POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [14.02.2020, 12:43:24] • Świnoujście

Walentynki – Święto Zakochanych – corocznie obchodzone 14 lutego

Walentynki – Święto Zakochanych – corocznie obchodzone 14 lutego

fot. Policja

To idealny dzień, aby przypomnieć i uświadomić uczestnikom ruchu drogowego, że prawdziwa miłość to odpowiedzialność. To odpowiedzialność za drugiego człowieka.

W trosce o bezpieczeństwo swoje oraz osób nam bliskich pamiętajmy o podstawowych zasadach obowiązujących w ruchu drogowym.


Stop! Kochaj!
Stop! Żyj!
Stop! Pozwól żyć innym!

Biuro Ruchu Drogowego KGP


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Niedziela [16.02.2020, 12:42:50] • [IP: 185.135.2.**]

Św. Walenty jest patronem osób psychicznych, nie tylko zakochanych. Należy o tym pamiętać. DZIEN walentynek to nic innego jak kolejne durne święto, które nie każdy celebruje

Gość • Piątek [14.02.2020, 15:08:51] • [IP: 185.5.216.**]

Bo wjeżdzając na parking wszyscy myślą o zakupach, a znaki drogowe mają gdzieś na taką ślepotę to tylko Policjant z mandatem jest skuteczny.

Gość • Piątek [14.02.2020, 13:05:51] • [IP: 83.137.6.***]

UWAGA: NA WJEŹDZIE DO PARKINGU LIDL JEST ZNAK Z NAKAZEM JAZDY PROSTO LUB W LEWO -NIE POWINNIŚMY JECHAĆ W PRAWO CHOĆ WSZYSCY TAK JADĄ W KIERUNKU SKLEPU !!

Oglądasz 1-3 z 3
■ To już koniec stoczni w Świnoujściu!? Zarząd stoczni przesłał do Świnoujścia decyzję o likwidacji oddziału ■ Radni zgodzili się na na zawarcie umowy dzierżawy nieruchomości w trybie bezprzetargowym. Chodzi o powiększenie powierzchni przyszłego parkingu wielopoziomowego. 13 radnych było za, 5 wstrzymało się od głosu ■ Aneta Stawicka -reprezentująca załogę Morskiej Stoczni przedstawiła pismo Zarządu Stoczni. Zapadła decyzja o grupowych zwolnieniach. Na koniec listopada Zarząd zapowiedział grupowe zwolnienia wszystkich pracowników świnoujskiego oddziału stoczni. To praktyczna likwidacja stoczni-twierdzą związkowcy ■ Orkiestra klaksonów na ulicach. Kobiety kontynuują protest. Także w Świnoujściu. Zobacz film! ■ Przejdzie 350 km, od Świnoujścia aż po Hel w szczytnym celu. Chce pomóc 13 – letniej Kindze stanąć na nogi. Zobacz film! ■ Kilku Ratowników medycznych na kwarantannie. Ale Pogotowie Ratunkowe nadal pomaga ■ Radny Jurkiewicz chce, żeby Żmurkiewicz zadziałał ■ Wyspiarze po obu stronach granicy łączą siły przeciwko budowie zewnętrznego terminalu kontenerowego ■