POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [29.06.2020, 17:14:00] • Świnoujście

Czytelniczka prosi o pomoc w odnalezieniu zguby

Czytelniczka prosi o pomoc w odnalezieniu zguby

fot. Czytelnik

Wisiorek zaginął w piątek na terenie Osiedla Platan lub Dębiny.

- Jako że szukacie czapek, może pomożecie znaleźć mój wisiorek. Zgubiony dwa dni temu. Ma ogromną wartość sentymentalną bo dostałam go od mojej kochanej babci. Niestety łańcuszek zerwał się. Oczywiście przewiduję nagrodę. Straciłam go 26.06 myślę że ok godziny 18/19. Osiedle Platan, Dębina- napisała Czytelniczka. Numer kontaktowy 696384303.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Wtorek [30.06.2020, 20:54:38] • [IP: 176.221.123.***]

Proszę popatrzeć po lombardach.

Gość • Wtorek [30.06.2020, 18:20:07] • [IP: 31.11.128.**]

.206 A co Ty masz głąbie miedzy nogami- torbę do kolan!

Gość • Wtorek [30.06.2020, 15:08:45] • [IP: 176.221.122.**]

, 12:01:25] • [IP: 5.253.206.***] Prostackie. Współczuję mentalności, braku kultury.

Zagadka • Wtorek [30.06.2020, 12:01:25] • [IP: 5.253.206.***]

1) co ma między piersiami 18 latka? - wisiorek 2) co ma między piersiami 50 latka? - pępek

Gość • Wtorek [30.06.2020, 08:52:11] • [IP: 31.60.23.**]

proponuję aby redakcja pobierała opłaty za ogłoszenia wszelkiego rodzaju zgub, to ludzie orzestaną dawać ciągle ogłoszenia o zgubie protezy czy skarpetki. Napiją się i gubią

Gość • Wtorek [30.06.2020, 07:25:52] • [IP: 94.254.230.***]

Nie ma uczciwych na złoto

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 22:54:43] • [IP: 178.235.147.***]

D jak Dymanko

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 22:06:14] • [IP: 62.69.251.***]

Zgubiłem skarpetę na plaży. Jak ktoś znajdzie to może se zatrzymać

Odyseusz z Itaki • Poniedziałek [29.06.2020, 21:49:45] • [IP: 94.254.232.**]

A ten przydupas z ZSL-PO od zyrandoli oddał w końcu ten przedmiot? No i te wyposażenie biura.. ..bo nie wiem czy prokuratura mu podarowała.

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 20:51:13] • [IP: 176.221.123.***]

Jako, że szukacie czapek...Może dla dziecka też miała wartośc sentymentalną

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 20:37:03] • [IP: 94.254.232.**]

Jak na Platan to już nie znajdzie się

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 20:20:46] • [IP: 31.11.128.**]

D jak Duda i Długopis:)

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 19:27:57] • [IP: 188.146.98.**]

Może to okazja do zawieszenia sobie na szyi krzyżyka lub medalika... Czasem dopust boży znany z mowy potocznej jest... dopustem Bożym (przez wielkie B). A odnaleziony podarek od babci można zawiesić w domu, natomiast chodzić z czymś od Nieba, nie od babci.

Gość 500 + • Poniedziałek [29.06.2020, 18:36:02] • [IP: 46.169.199.*]

To będzie cud jak ktoś to odda, w Kraju Katolickim pełnym miłosierdzia bożego to jest nie do odzyskania, to jest naród tak pazerny że sąsiada to by w łyżce wody utopił...Jeśli to było ze złota, to można śmiało postawić krzyżyk jako rzecz utracona...😎

Gość • Poniedziałek [29.06.2020, 18:06:07] • [IP: 167.114.118.*]

Nie znalazłem, ale gdybym znalazł, to bym oddał i nagrody bym nie przyjął, bo ja nie jestem pazerny, ani łapczywy. Życzę, żeby wisior się znalazł. Powodzenia. :-)))

Oglądasz 1-15 z 15
■ 13.07.2020 - Świnoujście – 3 osoby (młoda kobieta, mężczyzna w średnim wieku, dziecko) ■ 13.07.2020 - Świnoujście – 3 osoby (młoda kobieta, mężczyzna w średnim wieku, dziecko) ■ 13.07.2020 - Świnoujście – 3 osoby (młoda kobieta, mężczyzna w średnim wieku, dziecko)
■ Świnoujście: TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 15 915 głosów - 65,92%, DUDA Andrzej Sebastian 8 229 głosów - 34,08% ■ Kolejnych 5 przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Świnoujściu ■ Stop prywatyzacji! Co ze stocznią w Świnoujściu? Dzisiaj 10 lipca 2020 godz. 16:00 Rondo w Łunowie, Świnoujście ■ Świnoujście – młoda kobieta zakażona wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00 ■ „Komunikacja Autobusowa” Sp. z o.o. w okresie od 01 lipca do 30 sierpnia zachęca mieszkańców oraz osoby odwiedzające Świnoujście do korzystania z wakacyjnej linii nr 1 do Latarni Morskiej i Fortu Gerharda ■ Lekarze, służby sanitarne, minister przypominają; w sklepach wciąż obowiązują maseczki !!! ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■