POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [15.02.2020, 21:17:59] • Świnoujście

Uwaga. W niedzielę znów może zacząć wiać

Meteorolodzy prognozują, że w najbliższą niedzielę 16 lutego 2020r. oraz w nocy z niedzieli na poniedziałek może znów wiać silny wiatr z południowego zachodu.

Prognozowana średnia prędkość od 40 km/h do 55 km/h, w porywach do 75 km/h, a w pasie nadmorskim w porywach do 95 km/h. W przypadku potwierdzenia się tych prognoz, prosimy omijać parki, cmentarze i inne tereny zadrzewione. Radzimy sprawdzić także balkony i tarasy oraz zabezpieczyć znajdujące się tam przedmioty.

BIK UM świnoujście


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [21.02.2020, 09:32:53] • [IP: 109.243.188.**]

"...prosimy omijać parki, cmentarze i inne tereny zadrzewione.". ... ... Teraz rozumiem, dlaczego chętniej niż kiedyś się wycina drzewa w mieście; zawsze przy wichurach miałem kłopot ze znalezieniem trasy niezadrzewionej, a od pewnego czasu już o to łatwiej, wskutek wycinek - pewnie w trosce o bezpieczeństwo w czasie wichur włodarze wycinają.

Gość • Niedziela [16.02.2020, 11:02:47] • [IP: 167.114.118.*]

Super XD

Oglądasz 1-2 z 2
■ To już koniec stoczni w Świnoujściu!? Zarząd stoczni przesłał do Świnoujścia decyzję o likwidacji oddziału ■ Radni zgodzili się na na zawarcie umowy dzierżawy nieruchomości w trybie bezprzetargowym. Chodzi o powiększenie powierzchni przyszłego parkingu wielopoziomowego. 13 radnych było za, 5 wstrzymało się od głosu ■ Aneta Stawicka -reprezentująca załogę Morskiej Stoczni przedstawiła pismo Zarządu Stoczni. Zapadła decyzja o grupowych zwolnieniach. Na koniec listopada Zarząd zapowiedział grupowe zwolnienia wszystkich pracowników świnoujskiego oddziału stoczni. To praktyczna likwidacja stoczni-twierdzą związkowcy ■ Orkiestra klaksonów na ulicach. Kobiety kontynuują protest. Także w Świnoujściu. Zobacz film! ■ Przejdzie 350 km, od Świnoujścia aż po Hel w szczytnym celu. Chce pomóc 13 – letniej Kindze stanąć na nogi. Zobacz film! ■ Kilku Ratowników medycznych na kwarantannie. Ale Pogotowie Ratunkowe nadal pomaga ■ Radny Jurkiewicz chce, żeby Żmurkiewicz zadziałał ■ Wyspiarze po obu stronach granicy łączą siły przeciwko budowie zewnętrznego terminalu kontenerowego ■