POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [18.11.2019, 17:24:48] • Świnoujście

Rywalizacja w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości była świetną zabawą

Rywalizacja w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości była świetną zabawą

fot. OSiR Wyspiarz

W dniu 16 listopada 2019 r. w Hali Sportowej przy ulicy Piłsudskiego 9, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" w Świnoujściu zorganizował Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości.

Zawody rozgrywane były w sześciu kategoriach: gra pojedyncza dzieci rocznik 2009 i młodsze, gra pojedyncza dziewcząt rocznik 2005 i młodsze, gra pojedyncza chłopców rocznik 2005 i młodsi, gra pojedyncza kat. OPEN mężczyzn, gra pojedyncza kat. 50+ mężczyzn oraz gra podwójna kat. OPEN. W rozgrywkach udział wzięło 28 zawodników i zawodniczek. Rywalizowano systemem grupowym „każdy z każdym" oraz o miejsca.

Rywalizacja w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości była świetną zabawą

fot. OSiR Wyspiarz

Gra pojedyncza dzieci rocznik 2009 i młodsze:

1. ROMANII Hania SP1
2. JELONEK Wiktor SP1
3. ŻYŁOWSKA Marysia Logos

Gra pojedyncza dziewcząt rocznik 2005 i młodsze:

1. WOJCIECHOWSKA Martyna EGS Ahlbeck
2. WOJCIECHOWSKA Dorota
3. BOKOTA Weronika SP2

Gra pojedyncza chłopców rocznik 2005 i młodsi:

1. KALIŃSKI Daniel SP2
2. FURMAŃCZYK Jakub SP2
3. ZIÓŁKOWSKI Oskar SP2

Gra pojedyncza kat. OPEN mężczyzn:

1. WEREMIUK Mirosław
2. WAWRZYCKI Kamil
3. RADZISZEWSKI Daniel

Gra pojedyncza kat. 50+ mężczyzn:

1. WYRZYKOWSKI Marian
2. ŻOŁNIERUK Grzegorz
3. JAKUBOWIAK Tadeusz

Gra podwójna kat. OPEN:

1. WEREMIUK M. / WYRZYKOWSKI M.
2. WAWRZYCKI K. / WÓJCIK J.
3. JAKUBOWIAK T. / RYBARCZYK B.

Rywalizacja w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości była świetną zabawą

fot. OSiR Wyspiarz

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wyróżnieni zostali pucharami ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" w Świnoujściu oraz nagrodami rzeczowymi od sponsora - Hurtowni Zabawek, Art. Szkolnych i Biurowych „Gramar" ul. Chrobrego 18 w Świnoujściu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" w Świnoujściu.

Anna Kryszan Dyrektor OSiR "Wyspiarz"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Ostrzeżenie meteorologiczne dla Polski Zespołu prognostów CPM METEOSKY Sp. z o.o. od godz. 00:00 dnia 10-12-2019 do godz. 12:00 dnia 10-12-2019 nad morzem oraz w powiatach nadmorskich prognozuje się wystąpienie silnego, północno-zachodniego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach do 76 km/h ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■