POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [09.10.2019, 20:59:51] • Świnoujście

Manipulacje na mapie inwestycji? Zobaczcie i porównajcie!

Manipulacje na mapie inwestycji? Zobaczcie i porównajcie!

Prezentacja i Plany budowy ulicy Nowojachtowej Świnoujście, podpisane są datą 26.09.2019.(fot. Urząd Miasta Świnoujście )

Urząd Miasta przygotował plany i wizualizację ulicy Nowojachtowej. Niestety przedstawione obrazki mogą zmylić radnych i mieszkańców. O co w tym chodzi?

Pokazana mieszkańcom mapka z wizualizacją ulicy Nowojachtowej nie uwzględnia budynku wielkiego hotelu Hamilton przy ul. Uzdrowiskowej z ul. Zdrojową. Przeoczenie? Przy ul. Uzdrowiskowej oraz przy nowo projektowanej drodze ul. Nowojachtowej widzimy zaś znacznie mniej drzew na mapie niż rośnie tutaj obecnie.

Manipulacje na mapie inwestycji? Zobaczcie i porównajcie!

Prezentacja i Plany budowy ulicy Nowojachtowej Świnoujście, podpisane są datą 26.09.2019.(fot. Urząd Miasta Świnoujście )

Czy ma to pokazać, że budowa drogi to całkiem bezproblemowa inwestycja? Czy chodzi o to, by uniknąć kłopotliwych pytań? Może na przykład o planowaną wycinkę drzew?

Zapytaliśmy o to magistrat. Czekamy na odpowiedź.

A co Wy o tym sądzicie?

Manipulacje na mapie inwestycji? Zobaczcie i porównajcie!

fot. iswinoujscie.pl

Manipulacje na mapie inwestycji? Zobaczcie i porównajcie!

fot. iswinoujscie.pl

Manipulacje na mapie inwestycji? Zobaczcie i porównajcie!

BRAK NA MAPIE HOTELU HAMILTON(fot. Urząd Miasta Świnoujście )

Manipulacje na mapie inwestycji? Zobaczcie i porównajcie!

fot. Urząd Miasta Świnoujście

Prezentacja i Plany budowy ulicy Nowojachtowej w Świnoujściu podpisane są datą 26.09.2019 które dostali radni.

A teraz zrobią to SPECUSTAWĄ?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 53, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 53

Gość • Poniedziałek [14.10.2019, 10:48:54] • [IP: 78.133.244.**]

więcej hoteli to więcej pracy... dla Ukraińców

Gość • Sobota [12.10.2019, 13:55:15] • [IP: 94.254.233.**]

Qrwa autostrada przez środek parku ?? Chyba coś tu nie tak jest. Park zdrojowy. I takie samowole budowlane... Nowy kawał : PYT. Jasiu gdzie cię potrącił samochód ?? ODP. W parku qrwa, w parku.

Gość • Piątek [11.10.2019, 17:42:50] • [IP: 5.174.108.***]

Zmurek betoniarz chce wyrżnąć połowe Parku Zdrojowego, zabetonować aleje i wybetonowac kilometry nowych dróg pod kolejne Hamiltony, zostanie maluteński parczek i kilka alejek, bravo" barany" a wy nic nie robicie i czekacie na kolejne transporty szkopów do wycierania dup, wstyd, zenada, chyba betoniarz przygotowuje sie do zmiany barw na pisuarowskie

Gość • Piątek [11.10.2019, 01:59:38] • [IP: 37.47.166.***]

Więcej hoteli Banasia na godziny :) będą klienci, brawo pis!

Gość • Czwartek [10.10.2019, 20:52:28] • [IP: 37.47.140.***]

Tragedia to miasto tonie.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 20:10:17] • [IP: 185.13.106.***]

Świnoujście przestaje być kurortem co leczy bezpłodność metodą naturalną -proste wojska już prawie nie ma. Chłopy się starzeją i nie chcą tych kuracjuszy. I TAK ZROBIĄ CO ZECHCĄ TO PO CO TE NERWY?

Gość • Czwartek [10.10.2019, 19:58:56] • [IP: 185.210.39.***]

TEN PACYKARZ NIECH SE NA CZOLE MALUJE :)

Gość • Czwartek [10.10.2019, 19:35:16] • [IP: 193.164.254.***]

Masakra😭😭😭😭

Gość • Czwartek [10.10.2019, 19:08:27] • [IP: 31.11.128.**]

droga przy bajorku z kaczuszkami, gdzie cichutko i widok na port jachtowy, cudowne miejsce do wyciszenia i odpoczynku i jedyne miejsce gdzie gadki niemieckiej nie ma. Ten co wymyślił to przekleństwo/drogę/ niech miłości nigdy nie zazna.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 19:04:37] • [IP: 185.210.39.**]

proszę się nie przejmować tymi którzy chcą opóźnić prace i budować. Budować, budować bo ciężko dojechać na plażę.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 18:12:13] • [IP: 77.113.7.***]

