POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [15.02.2020, 10:00:38] • Świnoujście

Czytelnik: Blokują ulicę osiedlową i się nawet nie spieszą!

Czytelnik: Blokują ulicę osiedlową i się nawet nie spieszą!

fot. Czytelnik

Budowa wieżowca na osiedlu Platan wreszcie dobiegła końca, ale pozostały związane z nią niedogodności. Samochody blokują uliczkę.

O sprawie poinformował oburzony mieszkaniec, który rano w piątek nie mógł przejechać uliczką osiedlową. W piątek o godzinie 9.30 droga była zastawiona przez samochód widoczny na zdjęciu.

- Blokują ulice osiedlową i się nawet nie spieszą się z wyładowaniem towaru. Mają totalnie gdzieś innego człowieka, który spieszy się do pracy!- napisał wkurzony Mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Niedziela [16.02.2020, 11:00:46] • [IP: 167.114.118.*]

Samowola budowlana.

Gość • Niedziela [16.02.2020, 09:20:06] • [IP: 94.254.233.**]

112 dzwoń czytelnik!

Gość • Niedziela [16.02.2020, 06:24:29] • [IP: 176.221.122.***]

budowa się skończyła i teraz zaczyna się wykończeniówka czyli ile mieszkań tyle wykończeniówek

Gość • Sobota [15.02.2020, 21:52:32] • [IP: 82.235.66.***]

Ekologiczniej na rowerze, na piechote lub na hulajnodze prosze, i nie bedzie problemu.

Gość • Sobota [15.02.2020, 19:59:26] • [IP: 77.88.191.**]

176.221.123.** oczywiscie ze nie powinien tam stac ale tez nie przesadzajmy, jest to osiedlowa uliczka a nie Plac Wolnosci i sa z osiedla 2 inne wyjazdy, przez ktore wyjezdzali mieszkancy gdy budowa wiezowca trwala w najlepsze. Tak jak napisalem wczesniej tez akurat tamtedy jechalem i widzac samochod z ktorego rozladowywane sa materialy budowlane skrecilem w nastepna uliczke. Do glowy nie przyszloby mi tracenie czasu na wyciaganie telefonu i robienie zdjecia jak moge wyjechac w inny sposob. Rozumiem gdyby to byl jedyny wyjazd z osiedla ale tu?. . prosze...

Gość • Sobota [15.02.2020, 19:06:28] • [IP: 176.221.123.**]

co za bzdury fanzolicie-stane na środku pl, Wolności -i powiem --jak sie komu niepodoba- to niech jedzie dookoła |||||

Gość • Sobota [15.02.2020, 19:02:02] • [IP: 176.221.123.**]

najciemniej pod latarnią--- a straż miejska--tuż tuż

Pablo • Sobota [15.02.2020, 18:14:43] • [IP: 178.235.146.***]

Każdy tam pruje d..pe, chyba że towar przywieźli do niego wtedy jest ok buhaha

Gość • Sobota [15.02.2020, 17:23:35] • [IP: 5.173.153.***]

Tam nie powinno być możliwości parkowania skoro to droga dwukierunkowa

Gość • Sobota [15.02.2020, 16:30:33] • [IP: 212.191.80.***]

Żenada, że portal zamieszcza takie wypociny frustratów. ..

Gość • Sobota [15.02.2020, 15:55:13] • [IP: 80.151.3.**]

Jeszcze ludzie nie mieszkają a już zadymy w sezonie ci co mieszkają na płatanie -będzie ból dupska

Gość niedzielny • Sobota [15.02.2020, 14:41:45] • [IP: 188.146.155.**]

Czytelnik nie posraj się 😂🤣

Gość • Sobota [15.02.2020, 13:50:11] • [IP: 178.235.147.**]

Mieszkańcy nie powinni narzekać, gdyż ów wieżowiec powstał ku czci. Z uwagi na fakt, że znajduje się naprzeciw urzędu miasta i znakomicie wpisuje się w krajobraz nadano mu imię" CZOPEK JANUSZA". Skromnie, ale jakże zasłużenie.

Gość • Sobota [15.02.2020, 13:49:29] • [IP: 94.254.233.**]

Czytelniku 112 ! Przyjadą i dadzą mandat.

Gość • Sobota [15.02.2020, 13:44:49] • [IP: 94.254.232.***]

przechył pod kątem 5 stopni :)

Gość • Sobota [15.02.2020, 13:26:23] • [IP: 188.146.161.**]

176.221.123 widać , że wiedze do kogo trzeba się zgłosić w tych kwestiach masz na poziomie wyborcy pis... temat jest lokalny i bardzo poważny i wymaga dogadania się 3 stron bo na stronę rządową nie ma co liczyć... pokażą CI tylko fuck a !

Gość • Sobota [15.02.2020, 12:58:09] • [IP: 176.221.123.**]

Gość • Sobota [15.02.2020, 11:37:39] • [IP: 188.146.161.**]Zglos sie do swojej parti i ojca z torunia skoro wszystko kradna i pozbawiaja miasta funduszy na dzialalnosc.

Gość • Sobota [15.02.2020, 11:59:42] • [IP: 83.21.54.***]

Jaki marudny. Mógł jechać inną drogą

Gość • Sobota [15.02.2020, 11:40:38] • [IP: 176.221.123.***]

Nie rozumiem tej sytuacji tam sa podziemne parkingi świecące pustkami …

Gość • Sobota [15.02.2020, 11:37:39] • [IP: 188.146.161.**]

może jakieś poważniejsze tematy. ...a nie pierdoły i dowalanie. ... Zapytajcie może co się dzieje w temacie opieki po szpitalnej dla mieszkańców, którzy postrzebuja takiej pomocy w domu ?? do przetargu NFZ NIKT w mieście się nie zgłosił. ... wcześniej realizowało to UŚ ale od zeszłego roku tego nie robią. .. miasto zarządza szpitalem i posiada stosowną bazę ale temat olało bo po co. .. Energetyk również ma bazę i też to olał. ... może czymś takim się zajmiecie ? a nie kto komu zastawił bo kilka ekip budowlanych tam pracuje... za chwile nikogo tam takiego nie będzie...

Gość • Sobota [15.02.2020, 10:16:38] • [IP: 77.88.191.**]

Kierowca ze srebrnego kałdi kombi dostał pewnego bólu ;) akurat jechałem też w tamtą stronę jak dojeżdżał od strony uliczki osiedlowej. Panowie jak widać na zdjęciu rozładowywali materiały budowlane , a pan z kałdi mógł po prostu pojechać drogą osiedlową w kierunku ul. Chełmońskiego i troszkę zrozumieć ludzi zamiast bić pianę. 30 sek później byłby już na wysokości zielonego mastera tyle że z drugiej strony :)

Oglądasz 1-21 z 21
■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz.10.00. Informujemy, że na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­ pow. kołobrzeski – 1 osoba (1 mężczyzna w średnim wieku) pow. koszaliński + Koszalin- 4 osoby (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna ) m. Szczecin – 17 osób ( 2 dzieci, 1 młoda kobieta, 3 kobiety w średnim wieku,4 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku i 1 starszy mężczyzna) pow. wałecki – 1osoba (1 starszy mężczyzna) pow. stargardzki - 5 osób ( 1 dziecko, 2 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta i 1 starszy mężczyzna) pow. gryfiński - 1 osoba (1 starsza kobieta) pow. policki - 1 osoba ( 1 młoda kobieta) pow. goleniowski - 1 osoba ( 1 mężczyzna w średnim wieku ) W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem- stan na 19.09.20 r. : 1378 /30 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Renata Opiela Kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna ■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■