POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [09.11.2019, 12:28:56] • zachodniopomorskie

ZUT wzbogacił się o kolejnych doktorów oraz doktorów habilitowanych

ZUT wzbogacił się o kolejnych doktorów oraz doktorów habilitowanych

fot. Organizator

Ponad 80 osób otrzymało tytuł doktora i doktora habilitowanego. Uroczystość odbyła się 8 listopada br. w auli Centrum Dydaktyczno – Badawczego Nanotechnologii ZUT.

Podczas uroczystej promocji stopień naukowy doktora otrzymało 65 osób, doktora habilitowanego 19 osób. Uroczystość otworzył prof. Jacek Wróbel, rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie witając wszystkich zebranych doktorów habilitowanych, doktorów, promotorów i pozostałych gości.

Podczas wydarzenia przyznano także odznaczenia państwowe - Brązowy Krzyż Zasługi dla 3 osób, Medale za Długoletnią Służbę dla 31 osób oraz Medale Komisji Edukacji Narodowej dla 18 pracowników naukowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, które wręczył wicewojewoda zachodniopomorski Marek Andrzej Subocz.

Nowi doktorzy podczas uroczystości złożyli ślubowanie, otrzymali dyplomy oraz odśpiewali Gaude Mater Polonia. O oprawę uroczystości zadbał chór akademicki im. Prof. Jana Szyrockiego.

Mateusz Lipka
Rzecznik Prasowy
ZUT w Szczecinie


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Mieszkaniec • Poniedziałek [11.11.2019, 11:49:15] • [IP: 31.11.129.**]

Na tą uczelnię już nie wrócę. Dzięki uczelni zyskałem tylko i wyłącznie umorzenie mi łącznie ponad 3000 złotych długów. Biblioteka główna ZUT nie odzyskała wypożyczonych przeze mnie w 2011 roku siedmiu książek, uczelnia nie odzyskała pieniędzy za dwa miesiące mojego pobytu w akademiku jako gościa hotelowego (nie pomógł nawet komornik sądowy), dokumenty odesłane do więzienia, żebym tylko po wyjściu miał jakąkolwiek szansę znalezienia jakiejkolwiek pracy po zarejestrowaniu się jako bezrobotny. Podejrzewam, że i mnie na uczelni nikt nie zechce. O ile w ogóle kiedykolwiek zechcę tu wrócić, to tylko na inny kierunek. Byłem na wydziale budownictwa i architektury.

Mieszkaniec • Poniedziałek [11.11.2019, 11:44:01] • [IP: 31.11.129.**]

Byłem na tej uczelni, ale ukończyć nie zdołałem. Zostałem skreślony m.in. za dwa postępowania dyscyplinarne, z których drugie nie wiem nawet jak się zakończyło. Skreślony zostałem w marcu 2012 roku. Zostałem tylko z długami wobec uczelni, za zagubione i niezwrócone książki z biblioteki głównej ZUT i za pobyt w akademiku jako gość hotelowy w maju i czerwcu 2012 roku. Jednak uczelnia tych pieniędzy nigdy nie odzyskała. Odsiadywałem wyrok za wszczęcie alarmu bombowego w budynku międzywydziałowym uczelni. Nawet komornik sądowy nie miał z czego ściągnąć zadłużenia. I bardzo dobrze. Biblioteka główna ZUT w czasie gdy siedziałem w więzieniu sama z siebie umorzyła mi dług za 7 książek i za ich przetrzymanie, a uczelnia umorzyła mi w 2015 roku dług za akademik. Po tych wszystkich okolicznościach system ściągania należności na uczelni został maksymalnie uszczelniony. Dodam też, że dokumenty składane przy rekrutacji uczelnia odsyłała mi do... Aresztu Śledczego w Szczecinie.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Na zachodzie kraju występować będą burze, którym lokalnie towarzyszyć będą intensywne opady deszczu do 20mm/h oraz porywy wiatru do 70-80km/h. ■ Świnoujście: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 15 915 głosów - 65,92%, DUDA Andrzej Sebastian 8 229 głosów - 34,08% ■ Kolejnych 5 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Świnoujściu ■ Stop prywatyzacji! Co ze stocznią w Świnoujściu? Dzisiaj 10 lipca 2020 godz. 16:00 Rondo w Łunowie, Świnoujście ■ Świnoujście – młoda kobieta zakażona wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 ■ „Komunikacja Autobusowa” Sp. z o.o. w okresie od 01 lipca do 30 sierpnia zachęca mieszkańców oraz osoby odwiedzające Świnoujście do korzystania z wakacyjnej linii nr 1 do Latarni Morskiej i Fortu Gerharda ■ Lekarze, służby sanitarne, minister przypominają; w sklepach wciąż obowiązują maseczki !!! ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■