POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [29.06.2020, 20:41:54] • Świnoujście

Mieszkaniec: Zdewastowany i zanieczyszczony Plac Zabaw Promenada

Mieszkaniec: Zdewastowany i zanieczyszczony Plac Zabaw Promenada

fot. Mieszkaniec

Zaczęły się wakacje, dzieci - miejscowe i te przyjezdne, chcą się bawić. Najlepsza zabawa jest w miejscach do tego przeznaczonych; w naszym mieście jest kilka placów zabaw. Jednak, choć dobrze wyposażone, nie zawsze zachęcają do korzystania z nich. Przykład takiego odpychającego małych użytkowników placu opisuje mieszkaniec.

- Piszę, aby poruszyć temat zdewastowanego i zapomnianego placu zabaw przy pięknej promenadzie w naszym mieście. Dzieci się tam powinny bawić w przyjaznych warunkach, natomiast przykry jest fakt, że nikt tego nie pilnuje! Nie dość ze poszczególne elementy zniszczone, to jeszcze wszędzie walające się śmieci!
To jest wstyd, i duży problem choćby w dobie panującej pandemii.

Mieszkaniec: Zdewastowany i zanieczyszczony Plac Zabaw Promenada

fot. Czytelnik

Jedyna prośba, jaką mam do Urzędu Miasta Świnoujście i osób zajmujących się tymi sprawami, to tylko taką żeby wziąć się za to solidnie, a do służb mundurowych ( Straż Miejska i Policja ) o to żeby zaglądali tam częściej , bo kto wie czy nie sypiają tam nasi "kloszardzi" a inni nie spożywają tam alkoholu w znacznych ilościach! - pisze mieszkaniec.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Wtorek [30.06.2020, 23:55:16] • [IP: 5.173.137.**]

Ktoś to kupi, zobaczycie ;)

Gość • Wtorek [30.06.2020, 17:54:08] • [IP: 176.221.123.***]

Nie wierzę żeby żmur z koszerną świtą coś tak paskudnego dla naszych dzieci zafundował. To są na pewno zabytkowe resztki jakiegoś POniemieckiego Hitlerjugend Kinder Platz. Ten relikt kultury powinien być teraz pod opieką konserwatora zabytków.

Gość • Wtorek [30.06.2020, 11:24:25] • [IP: 62.69.252.**]

Ta ławka stoi już od zeszłego roku. Mogli by jeszcze uporządkować tą byle jaką roślinność. Przy tej nowej promenadzie to przypomina lepsze czasy komuny. W Międzyzdrojach zadbali o dzieciarnię i mają super, wielki plac zabaw, a u nas aż się prosi o zrobienie w tym miejscu pięknego i dużego placu dla różnych grup wiekowych.

Gość • Wtorek [30.06.2020, 09:59:45] • [IP: 185.210.38.***]

tu apel do rodziców niech zainteresują się swoimi dziećmi na placu zabaw bo później pretensje do wszystkich a dzieci niszczą wszystko dookoła

Gość • Wtorek [30.06.2020, 09:01:31] • [IP: 80.147.155.***]

Przykre jest to, że takie coś stoi w tak reprezentacyjnym miejscu. Wydali miliony na Promenade ale o dzieciach to juz nie pomysleli.

Kulfon • Wtorek [30.06.2020, 08:54:46] • [IP: 176.221.123.*]

Jakby nie patrzeć 1 m kwadratowy mieszkania w części nadmorskiej kosztuje średnio 12 tyś zł. Więc trzymajcie standardy. A jaki będzie skandal jak w dzielnicy dla wybrańców ktoś sobie przedziurawi zardzewiałym gwoździem stopę. To może być tragedia i newsy w wiadomościach ogólnopolskich. Czy przy sytuacji gdzie miasto reklamuje się w TV chcemy tak budować markę miasta bezpiecznego i przyjaznego ?

Gość • Wtorek [30.06.2020, 07:21:41] • [IP: 77.88.191.**]

Jak widze w innych miastach piekne place zabaw, to mi zal, ze tu takich nie mamy. Miasto nie dba o rodziny z dziecmi, ani turystow z maluszkami. Liczy sie tylko stary Niemiec. Plac zabaw na promenadzie oraz platan błagaja o zmiany.

Gość • Wtorek [30.06.2020, 06:57:53] • [IP: 176.221.123.***]

Jedno się robi a o drugim się nie pamięta i tak w kółko

Gość • Wtorek [30.06.2020, 02:22:12] • [IP: 176.221.122.*]

Byłem, widziałem. To prawacy I-go sortu tak załatwiają swoje potrzeby filozoficzne bo inaczej nie umieją.

F77 • Poniedziałek [29.06.2020, 22:40:47] • [IP: 37.248.214.***]

Niedługo będą tam klocki...

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 22:24:18] • [IP: 178.235.147.***]

Ja tam widziałem Dżeka Sparoła. Serio! :-)

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 21:56:34] • [IP: 46.169.76.**]

Ten statek przeznaczyć należy na pobyt dzienny pijących miastowych meneli, niechaj nim płyną z prądem na Szwedowo.😈

Pirat • Poniedziałek [29.06.2020, 21:36:25] • [IP: 178.238.251.***]

Ten statek to jest jak pole minowe. Pełno tam wystających gwoździ. Deski połamane i pognie główki gwoździ wystają. Syrach tam dzieciaka wpuścić bez wykrywacza metalu.

Oglądasz 1-13 z 13
■ 13.07.2020 - Świnoujście – 3 osoby (młoda kobieta, mężczyzna w średnim wieku, dziecko) ■ 13.07.2020 - Świnoujście – 3 osoby (młoda kobieta, mężczyzna w średnim wieku, dziecko) ■ 13.07.2020 - Świnoujście – 3 osoby (młoda kobieta, mężczyzna w średnim wieku, dziecko)
■ Świnoujście: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 15 915 głosów - 65,92%, DUDA Andrzej Sebastian 8 229 głosów - 34,08% ■ Kolejnych 5 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Świnoujściu ■ Stop prywatyzacji! Co ze stocznią w Świnoujściu? Dzisiaj 10 lipca 2020 godz. 16:00 Rondo w Łunowie, Świnoujście ■ Świnoujście – młoda kobieta zakażona wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 ■ „Komunikacja Autobusowa” Sp. z o.o. w okresie od 01 lipca do 30 sierpnia zachęca mieszkańców oraz osoby odwiedzające Świnoujście do korzystania z wakacyjnej linii nr 1 do Latarni Morskiej i Fortu Gerharda ■ Lekarze, służby sanitarne, minister przypominają; w sklepach wciąż obowiązują maseczki !!! ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■