POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [16.01.2020, 08:38:33] • Świnoujście

Świnoujście bez uciech?

Świnoujście bez uciech?

autor: artpodporin autor: Aleksandr Rybalko (slider)(fot. stock.adobe.com/pl )

Wiele się ostatnio w kraju mówiło o pewnej kamienicy z pokojami na godziny. Czy w świnoujskich mieszkaniach działają takie przybytki? Zapytaliśmy o to policję.

Nasze województwo uchodzi za bardziej liberalne, gdzie swobodniej podchodzimy do „pewnych spraw”. Zapytaliśmy świnoujską policję, czy wiadomo jej coś o pokojach na godziny, działających w kamienicach i mieszkaniach naszego miasta. Mieszkańcom to nie przeszkadza?

- W ostatnich miesiącach nie otrzymaliśmy zgłoszenia dotyczącego działalności agencji towarzyskiej - informuje st. post. Kamil Zwierzchowski z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu. - W przypadku otrzymania takiej informacji jest ona weryfikowana, a następnie podejmowane są niezbędne czynności w związku ze sprawą. Konsekwencje prawne przestępstw przeciwko wolności seksualnej oraz obyczajności zawarte są w rozdziale XXV Kodeksu Karnego.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 71, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 71

Gość • Sobota [25.01.2020, 18:33:33] • [IP: 158.26.131.**]

A Daga Dagunia przyjmuje jeszcze?

Gość • Piątek [24.01.2020, 11:33:42] • [IP: 89.64.9.***]

Trzeba zwiększyć ilość dealerów viagry itd. Nie każdy jest radnym lekarzem, miejscowym kacykiem by go stać było na opał wysokokaloryczny po 400-500zl za gram.

Gość • Wtorek [21.01.2020, 06:18:04] • [IP: 176.221.122.**]

Swinoujskie prostytutki przeszły na lgal wile pracuje w niemczech jedna znana to nawet instytucji państwowej jak bank czy poczta a reszta to cichodajki ale potrafią sobie dorobić na boku

Rysio • Piątek [17.01.2020, 20:27:12] • [IP: 176.221.123.***]

zdrowa dupcia :)

Gość Bodzio • Piątek [17.01.2020, 16:58:36] • [IP: 89.174.73.**]

Do gościa z 14 43 jak ci nie stanie to oddają kasę ? Jutro idę.

Gość Bodzio • Piątek [17.01.2020, 16:46:48] • [IP: 89.174.73.**]

Rano w Bałtyku wieczorem Penelopa, a w sezonie Albatros to były czasy ach wspomnień wiele.

Gość • Piątek [17.01.2020, 14:31:32] • [IP: 157.157.87.***]

Ja wole przyjezdne prostytutki bo kobiety z miasta są wyjątkowo słabe w seksie, bez polotu i zwyczajnie mało atrakcyjne dla mnie jako faceta:)

Gość • Piątek [17.01.2020, 12:44:56] • [IP: 93.94.190.***]

17:50... 83.137.6.***] Ha, ha, ale gamonie tu piszą, nawet odmieniać wyrazów po polsku nie umieją:"najwięcej jest kler". Nie rozumiem takich postukańców - jeśli pisze z błędem, to sie ośmiesza, jak i to, co pisze- ośmiesza.

Goś?ć • Piątek [17.01.2020, 10:10:33] • [IP: 10.0.2.***]

Co to za pani ze zdjęcia?

Gość • Czwartek [16.01.2020, 23:52:48] • [IP: 83.137.6.***]

TO KTO TE ZDJĘCIA ROBIŁ? NIEZŁA IMPREZA MUSIAŁA BYĆ W HOTELU BANASIA MOŻE KTOŚ ODSZEDŁ NA EMERYTURĘ, IMPREZA BEZ LOTÓW?

HASSANO • Czwartek [16.01.2020, 22:58:17] • [IP: 86.44.100.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [16.01.2020, 22:49:00] • [IP: 176.221.122.***]

Wystarczy zapytać kierowcę taxi. Poza tym wożą na autach reklamy takiego jednego przybytku, i to tuz przy herbie Świnoujścia.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 22:23:32] • [IP: 185.210.36.***]

można wiadro kartofli postawić

Gość • Czwartek [16.01.2020, 20:26:19] • [IP: 178.165.72.***]

Tylko frajrzy tam chodzą.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 20:23:09] • [IP: 80.48.164.***]

Po co ten artykuł? Chore.

Gość15 • Czwartek [16.01.2020, 18:33:14] • [IP: 51.37.150.**]

Czyż by w burdelach spadły utargi ? konkurencja kto komu zabroni w swoim mieszkaniu ?

Gość • Czwartek [16.01.2020, 18:01:40] • [IP: 83.137.6.***]

Ma odciski od bzykania na tyłku.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 17:50:31] • [IP: 83.137.6.***]

Zimą to w hotelach Banasia najwięcej jest kler i Niemców. Ciapaci nie maja kasy.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 16:44:21] • [IP: 176.221.113.**]

Świnoujście to miasto w którym jest więcej gejów niż wolnych kobiet.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 16:37:47] • [IP: 83.137.6.***]

No to się ortodoksy religijne napaliły -do rękodzieła.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 16:17:26] • [IP: 178.238.247.**]

uuuuuu. artykuł godny poziomu portalu

Gość • Czwartek [16.01.2020, 16:14:26] • [IP: 37.47.132.**]

sami korzystają to co maja zamykac

Gość • Czwartek [16.01.2020, 16:08:40] • [IP: 188.147.36.***]

A może by dobrać inne zdjęcie, dzieci oglądają! Z artykułu zaś nic nie wynika.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 16:02:59] • [IP: 185.210.39.***]

No ładne cackooo. ...