał niedawno nasz Czytelnik. - Fajnie jakbyście potwierdzili te informacje ■ 15 radnych poparło sprzeciw, a tylko trzech wstrzymało się od głosu. W czasie nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Świnoujścia, 7 listopada Rada Miasta podjęła uchwałę dot. oświadczenia w sprawie lokalizacji inwestycji związanej z wydobyciem ropy naftowej i gazu ziemnego ■ Prezydent wycofuje się z ulg dla przedsiębiorców. Wiele emocji społecznych wzbudziły nasze informacje o ulgach udzielanych przez Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza niektórym lokalnym przedsiębiorcom. Przypomnijmy więc, że w latach 2007 - 2019 (do miesiąca IV) Prezydent Miasta udzielił ulg różnym firmom na kwotę 8.596.726,23 zł ■ Po 42 latach stacjonowania wojsk sowieckich na wyspie Uznam, w Świnoujściu pozostały smutne zagubione psy. Porzucone zwierzęta były w szoku. Ich przyjaciele nagle zniknęli. Nikt już nie mówił po rosyjsku ■ Zakończyła się przebudowa ul. Szmaragdowej w Przytorze-Łunowie, a wraz z finalizacją tego zadania wprowadzona została nowa organizacja ruchu. Kierowcy: uwaga na znaki, bo ulica jest jednokierunkowa, podobnie, jak fragment ul. Zalewowej ■ Nietypowy problem mieli świnoujscy policjanci. Kajdanki, które nałożyli zatrzymanemu mężczyźnie odmówiły posłuszeństwa i nie chciały się otworzyć. Policjanci na pomoc wezwali strażaków, którzy przecięli kajdanki za pomocą szlifierki kątowej (fleks) ■ Zmiana terminu wystawy w Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Informujemy, że planowana w Muzeum Rybołówstwa Morskiego, na najbliższy piątek, 25 października, wystawa: „Świnoujście w przedwojennej grafice” z przyczyn niezależnych od organizatora została przeniesiona na 7 listopada 2019 r, na godz. 18.00 ■ 16 głosami „za” Rada Miasta zdecydowała o podwyżce wysokości stawek podatku od nieruchomości ■ Podatek od nieruchomości w nowym roku: w planach „górne stawki maksymalne”. W czwartek radni podejmą uchwałę o wysokości stawek podatku od nieruchomości. Z projektu uchwały wynika, że będzie zdrożej. Chyba, że ktoś ma komórkę, chlew lub kurnik i nie prowadzi w niej działalności gospodarczej ■ Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o informuje, iż rozpoczął prace modernizacyjne i remontowe pracowni RTG w budynku przy ulicy Mieszka I 7. Finansowanie działań inwestycyjnych odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 ■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■