POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [15.05.2020, 17:28:41] • Świnoujście

Dobra wiadomość: otwarte hale sportowe

Dobra wiadomość: otwarte hale sportowe

fot. OSiR Wyspiarz

Szanowni Państwo informujemy, że od dnia 18.05.2020 zaczną obowiązywać nowe zasady funkcjonowania Obiektów Sportowych.

Od poniedziałku Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz" otwiera dla Państwa Hale sportowe przy ul. Piłsudskiego 9 oraz przy ul. Białoruskiej 4. Hala Sportowa przy ul. Piłsudskiego będzie dla Państwa dostępna w godz. 08.00-22.00, na której maksymalna ilość ćwiczących będzie wynosić 16 osób+ 2 trenerów. Hala przy ul. Białoruskiej będzie również otwarta, ale w godz 08.00-20.00 z limitem 32 osób+ 3 trenerów.

Przy okazji jest nam bardzo miło Państwa poinformować, że wraz ze wznowieniem funkcjonowania Hali przy ul. Piłsudskiego będzie można już skorzystać z nowej elektronicznej tablicy wyników, która już od dłuższego czasu była wyczekiwana przez zawodników.

Dobra wiadomość: otwarte hale sportowe

fot. OSiR Wyspiarz

Również od 18.05.2020 zmieniają się zasady funkcjonowania pozostałych obiektów które zostały już otwarte:

-Korty tenisowe będą otwarte w godzinach 09.00-21.00. - limit 4 osoby + 1 trener na kort,
- Stadion Miejski będzie otwarty w godzinach 08.00-20.00 - limit 22 osoby + 4 trenerów, dodatkowo z bieżni będą mogli korzystać biegacze.
- Boisko Syntetyczne będzie otwarte w godzinach 11.00-21.00 - limit 22 osoby + 4 trenerów na całym boisku. Jednocześnie będzie możliwość podzielenia boiska na dwie części. Wówczas na każdej połowie będzie mogło przebywać 16 osób + 3 trenerów,
- Skatepark i Boisko do piłki plażowej dostępne będą w godzinach 11.00-21.00
- Boisko piłkarskie im. Tadeusza Kaczmarka będzie otwarte w godzinach 08.00-20.00 - limit 22 osoby + 4 trenerów na całym boisku. Jednocześnie będzie możliwość podzielenia boiska na dwie części. Wówczas na każdej połowie będzie mogło przebywać 16 osób + 3 trenerów. Dodatkowo będzie można korzystać z boisk do koszykówki i siatkówki oraz bieżni.

Dobra wiadomość: otwarte hale sportowe

fot. OSiR Wyspiarz

Wszystkie nasze obiekty będą funkcjonowały w reżimie sanitarnym. Szczegółowe informacje w sprawie zasad funkcjonowania i reżimu znajdują się na naszych obiektach.

Cieszymy się na Państwa przyjście.

Anna Kryszan
Dyrektor "OSiR" Wyspiarz


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■