POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [11.09.2019, 08:18:40] • Świnoujście

Wydobyto samochód, w którym zginęło dwoje nastolatków

Wydobyto samochód, w którym zginęło dwoje nastolatków

fot. iswinoujscie.pl

Zatopione w Kanale Piastowskim volvo zostało wydobyte z wody.

Z wyciągnięciem pojazdu początkowo nie poradził sobie dźwig wodny. Pomogło wojsko, dostarczając dźwig mobilny. Z wody wyciągnięto ciemne stare volvo na świnoujskich rejestracjach.

Wydobyto samochód, w którym zginęło dwoje nastolatków

fot. iswinoujscie.pl

Samochód ostał zabrany na parking udostępniany dla policji.Prokuratura potwierdziła zgon dwóch osób, jednak wstrzymuje się z udzielaniem szczegółowych informacji. Po północy rozpoczęły się oględziny pojazdu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 126, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 126

Mieszkaniec • Czwartek [12.09.2019, 20:56:15] • [IP: 31.11.129.***]

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków amen... teraz będą driftować w lepszym świecie... w niebie, albo raczej w piekle, gdzie będą się smażyć.

Gość • Czwartek [12.09.2019, 18:29:30] • [IP: 31.11.130.***]

No to se depnęła na gaz..a teraz nie żyją

Gość • Czwartek [12.09.2019, 17:55:25] • [IP: 178.238.245.***]

Teraz to najlepiej szukać winnego !! Czy już wam całkiem rozum podjęło?? Wielka tragedia A tu gorzej jak zwierzęta się zachowujecie !! Każdy rodzic chcę wychować dziecko jak najlepiej potrafi i żaden nie chcę pochować swojego dziecka ! Tępe mózgi uszanujcie tragedię jaką przeżywają rodzice tych zmarłych tragicznie dzieci !! Jak ktoś ma trochę kultury i dobre wychowanie nie pisze w taki sposób.

Gość • Czwartek [12.09.2019, 15:02:15] • [IP: 5.173.184.***]

I dobrze niech się osły nauczą rozumu lepiej że sami zgineli niż mieli by kogoś zabić spokój będzie chociaż

Gość • Czwartek [12.09.2019, 14:18:27] • [IP: 176.221.122.**]

Tragedia z głupotą nie ma zbyt wiele wspólnego, jeździł, szalał, no i się doigrał, proste jak drut.

Gość • Czwartek [12.09.2019, 07:17:15] • [IP: 178.238.250.**]

a gdzie policja, a gdzie rodzice?kuuur...policja nie moze byc wszedzie wy tepe pieniacze. Poza tym maja wazniejsze sprawy niz pilnowanie bachorów ktorych starzy nie upilnowali. A starzy tez nie sa w pelni winni bo nie moga byc 24/h z tepymi bachorami. Poza tym pewnie tez ich wkur...jak malolaty jezdzily na dlugich swiatlach hahaha ;)

Gość • Czwartek [12.09.2019, 07:10:48] • [IP: 178.238.250.**]

bo jezdzili na dlugich zapewne dlatego tak skonczyli hahaha ;)

Gość • Środa [11.09.2019, 23:24:32] • [IP: 31.0.44.***]

Wydaje mi się, że niedawno był artykuł o piratach drogowych w Świnoujściu i ich nocnych rajdach, który kończył się zdaniem, że wcześniej, czy później ktoś zginie. To między innymi te dzieciaki, nie trzeba było długo czekać..

Gość • Środa [11.09.2019, 23:07:19] • [IP: 31.0.21.***]

Wyrazy współczucia dla rodziców i całej rodziny. Kochani trzymajcie się.

Gość • Środa [11.09.2019, 22:46:24] • [IP: 205.201.55.**]

Cdn., ojciec dałby w łeb. A teraz to możemy tylko swoim dzieciom uświadomić że mówienie o czymś na kogoś nie jest kablowaniem,. Dajmy spokój już rodzinie.

Gość • Środa [11.09.2019, 22:45:10] • [IP: 185.210.38.**]

Patologia mogli zabrać jeszcze parę osób ze sobą miasto by się oczyściło

Gość • Środa [11.09.2019, 22:42:11] • [IP: 212.144.51.***]

DO GOSCIA /////// Ktora to ta Kaska ____Gość • Środa [11.09.2019, 18:55:22] • [IP: 188.146.65.***] Kaśka w dniu kiedy umiera Ci syn masz jeszcze czas aby udzielać się na facebooku? Serio? Masz tupet kobieto 🤦‍♀️😳

Gość • Środa [11.09.2019, 22:31:21] • [IP: 178.238.251.***]

Ten chłopak nie tylko po Ś-ciu jeździł. Nie miałam pojęcia że jest niepełnoletni, bardzo wyrośnięty był...i bardzo niebezpieczny na drodze. Współczuję szczerze rodzicom, ale ten chłopak robił wszystko co chciał, nie miał żadnych zasad, takie bezstresowe wychowanie. Żal