Zapylenie z portu będzie miało prostą drogę Waszych mieszkań

JUST ACT 447 • Czwartek [10.10.2019, 17:56:11] • [IP: 176.221.122.**]

BEDZIE DROGA, BEDĄ NOWE BURDELE, A WODY NI MA. TO KONIEC UZDROWISKA ŚWINOUJŚCIE. BRAK ZIELENI, ROZBUDOWA PORTU, WSZĘDZIE PANUJĄCY BADZIEWIARSKI KICZ DLA CHAMSTWA I PROSTAKÓW, BRÓD, SMRÓD I UBÓSTWO !! ZWIERZĘTA, PTAKI, PŁAZY ZAMORDOWANE I WYPATROSZONE . BETONOWY SYF TOTALNY W CAŁYM KIBUCU ZAPANUJE.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 14:30:09] • [IP: 62.69.203.***]

wszystko zmarnuje ten najmądrzejszy, nic nie zostawi potomnym, będą go przeklinać, że zabetonował Swinoujcie, ateraz wziął się za przepiękny park, który" niby był nie do ruszenia", jemu wszystko wolno tylko biednemu Kowalskiemu cały pod górkę, bo to ciemny naród i tak nic jemu nie zrobi.kogo żeście wybrali?

Gość • Czwartek [10.10.2019, 13:59:43] • [IP: 178.238.246.**]

Ta ulica jest niezbędna dla DEWELOPERÓW, bo jakoś turyści muszą do tych klocków betonowych dojechać. Pogódźcie się z tym, że miasto jest dla deweloperów, nie dla zwykłych ludzi... Głosowaliście na beton i beton będziecie mieli.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 13:14:39] • [IP: 185.227.68.**]

Chcieliście, by miasto wam piękniało, to wam pięknieje. Mogliście wybrać praworządność i dobrobyt mieszkańców, wybraliście apartamenty dla bogaczy i dorabianie się grupy trzymającej władzę.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 12:30:04] • [IP: 78.10.206.**]

Zamknijcie w końcu te dzioby. Świnoujście to duże miasto, które staje się dużym uzdrowiskiem znanym już w Europie. To nie Wisełka, infrastruktura do obsługi tysięcy klientów MUSI POWSTAĆ

Gość • Czwartek [10.10.2019, 12:11:16] • [IP: 93.94.190.***]

Zauważcie, że oni nie tylko Nowojachtową planuja! Na tych rysunkach jest też Nowozdrojowa! Ludzie trzeba coś z tym zrobić bo nam te czerwone pająki poł parku rozparcelują!

Gość • Czwartek [10.10.2019, 11:46:46] • [IP: 77.88.191.**]

CAŁYM SERCEM POPIERAM KOMENTARZ " PINGU"176.221.122

Gość • Czwartek [10.10.2019, 11:41:35] • [IP: 77.88.191.**]

PiS rządzi, a nasz prezydent jest im poddany. Szkoda, że tak niszczą tą naszą piękną przyrodę. Na Warszowie port kontenerowy, a tu wycinka i niszczenie parku. Jak PiS dalej porządzi, to zamiast kurortu będzie zapylone i zniszczone miasto staruszków z budową apartamentowców dla sąsiadów

Gość • Czwartek [10.10.2019, 11:41:21] • [IP: 176.221.122.***]

W końcu zrobią tam drogę, lepiej późno niż wcale.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 11:31:11] • [IP: 109.241.63.**]

Jak można nazwać ulicę mianem Nowojachtowa, mianem sowieckiego generała mordującego na polecenie Stalina Polaków?! Jaki to pomroczny umysł wymyślił takie uhonorowanie mianem sowieckiego zbrodniarza nowo zaplanowaną ulicę? Bo Rosjanie tu kiedyś stacjonowali?! Mamy tylu polskich bohaterów, np. Pileckiego, Ungera - a tu komuniści nadają nam miano kolejnego sowieckiego zbrodniarza. Wstyd!

Gość • Czwartek [10.10.2019, 11:13:09] • [IP: 82.174.234.**]

Urodziłem się w Świnoujściu. Kocham to Miasto. Nie jestem w stanie zrozumieć jak mieszkańcy miasta mogą głosować na taką władze która tak zniszczyła to miasto

Gość • Czwartek [10.10.2019, 11:06:32] • [IP: 178.238.249.***]

TA DROGA JEST BARDZO POTRZEBNA, , , NIEZBEDNA. ..ODCIAZY UL. CHROBREGO

Gość • Czwartek [10.10.2019, 10:28:35] • [IP: 178.238.250.**]

Zamiast" Parku Zdrojowego" będzie" Beton-Park Zbrojony" im. Sulejmana i jego Otomany.

Gość • Czwartek [10.10.2019, 10:17:40] • [IP: 176.221.123.***]

Ulica Jachtowa będzie asfaltowa i po tej ulicy cicho będą jeździły samochody ciche bo elektryczne. Ja sam chętnie taki kupię bo przy masowej produkcji jego cena będzie dużo niższa. Wierzę, że już niedługo.

Oglądasz 1-25 z 53
■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■