POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [18.11.2019, 17:24:48] • Świnoujście

Rywalizacja w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości była świetną zabawą

Rywalizacja w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości była świetną zabawą

fot. OSiR Wyspiarz

W dniu 16 listopada 2019 r. w Hali Sportowej przy ulicy Piłsudskiego 9, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" w Świnoujściu zorganizował Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości.

Zawody rozgrywane były w sześciu kategoriach: gra pojedyncza dzieci rocznik 2009 i młodsze, gra pojedyncza dziewcząt rocznik 2005 i młodsze, gra pojedyncza chłopców rocznik 2005 i młodsi, gra pojedyncza kat. OPEN mężczyzn, gra pojedyncza kat. 50+ mężczyzn oraz gra podwójna kat. OPEN. W rozgrywkach udział wzięło 28 zawodników i zawodniczek. Rywalizowano systemem grupowym „każdy z każdym" oraz o miejsca.

Rywalizacja w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości była świetną zabawą

fot. OSiR Wyspiarz

Gra pojedyncza dzieci rocznik 2009 i młodsze:

1. ROMANII Hania SP1
2. JELONEK Wiktor SP1
3. ŻYŁOWSKA Marysia Logos

Gra pojedyncza dziewcząt rocznik 2005 i młodsze:

1. WOJCIECHOWSKA Martyna EGS Ahlbeck
2. WOJCIECHOWSKA Dorota
3. BOKOTA Weronika SP2

Gra pojedyncza chłopców rocznik 2005 i młodsi:

1. KALIŃSKI Daniel SP2
2. FURMAŃCZYK Jakub SP2
3. ZIÓŁKOWSKI Oskar SP2

Gra pojedyncza kat. OPEN mężczyzn:

1. WEREMIUK Mirosław
2. WAWRZYCKI Kamil
3. RADZISZEWSKI Daniel

Gra pojedyncza kat. 50+ mężczyzn:

1. WYRZYKOWSKI Marian
2. ŻOŁNIERUK Grzegorz
3. JAKUBOWIAK Tadeusz

Gra podwójna kat. OPEN:

1. WEREMIUK M. / WYRZYKOWSKI M.
2. WAWRZYCKI K. / WÓJCIK J.
3. JAKUBOWIAK T. / RYBARCZYK B.

Rywalizacja w Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości była świetną zabawą

fot. OSiR Wyspiarz

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wyróżnieni zostali pucharami ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" w Świnoujściu oraz nagrodami rzeczowymi od sponsora - Hurtowni Zabawek, Art. Szkolnych i Biurowych „Gramar" ul. Chrobrego 18 w Świnoujściu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" w Świnoujściu.

Anna Kryszan Dyrektor OSiR "Wyspiarz"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Świnoujście – młoda kobieta zakażona wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 ■ „Komunikacja Autobusowa” Sp. z o.o. w okresie od 01 lipca do 30 sierpnia zachęca mieszkańców oraz osoby odwiedzające Świnoujście do korzystania z wakacyjnej linii nr 1 do Latarni Morskiej i Fortu Gerharda ■ Lekarze, służby sanitarne, minister przypominają; w sklepach wciąż obowiązują maseczki !!! ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■