POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.07.2019, 23:28:08] • Świnoujście

Pudełko z pieniędzmi czeka u uczciwego znalazcy na odbiór

Pudełko z pieniędzmi czeka u uczciwego znalazcy na odbiór

fot. Czytelnik

- Proszę o pomoc w odnalezieniu właściciela lub właścicielki pudełka, które znalazłam na placu zabaw przy ul. Grunwaldzkiej - zaczyna się wiadomość nadesłana do redakcji iswinoujscie.pl

- Bawiąc się z córka zauważyłam, że pudełkiem interesowały się pewne młode dziewczęta, które z pewnością nie były jego właścicielkami, stąd wiem, że była tam pewna suma pieniędzy.

Właściciela proszę o kontakt pod nr telefonu 511802138.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Marcelina • Poniedziałek [15.07.2019, 00:28:32] • [IP: 176.221.122.***]

A to raczej było tego młodego co trochę rozrabia on mieszka w tych blokach podajże na odrowców widziałam jak się bawił takim i jeszcze do góry nim podrzucał na placu pozdrawiam :)

Gość • Niedziela [14.07.2019, 17:54:13] • [IP: 176.221.122.***]

Proste sformułowania są bardziej czytelne dla odbiorcy 😉

Maślankiewicz • Niedziela [14.07.2019, 13:08:41] • [IP: 193.188.198.**]

Bardzo mętnie sformułowane zdanie:" pudełkiem interesowały się pewne młode dziewczęta (...) stąd wiem, że była tam pewna suma pieniędzy". No to jak? Nie po otwarciu, tylko po zainteresowaniu dziewcząt? Kwiat nieodkrytego dziennikarstwa siedzi po domach, zamiast się produkować na rzecz społeczeństwa...

Gość • Niedziela [14.07.2019, 11:38:23] • [IP: 176.221.122.***]

co za wpisy durne

Gość • Niedziela [14.07.2019, 10:09:25] • [IP: 164.127.29.***]

09:37:58] • [IP: 83.20.250.***] Może to jest skarbonka jednorazowa, zaspawana i zaklejona. Możliwe nawet że to nie skarbonka, lecz nocnik, taki jak jednorazowe strzykawki.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 09:37:58] • [IP: 83.20.250.***]

I to ma być skarbonka? Bez dziurki !

Gość • Niedziela [14.07.2019, 08:51:03] • [IP: 176.221.122.**]

ja bym nie oddawała

wierszyk oświatowy • Niedziela [14.07.2019, 07:34:28] • [IP: 164.127.29.***]

Jest miseczka dla pieska / ona z trupkiem z puszki na niego se czeka / jest miseczka dla kotka / ona surowcem z piersi fauny dno miski powleka / O, jest i z papierową wyściółką? /. ..więc istnieje miseczka także dlaaa...? człowieka!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 06:59:28] • [IP: 2.108.164.*]

Jakiś mętny ten opis czytelniczki. Skoro pieniądze tam „były”, to co komu teraz po pustym pudełku?

Gość • Niedziela [14.07.2019, 06:39:11] • [IP: 94.254.232.**]

I jak zwykle marudzenie. Co z wami ludzie masakra. .. was zadowolić graniczy z cudem

Gość • Niedziela [14.07.2019, 03:19:15] • [IP: 37.47.166.***]

Kobieca logika.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 00:27:17] • [IP: 77.252.46.***]

Dziwny tryb rozumowania.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 00:24:08] • [IP: 176.221.123.**]

Myślę że trafią do właściwego adresata i je odbierze !!

Oglądasz 1-13 z 13
■ Ostrzeżenie meteorologiczne dla Polski Zespołu prognostów CPM METEOSKY Sp. z o.o. od godz. 00:00 dnia 10-12-2019 do godz. 12:00 dnia 10-12-2019 nad morzem oraz w powiatach nadmorskich prognozuje się wystąpienie silnego, północno-zachodniego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach do 76 km/h ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■