Gośćni • Środa [11.09.2019, 22:29:24] • [IP: 37.47.180.**]

Matejki często bywał tan cały czas były problemy zaczynaijcie tam dym garozowicze samochód więc zacznijcie od postaw Matejki garaż nr ten malola rządził był bezczeny garaż Matej ki zacznijcie od tego garaz mateijķ

Gość • Środa [11.09.2019, 22:26:42] • [IP: 37.47.153.***]

Chłopak nie miał łatwego życia. Matka od zawsze traktowała go jak piąte koło u wozu. Szkoda chłopaka

Gość • Środa [11.09.2019, 22:20:55] • [IP: 5.173.136.***]

No to 500 -

Gość • Środa [11.09.2019, 21:33:55] • [IP: 185.135.2.**]

Cdn., ojciec dałby w łeb. A teraz to możemy tylko swoim dzieciom uświadomić że mówienie o czymś na kogoś nie jest kablowaniem,. Dajmy spokój już rodzinie.

Gość • Środa [11.09.2019, 21:10:08] • [IP: 57.66.124.**]

hehe wspolczucie dobrze ze nie zabili nikogo na pasach starszej Pani albo kobiety z dzieckiem no a gdzie policja w lesie såali jak zwykle kolo zamkowej napchani mcdonaldem

Gość • Środa [11.09.2019, 21:03:54] • [IP: 37.47.187.***]

Przestańcie pisać bzdury, że wszyscy byliśmy młodzi i robiliśmy głupoty. Ja młody byłem, ale głupot nie robiłem. I miałem wspaniałe dzieciństwo i młodość. Do dziś z łezką w oku wspominam. Natomiast jak ktoś bardzo szuka śmierci to nie ma się co dziwić, że w końcu ją znajduje. Ciekaw jestem czy te dwa egzemplarze, które czystym zrządzeniem losu przeżyły pójdą po rozum do głowy i się ogarną, czy raczej niczego ich to nie nauczy. Obstawiam, że to drugie. A rodzice niech całego świata nie winią tylko siebie, bo to w dużej mierze właśnie ich wina. Generalnie gdybym był złośliwy to bym mógł powiedzieć, że w sumie dobrze się stało bo poziom bezpieczeństwa na drogach i chodnikach w Świnoujściu i okolicy po tym wydarzeniu jednak wzrósł. Jak mieli jutro wjechać na chodnik i potrącić przechodniów to lepiej, że wjechali w kanał. Może przykre ale prawdziwe.

Gość • Środa [11.09.2019, 20:59:57] • [IP: 188.147.41.**]

19:39 - nie wszyscy byliśmy szaleni! dzięki moim rodzicom nigdy w moim nawet dorosłym życiu nie upiłem się i nie byłem nawet wstawiony, nigdy nie ćpałem i nie podejmowałem ryzykownych działań, też nie paliłem. Uwalniałem energię w Tatrach i Bieszczadach lub w lasach i na wodach regionu -ale w górach przed piorunami czmychałem. Źeby jednak tu nie kierować jednoznacznie oskarżycielskich sugestii, przyznaje, że środowiska szkolne w naszym mieście są trudne, młodzi wywierają na siebie silny, często szkodliwy wpływ, przed którym są zmuszeni kapitulować nawet rodzice.

Gość • Środa [11.09.2019, 20:45:25] • [IP: 5.173.192.**]

Nie, nie postawimy tam żadnych betonowych zapór.Selekcja naturalna musi trwać.W życiu trzeba być odpowiedzialnym i ponosić konsekwencje nieodpowiedzialności.

Gość • Środa [11.09.2019, 20:42:34] • [IP: 57.66.124.**]

hehehe a za lampe pod mcdonaldem zdazyl zaplacic ?

Gość • Środa [11.09.2019, 20:41:44] • [IP: 176.221.122.***]

nie mam wspolczucia !!

Gość.Kama ciąg dalszy 2 • Środa [11.09.2019, 20:38:18] • [IP: 176.221.122.***]

BY ŻYCIE NADAŁO SENSU BYĆ MOŻE NIE DLA NAS SAMYCH BO DLA NAS NIE MA POMOCY W CIERPIENIU ALE NASZE CIERPIENIE NIECH ZNAJDZIE SENS POMOCY DLA CIERPIĄCYCH BEZ WARTOŚCI OGARNIĘTYCH BEZLITOSNA BEZTROSKĄ ZNISZCZONEGO ŚWIATA BO MOŻE UDA SIĘ JESZCZE URATOWAĆ TYCH KTÓRZY CZEKAJĄ NA NASZĄ POMOC TYLKO TEGO NIE WIEDZĄ JESTEM I MYŚLĘ ŻE WASZE KOCHANE DZIECI NIE ZGINĘŁY NA MARNE POPROWADZĄ WAS DROGĄ KTÓRA POZWOLI WAM ZROZUMIEĆ BEZSENSOWNE ZACHOWANIA I URATOWAĆ INNYCH